Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Žofaj

Jiří Žofaj

online marketér se zaměřením na výkonnostní marketing a PPC reklamu

Jiří Žofaj

Pracuji jako online marketér se specializací na výkonnostní marketing, strategie a PPC pro e-shopy, firmy a podnikatele.

Marketing dělám poctivě a se zápalem, zakládám si na správné analytice a vyhodnocování, a dokážu tak vaši kampaň efektivně optimalizovat. Mou devízou je pečlivá strategie, jež vychází ze vstupní konzultace a analýzy, řeší jasně stanovené marketingové cíle a jejímž výstupem je konkrétní plán od A do Z.

Spolupracuji s týmem kreativců a pod vlajkou Utini se postaráme o obsahový marketing – focení, videa, grafika, reklamní texty na web i sociální sítě.

Portfolio služeb:

  • Marketingová strategie – zhodnotím vaše stávající aktivity a vytvořím marketingový plán na míru s konkrétními kampaněmi, které pravidelně vyhodnocuji a optimalizuji.
  • Výkonnostní kampaně – kompletní správa vaší PPC reklamy a kampaní na Facebooku či TikTok s pomocí Meta Business Suite, Google Ads a Sklik. Od vstupní analýzy přes pravidelná testování až po reporting a optimalizace.
  • Tvorba a správa obsahu – videa, fotografie a texty pro úspěšnou propagaci vašich služeb a produktů zajistím ve spolupráci s týmem zkušených kreativců.
  • Konzultace marketingu – během nezávazné konzultace zmapuji aktuální stav vašeho marketingu, odhalím jeho slabiny a případně se rovnou pustíme do zlepšování výkonu.

Klienti na mých službách nejvíce oceňují svědomitý, proaktivní a profesionální přístup, jakož i smysl pro humor a nadsázku. Kromě e-shopů (jsem oficiálním Shoptet partnerem) patří k mým zákazníkům realitní makléři, finanční poradci, hoteliéři, developerské společnosti aj.

U projektů jsem dokázal systematicky zvednout tržby v průměru o 40 %, a to i díky dobrým znalostem SEO a analytiky. Případové studie a další ukázky práce najdete na mých webových stránkách.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jiří Žofaj
Úročnice 8
Benešov (Středočeský kraj)
256 01
Mobil:723 819 414
Email:jirkazofaj@gmail.com
Web:jirkazofaj.cz
Facebook:Facebook jirkazofajmarketing
Instagram:Instagram jirkazofaj
LinkedIn:LinkedIn zofaj-marketing
:05245621

Doporučení z první ruky

Super přístup a komunikace. Reklamy na Google běží perfektně. A skutečně se vyplatí vše nechat na profíkovi, vždy jsem si dělal reklamy sám, ale teď jak to mám nastavené je úplně o něčem jiném. A ve výsledku ušetřím spousty peněz. Doporučuji.
Karel Kohout
fitness trenér

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS