Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Wolf > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jiří Wolf — PPC konzultant a online marketér

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Jiří Wolf:
Poté, co jsem vyzkoušel mnoho marketingových agentur a markeťáků, jsem nadšen z přístupu a výsledků pana Wolfa. Kromě výborných výsledků mám konečně pocit, že mi spravuje kampaně někdo, komu jde hlavně o můj úspěch a spokojenost. Perfektní komunikace je samozřejmostí.

Miroslav Hanus

majitel Hypokram.cz
Hypokram.cz ~ hanus.miro@gmail.com
V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje, aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolfem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

Jiří Borkovec

mistr světa v kulturistice
BodyFlexNutrition.cz ~ borkovecbodyflex@yahoo.com
Velmi oceňujeme přístup pana Wolfa. Rozumíme svému oboru, ale aby se obchod rozhýbal, je třeba spojit se s lidmi, kteří zase rozumí tomu svému. A to je rozhodně Jirka Wolf. Od začátku nám pomohl nejen pochopit problematiku, ale navrhl strategii, která 100% funguje. Má naši důvěru a budeme s ním pokračovat i v dalších projektech.

Jan Bárta

majitel Medicpremium
http://Medicpremium.com/cs ~ hanesbarta@gmail.com
S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

Ronald Eller

Team Leader Online Marketing
Webonio.cz ~ novotny@pixelmate.cz
S panem Wolfem jsme začali spolupracovat, protože nás zaujala jeho nabídka. Bez veškerých, na můj vzhled, zbytečných povídáni – prostě hned začal pracovat na daném úkolu a po krátké době jsme zjistili, že veškeré úkoly jsou vždy dobře splněné. Můžeme pochválit i za rychlou odezvu. Celkově doporučujeme!

Eduard Ilyin

majitel E-batoh.cz
E-batoh.cz ~ info@e-batoh.cz
S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To, co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty, aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt.

Mgr. Radim Košař

majitel Vezuvaute.cz
Vezuvaute.cz ~ radim.kosar@gmail.com
S panem Wolfem jsme začali spolupracovat na základě referencí. A jsem rád, že jsme tento krok udělali. Spolupracoval jsem s různými PPC specialisty. Na rozdíl od mnohých, je pan Wolf systematický, komunikačně zdatný, organizovaný a navíc i proaktivní. Oceňujeme jasné informace, propojování souvislostí i prozákaznický tón v jeho komunikaci. Pro nás je důležité, aby náš dodavatel měl focus a proaktivní chování a to jsme dostali hned od začátku.

Michal Kitko

majitel Najrychlejsiahypo.sk
Najrychlejsiahypo.sk ~ michalkitko@gmail.com
Spolupráce s Jirkou byla velmi příjemná. Na všem jsme se dohodli a reklama splnila naše očekávání. Poměr cena/výsledky je super. S Jirkou budeme určitě spolupracovat i na dalších kampaních.

Tomáš Líška

Co-Founder Benchpress.sk
Benchpress.sk ~ liska@benchpres.sk
Když jsme hledali specialistu na PPC, narazil jsem na pana Wolfa a hned mě zaujalo jeho jméno, říkal jsem si, že je pro nás ten pravý. A byla to pravda, okamžitě a ochotně zahájil spolupráci, se kterou jsme velmi spokojení. Profesionální komunikace, aktivní přístup, rychlá realizace všech požadavků, hledání a aktivní řešení v případě výskytu chyb. Spolupráci s ním mohu vřele doporučit.

Daniel Kristejn

majitel Spizza.cz
Spizza.cz ~ daniel.kristejn@gmail.com
Pan Jiří Wolf u nás externě pracuje jako PPC specialista. Na starosti má aktivní formy online marketingu; zejména PPC reklamy a jiné placené formy reklamy, které jsou zaměřené na prokliky. Dříve jsme tuto činnost řešili svépomocí či agenturně, ale výsledky nebyly příliš uspokojivé. Za posledních 6 měsíců je vidět velké zlepšení ve výši našich obratů a zisků. Z dosavadních čísel mohu hrdě konstatovat, že obrat v posledním kvartále nám oproti dlouhodobému průměru, vzrostl o 17 %.

Petr Beneš

ředitel společnosti Delta lift
http://Deltalift.cz/sk/pl/de ~ benes@deltalift.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS