Doporučení z první ruky

Jiří Wolf — PPC konzultant a online marketér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 30 doporučení

S pane Wolfem jsme se dohodli na úpravě nefungující PPC reklamy na Google, kterou jsem si nastavil svépomocí jako amatér. Velmi oceňuji rychlost a profesionalitu, ať už v reakci na poptávku, tak samotné realizace. V rámci služby jsem využil i hodinovou konzultaci přes Skype, kde jsme si ještě vysvětlili záležitosti sledování konverzí a budoucí úpravy kampaní, abych se o to mohl starat sám. Vím, že pokud se ztratím, mám se na koho obrátit. Věřím, že po zásahu pan Wolfa a budoucí kontrole budu dosahovat vyššího počtu konverzí za nižší cenu. Mohu jen doporučit.

Bc. Petr Kohoutek (Vadlejch)
lektor Microsoft Office
www.itlektor.cz

Pana Wolfa mohu jednoznačně a jen doporučit, ale po pravdě ho doporučit nechci, protože mi tím pak kousek jeho ukradnete pro sebe. Vážím si jeho špičkové práce, erudovanosti v oboru a rychlého jednání. Výsledky jsou měřitelné a cítím z něho zájem a cílení na výsledek klienta, nikoli jen udělat práci, zkasírovat a jít dál. Dlouhodobá spolupráce a spokojenost obou stran je základ úspěchu. Je pro nás externí spolupracovník, ale za mě je to plnohodnotný člen našeho týmu! Jeho výsledky motivují opačně i nás ostatní k lepším výkonům. Patří mu velké poděkování na vývoji www.svarecikukla.cz, eshopu se svářecí technikou.

Jan Škaloud
majitel
www.svarecikukla.cz

Poté, co jsem vyzkoušel mnoho marketingových agentur a markeťáků, jsem nadšen z přístupu a výsledků pana Wolfa. Kromě výborných výsledků mám konečně pocit, že mi spravuje kampaně někdo, komu jde hlavně o můj úspěch a spokojenost. Perfektní komunikace je samozřejmostí.

Miroslav Hanus
majitel Hypokram.cz
Hypokram.cz hanus.miro@gmail.com

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje, aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolfem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

Jiří Borkovec
mistr světa v kulturistice
BodyFlexNutrition.cz borkovecbodyflex@yahoo.com

Pan Wolf je první, kdo má u nás s PPCčkama reálné výsledky a hned ze začátku se zaplatil. A o tom to je, ne? Těšíme se, co přinesou další měsíce a prohloubení spolupráce – mohu s klidným svědomím doporučit.

Lukáš Vlček
manažer ateliéru
www.ateliermosnov.cz lukas.vlcek@arcg.cz

Velmi oceňujeme přístup pana Wolfa. Rozumíme svému oboru, ale aby se obchod rozhýbal, je třeba spojit se s lidmi, kteří zase rozumí tomu svému. A to je rozhodně Jirka Wolf. Od začátku nám pomohl nejen pochopit problematiku, ale navrhl strategii, která 100% funguje. Má naši důvěru a budeme s ním pokračovat i v dalších projektech.

Jan Bárta
majitel Medicpremium
http://Medicpremium.com/cs hanesbarta@gmail.com

Pan Jiří Wolf pomocí PPC reklamy od Skliku a AdWords neuvěřitelně pozvedl mé stránky, nárůst objednávek eviduji o 30 % při stejném rozpočtu. Mohu všem vřele doporučit! Pan Wolf má vysoce profesionální, efektivní pracovní nasazení. Již si nedokážu představit fungování svého webu bez jeho neustálého zlepšování kampaní, které neustále provádí. Jsem naprosto spokojený a šťastný, že mohu s takovýmto expertem pracovat!

Milič Silvestr Jedlička
majitel
svetseminarek.cz milicsilvestr.jedlicka@gmail.com

Velmi oceňuji přístup pana Wolfa k jeho práci. Termín, který stanoví, vždy dodrží a výsledky se prokazatelně dostavují. S panem Wolfem jsme začali spolupracovat pouze s prosbou o založení produktové kampaně v Google Ads, ale díky spokojenosti jsme rozšířili spolupráci na měsíční správu kampaní jak v Google, tak Skliku. S prací pana Wolfa jsme nadmíru spokojeni a budeme i nadále spolupracovat.

Marek Coufal
administrátor eshopu
explomaxshop.cz marekcoi@email.cz

Profesionální práce, rychlé jednání. I přes to, že máme obchod se speciálním zbožím, pan Wolf dokázal do dvou dnů vytvořit kvalitní reklamu na míru, jaká by mě ani nenapadla. Pan Wolf pravidelně pracuje s optimalizací reklam, poskytuje nám odbornou konzultaci a jsem mile překvapen, jak jednoduchá a srozumitelná spolupráce je. Jsem rád, že jsem se na pana Wolfa obrátil.

Dalibor Pukl
správce eshopu
ShadowWolf.cz pukldalibor@seznam.cz

Velmi oceňujeme přístup pana Wolfa. Díky pečlivé práci splnil vše, na čem jsme se dohodli. Zároveň jsme za své peníze dostali skvělý výkon. Jeho výjimečný přístup nám přinesl skvělé výsledky.

Petr Jakš
majitel eshopu
cenohit.cz petr.jaks@cenohit.cz