Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Wolf > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jiří Wolf — PPC konzultant a online marketér

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Jiří Wolf:
Bc. Petr Kohoutek (Vadlejch)
S pane Wolfem jsme se dohodli na úpravě nefungující PPC reklamy na Google, kterou jsem si nastavil svépomocí jako amatér. Velmi oceňuji rychlost a profesionalitu, ať už v reakci na poptávku, tak samotné realizace. V rámci služby jsem využil i hodinovou konzultaci přes Skype, kde jsme si ještě vysvětlili záležitosti sledování konverzí a budoucí úpravy kampaní, abych se o to mohl starat sám. Vím, že pokud se ztratím, mám se na koho obrátit. Věřím, že po zásahu pan Wolfa a budoucí kontrole budu dosahovat vyššího počtu konverzí za nižší cenu. Mohu jen doporučit.

Bc. Petr Kohoutek (Vadlejch)

lektor Microsoft Office
Poté, co jsem vyzkoušel mnoho marketingových agentur a markeťáků, jsem nadšen z přístupu a výsledků pana Wolfa. Kromě výborných výsledků mám konečně pocit, že mi spravuje kampaně někdo, komu jde hlavně o můj úspěch a spokojenost. Perfektní komunikace je samozřejmostí.

Miroslav Hanus

majitel Hypokram.cz
Hypokram.cz ~ hanus.miro@gmail.com
V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje, aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolfem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

Jiří Borkovec

mistr světa v kulturistice
BodyFlexNutrition.cz ~ borkovecbodyflex@yahoo.com
Pan Wolf je první, kdo má u nás s PPCčkama reálné výsledky a hned ze začátku se zaplatil. A o tom to je, ne? Těšíme se, co přinesou další měsíce a prohloubení spolupráce – mohu s klidným svědomím doporučit.

Lukáš Vlček

manažer ateliéru
www.ateliermosnov.cz ~ lukas.vlcek@arcg.cz
Velmi oceňujeme přístup pana Wolfa. Rozumíme svému oboru, ale aby se obchod rozhýbal, je třeba spojit se s lidmi, kteří zase rozumí tomu svému. A to je rozhodně Jirka Wolf. Od začátku nám pomohl nejen pochopit problematiku, ale navrhl strategii, která 100% funguje. Má naši důvěru a budeme s ním pokračovat i v dalších projektech.

Jan Bárta

majitel Medicpremium
http://Medicpremium.com/cs ~ hanesbarta@gmail.com
Pan Jiří Wolf pomocí PPC reklamy od Skliku a AdWords neuvěřitelně pozvedl mé stránky, nárůst objednávek eviduji o 30 % při stejném rozpočtu. Mohu všem vřele doporučit! Pan Wolf má vysoce profesionální, efektivní pracovní nasazení. Již si nedokážu představit fungování svého webu bez jeho neustálého zlepšování kampaní, které neustále provádí. Jsem naprosto spokojený a šťastný, že mohu s takovýmto expertem pracovat!

Milič Silvestr Jedlička

majitel
svetseminarek.cz ~ milicsilvestr.jedlicka@gmail.com
Velmi oceňuji přístup pana Wolfa k jeho práci. Termín, který stanoví, vždy dodrží a výsledky se prokazatelně dostavují. S panem Wolfem jsme začali spolupracovat pouze s prosbou o založení produktové kampaně v Google Ads, ale díky spokojenosti jsme rozšířili spolupráci na měsíční správu kampaní jak v Google, tak Skliku. S prací pana Wolfa jsme nadmíru spokojeni a budeme i nadále spolupracovat.

Marek Coufal

administrátor eshopu
explomaxshop.cz ~ marekcoi@email.cz
Profesionální práce, rychlé jednání. I přes to, že máme obchod se speciálním zbožím, pan Wolf dokázal do dvou dnů vytvořit kvalitní reklamu na míru, jaká by mě ani nenapadla. Pan Wolf pravidelně pracuje s optimalizací reklam, poskytuje nám odbornou konzultaci a jsem mile překvapen, jak jednoduchá a srozumitelná spolupráce je. Jsem rád, že jsem se na pana Wolfa obrátil.

Dalibor Pukl

správce eshopu
ShadowWolf.cz ~ pukldalibor@seznam.cz
Velmi oceňujeme přístup pana Wolfa. Díky pečlivé práci splnil vše, na čem jsme se dohodli. Zároveň jsme za své peníze dostali skvělý výkon. Jeho výjimečný přístup nám přinesl skvělé výsledky.

Petr Jakš

majitel eshopu
cenohit.cz ~ petr.jaks@cenohit.cz
S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

Ronald Eller

Team Leader Online Marketing
Webonio.cz ~ info@pixelmate.cz ~ 730 164 038
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS