Jitka Koucká

virtuální asistentka se zaměřením na marketing

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR; osobně především Liberecký kraj, Mladoboleslavsko, Jičínsko

Spolehlivě vyřeším záležitosti, na které nemáte čas nebo chuť v marketingu, administrativě nebo okolo pronájmu nemovitostí. Můžu převzít část vaší práce a ulevit vám, nebo vám získat více času pro další klienty.

Mám přes 20 let praxe v administrativě na pozicích asistentka jednatele, sekretářka, back office v různých odvětvích (reality, automotive, maloobchod). Jsem pečlivá a zodpovědná, ráda se učím nové věci, každou práci dokončím ve sjednaném čase a kvalitě.

V čem vám pomůžu:

 • Emailing – Tvorba emailových šablon dle zadání, příprava rozesílky a emailových kampaní.
 • Správa webu a obsahový marketing – Koordinace vytváření článků na web dle vámi nastavené strategie, vložení článku na web, přepisy textů, audio a video nahrávek.
 • SEO – Můžu být prodloužená ruka vašeho SEO specialisty pro opakující se úkoly, jakými jsou např. přidávání interních odkazů do nových článků a odkazů na nový článek do starých článků, vytváření zpětných odkazů dle instrukcí, doplnění alt popisků u obrázků apod.
 • Správa e-shopu – Přidávání, odebírání a úprava popisu produktů, příprava produktových podkladů, doplňování aktuálních informací, administrativní podpora a reporting spojený s provozem e-shopu.
 • Komunikace – Proaktivní zákaznická podpora a vlídná komunikace se zákazníky.
 • Administrativa okolo pronájmu nemovitostí – Vedení agendy, příprava smluv, hlídání termínů, kontrola plateb, upomínky dlužníkům, příprava podkladů k vyúčtování, přepisy energií.
 • Všeobecná administrativa – Správa dokumentů, příprava podkladů pro účetní, komunikace s úřady, organizace diáře, správa fakturace, zpracování dat do tabulek (reporty, analýzy, přehledy), tvorba prezentací.

Kamarádím se s aplikacemi:

 • WordPress – nejznámější a nejpoužívanější redakční systém,
 • Freelo, Asana – komunikace nad úkoly a měření odpracovaného času,
 • Ecomail – vytváření a rozesílání newsletterů,
 • Canva, Photopea – grafický editor pro jednodušší úpravy,
 • Microsoft Office a nástroje od Google.
Jitka Koucká

Kontakty

Jitka Koucká
Sekerkovy Loučky 19
Turnov (Liberecký kraj)
511 01
Mobil:608 048 340
Email:jitka@virtas.studio
Web:virtas.studio
Facebook:virtas.studio
Instagram:virtas.studio
LinkedIn:jitkakoucka

Doporučení
z první ruky

Paní Jitka byla mojí zaměstnankyní téměř čtyři roky. Vždy jsem byla s odvedenou prací nad míru spokojená. Paní Jitka má velký rozsah co se týče pracovních oblastí a to od běžné administrativy přes realitní činnost, správu nemovitostí včetně vyúčtování energií v nájemních bytech. Velmi jsem ocenila skvělé organizační schopnosti, zkušenosti s marketingem a různými webovými aplikacemi. Skvěle ovládá PC a vše co se týká technických řešení, obsluhy a provozu webových stránek či jiných digitálních řešení. Je velmi přátelská, empatická a dokáže vytvářet velmi příjemnou atmosféru a to jak na pracovišti, tak při komunikaci s klienty. Zároveň je velmi důsledná a umí být velmi asertivní, což jsem ocenila zejména při upomínání a vymáhání pohledávek. Služby paní Jitky mohu vřele doporučit.

Bc. Iva Horáčková