Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Žofaj > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jiří Žofaj — online marketér se zaměřením na výkonnostní marketing a PPC reklamu

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jiří Žofaj:
Spolupráce s Jirkou byla ve všech ohledech super. Je nápaditý, profesionální a pracovitý. Navíc je to veselý a příjemný člověk, proto mě společné projekty s ním bavily.

Tadeáš Vaverka

Spolupráce s Jirkou byla skvělá. Ocenila jsem především jeho nápady, profesionalitu, rychlost a taky péči i podporu. Líbí se mi, že dokáže naslouchat a že o věcech přemýšlí z různých úhlů pohledu. Jeho služby z vlastní zkušenosti doporučuji.

Ludmila Bártíková

S Jirkou spolupracuji moc rád. Zadané projekty řeší aktivně a inovativně, což pomáhá nejenom mně, ale hlavně těm projektům.

Karel Polívka

Super přístup a komunikace. Reklamy na Google běží perfektně. A skutečně se vyplatí vše nechat na profíkovi, vždy jsem si dělal reklamy sám, ale teď jak to mám nastavené je úplně o něčem jiném. A ve výsledku ušetřím spousty peněz. Doporučuji.

Karel Kohout

fitness trenér
Jiří je velmi precizní, kreativní a spolehlivý. Vše vyřeší v krátké době a dobře poradí. Jeho služby mohu jen doporučit.

Andrea Hamanová

Svatby podle Andrey
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS