Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Josef Antoš > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Josef Antoš — webdesignér a vývojář webových aplikací

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Josef Antoš:
Moje první zkušenost s Josefem přišla v době, kdy pracoval pro varn.co.uk, kde byl součástí týmu lidí, který nám dodal na zakázku vytvořenou webovou stránku agilním způsobem. Stránka byla designována, vyvinuta a publikována během 7 týdnů. Od té doby se zlepšilo naše SEO a Josef dodnes poskytuje kvalitní podporu přes WeDesIn v podobě měsíčních aktualizací, údržby a vývoje nových částí. Přestože se nachází v zahraničí, naše spolupráce probíhá hladce díky jeho dobrým komunikačním schopnostem a ochotě pomoci během okamžiku.

David Hagelthorn

Manažer Agility in Mind
david@agilityinmind.com
Pan Antoš při tvorbě mých webových stránek projevil přesně to, co od programátora vyžaduji: profesionální přístup, rychlost, dochvilnost a také vlastní invence. V případě potřeby neváhá zvednout telefon a všechny problémy řešit, dokud zákazník není úplně spokojen. Rozhodně jej doporučuji všem, kdo chtějí mít svůj projekt realizovaný bez problémů. Určitě se na něj v budoucnu budu znovu obracet.

Ing. Jana Vančová

Správce webových stránek
jana.vanca@gmail.com
Poptali jsme WeDesin na pomoc s e-shopem drevovoni.cz a můžeme jejich služby pouze doporučit. Vše řešili rychle a profesionálně.

Jakub Trödler

Dřevo voní s.r.o.
www.drevovoni.cz ~ trodlerjakub@drevovoni.cz
Spolupráce s WeDesin probíhá naprosto bez problémů. Web restaurace Etnosvět nám postavili od začátku a nadále se starají o správu, optimalizují, doporučují, aktualizují. Celý tým je velmi zkušený, se spoluprací jsme moc spokojení.

Helena Slavíková

etnosvet.cz ~ helena@etnosvet.cz
Udělat věci tak, aby ve výsledku vypadaly a fungovaly jednoduše, může být pěkně složité. Při vývoji našeho webu to platilo dvojnásob. Na spolupráci s Wedesin si nejvíce ceníme profesionálního přístupu, energie s jakou stránky vznikaly a ochoty věci vytvářet a vylepšovat. Za celou dobu jsme neslyšeli slovo „nejde“ a toho si opravdu vážíme.

Michal Bernart

www.monom.cz ~ mbernart@monom.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS