Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jitka Marešová, MSc. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jitka Marešová, MSc. — překladatelka, tlumočnice a korektorka anglického jazyka, lektorka angličtiny a češtiny pro cizince

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Jitka Marešová, MSc.:
Na základě dosavadní spolupráce v oblasti překladů odborných textů z češtiny do jazyka anglického a z jazyka anglického do češtiny potvrzuji následující skutečnosti. S paní Jitkou Marešovou spolupracujeme od roku 2014. Pomáhá nám s tvorbou anglických verzí obchodních smluv a nabídek, propagačních materiálů, jazykovou korekturou a dalšími texty podle aktuální potřeby. Oceňuji její práci, která je vždy naprosto precizně zpracovaná a reflektuje naše potřeby, jak z hlediska formy, tak obsahu. Ve svém oboru je vynikající a navíc díky svým dlouholetým zkušenostem z oblasti financí a auditu dokáže z textu vypíchnout ty nejdůležitější body a zpracovat optimální resumé pro naše klienty, to vše ve velmi krátkém termínu. Paní Jitku Marešovou mohu doporučit.

Ing. Jana Krkošková

jednatelka AUDIT PROFESIONAL
Tímto si jménem společnosti FGH plus, s.r.o. dovoluji potvrdit, že s paní Jitkou Marešovou pravidelně spolupracujeme na překladech a tlumočení z i do jazyka anglického již od roku 2018. Jedná se především o překlady a tlumočení obchodního zaměření – vyjednávání spolupráce se zákazníky a obchodními partnery, řešení náležitostí objednávek, dopravy i vysvětlování odborných technických náležitostí týkající se skla, jeho výroby, vlastností a možností zhotovení konkrétních výrobků z něj. S překlady a tlumočením paní Marešové jsme vždy velmi spokojeni, kvalita přeložených textů je pokaždé na vysoké úrovni, a to co do stylistiky, tak i zachování obsahového sdělení přeložených textů. Také tlumočení vždy maximálně splní naše požadavky. Stejně tak komunikace s paní Marešovou při domlouvání jednotlivých zakázek probíhá k naší spokojenosti, poněvadž reaguje rychle a snaží se vyjít vstříc všem našim potřebám. Na základě výše uvedeného tudíž překladatelské a tlumočnické služby paní Marešové doporučuji.

Iva Šimáčková

jednatelka FGH plus
S Jitkou Marešovou spolupracujeme již dlouhodobě. Překládá pro nás především smlouvy a provádí korektury propagačních materiálů v angličtině. Na Jitce oceňujeme její spolehlivost, flexibilitu a zejména to, že má ekonomické vzdělání, a proto jí spoustu věcí týkajících se smluv nemusíme vysvětlovat na rozdíl od většiny ostatních překladatelů. Jitku Marešovou můžeme vřele doporučit.

Ing. Václav Mareš

partner HDM Audit CZ
S Jitkou Marešovou spolupracujeme od roku 2018. Stala se naším trvalým a výhradním partnerem v oblasti výuky angličtiny pro naše zaměstnance, zejména v technickém oboru. Vede lekce pro pokročilé i začátečníky. Oceňujeme na ní především přizpůsobení hodin potřebám žáků, formu výuky, která zaujme, jasné vysvětlení gramatiky a pozitivní přístup. Můžeme ji s radostí doporučit dále.

Ladislav Žiška

jednatel společnosti NHKZ Steel
S paní Jitkou Marešovou mám lekce anglického jazyka v rámci firemní angličtiny za společnost NHKZ Steel s.r.o. Jelikož jsem měla naposledy angličtinu na vysoké škole, velice si vážím možnosti nadále ve výuce pokračovat i při práci. Paní Marešová si nás hned při první lekci rozdělila na pokročilé a začátečníky, čímž dala větší možnost se rozlišit při výuce tak, aby nebyla ani jedna skupina omezována. Sama nám nabídla možnosti, na jaká témata a problematiky bychom se chtěli zaměřit. V rámci pokročilých, v hodinách probíhá především komunikace v angličtině, což je pro všechny z nás prioritou. Také jsme obohacováni ve slovní zásobě, gramatice, poslechu, čtení atd. A to vše zábavnou formou, ale zároveň velice učenlivou formou. Hodiny máme pravidelně jedenkrát týdně u nás ve firmě, což je pro nás, jako zaměstnance, velmi vyhovující. V případě, že hodina z nějakého důvodu odpadne, není problém se s paní Marešovou domluvit na jiném náhradním termínu. V tomto směru je velice flexibilní. V případě, že bych se chtěla věnovat angličtině intenzivněji, tak i soukromě bych se obrátila s radostí na paní Marešovou. Mohu jedině doporučit!

Ing. Šárka Šviková

Perfektní. Nemám k tomu co dodat. Až budu mít další překlady, tak se určitě ozvu.

David Máj

Chief Technology Officer ve společnosti TechOne CZ s.r.o.
Služby paní Marešové osobně doporučuji jakékoliv straně. Potřeboval jsem rychle překlad motivačního dopisu a životopisu z Aj do Čj. Byl jsem spokojen nejen s dodávkou služeb, ale i s objektivním načasováním dodání objednávky. Za další výhodu považuji i velmi příjemný a laskavý osobní přístup.

Philipp Strobl MSc

Assistant Operations Manager, Strategy and Security Institute, University of Exeter
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS