Doporučení z první ruky

Jitka Koucká — virtuální asistentka se zaměřením na marketing


Zobrazuji všech 7 doporučení

Jitka je ukázkou profesionality a efektivity a zasluhuje uznání. Její rychlé a pečlivé vykonávání úkolů šetří můj čas, což mi umožňuje soustředit se na moji práci bez starostí s administrativou. S jejími službami jsem velmi spokojená a vřele ji doporučuji ostatním profesionálům i firmám, kteří hledají spolehlivou a kvalitní asistenci.

Ivana Šaleová
specialista na PPC reklamu a vyhledávače zboží
www.ismarketing.cz ivana.saleova@ismarketing.cz 775 995 796

s paní Jitkou Kouckou spolupracuji zhruba 2 roky. Mezi její vlastnosti patří spolehlivost, dochvilnost a zejména nesmírná flexibilita a samostatnost. Témata, se kterými jsem potřeboval pomoc, jsem opustil po zhruba týdnu spolupráce a Jitka si je plně převzala a s přesností je automaticky zpracovává. Rozhodně mohu doporučit spolupráci!

Ondřej Šmakal (Orka Ventures)
investiční společnost
www.clearberrycapital.com
Radek Semančík

Paní Jitku jsem poptával na výpomoc s marketingovými průzkumy. Bohužel aktuálně neměla časovou kapacitu. Nicméně, co bylo hodně nad očekávání, sama vytvořila grafiku i text příspěvku, vše si nechala schválit a sdílela příspěvek do soukromé facebookové skupiny. Věřím, že spolupráce s paní Jitkou bude super zážitek a já ještě jednou děkuji za pomoc.

Radek Semančík
programátor a vývojář aplikací, team leader a zakladatel vývojářské agentury Pixape
Ladislav Balon

S Jitkou spolupracuji již dlouhou dobu a jsem nadmíru spokojený!

Ladislav Balon
vývojář webových a mobilních aplikací

Spolupráce s paní Jitkou byla vždy bezproblémová. Plnila zadané úkoly svědomitě a kvalitně. Má mnoho znalostí a bude vám velmi přínosným pomocníkem. Její služby mohu jenom doporučit.

Richard Koza
jednatel
www.umimeweby.cz

S Jitkou spolupracuji již několik let a spolupráci mohu doporučit. V rámci projektu LeadMarket.cz spravujeme více projektů a Jitku vždy rádi využijeme, když zrovna nestíháme nebo když potřebujeme delegovat opakující se úkoly. Získáme tak drahocenný čas, který můžeme věnovat našim klientům. Ale spolupracujeme i na komplexnějších úkolech jako jsou průzkumy trhu, příprava různých podkladů nebo různé administrativní věci - fakturace apod.

Lukáš Koucký
expert na marketing webových projektů a tvůrce projektů na klíč
www.leadmarket.cz

Paní Jitka byla mojí zaměstnankyní téměř čtyři roky. Vždy jsem byla s odvedenou prací nad míru spokojená. Paní Jitka má velký rozsah co se týče pracovních oblastí a to od běžné administrativy přes realitní činnost, správu nemovitostí včetně vyúčtování energií v nájemních bytech. Velmi jsem ocenila skvělé organizační schopnosti, zkušenosti s marketingem a různými webovými aplikacemi. Skvěle ovládá PC a vše co se týká technických řešení, obsluhy a provozu webových stránek či jiných digitálních řešení. Je velmi přátelská, empatická a dokáže vytvářet velmi příjemnou atmosféru a to jak na pracovišti, tak při komunikaci s klienty. Zároveň je velmi důsledná a umí být velmi asertivní, což jsem ocenila zejména při upomínání a vymáhání pohledávek. Služby paní Jitky mohu vřele doporučit.

Bc. Iva Horáčková
722 602 139