Doporučení z první ruky

Ing. Josef Antoš — webdesignér a vývojář webových aplikací


Zobrazuji č. 11-16 z celkem 16 doporučení

Pana Antoše jsem si vybral pro klíčový úkol – realizaci webových prezentací našich ambiciózních projektů kulturní sféry pro budoucnost zříceniny hradu a zámku Zvířetice: Projekt Zvířetice: Ztracený zámek a Zvířetice Vision 21. Pan Antoš prokázal kromě vysoké míry profesionality a spolehlivosti, která nebývá rozhodně vždy samozřejmostí, především nebývalou míru ochoty při mé touze vyladit oba weby do skvělé podoby, byť za cenu svých nadstandardních časových investic. Nemohu tedy než doporučit: spolehlivost, vstřícnost a zákaznický přístup jsou klíčová slova charakterizující tohoto profesionála v oboru!

Vojtěch Dvořák
vedoucí projektů Zvířetice: Ztracený zámek a Vision 21 | Porta Germanica, spol. s r.o
www.zviretice.cz info@portagermanica.cz 604 269 358

Moje první zkušenost s Josefem přišla v době, kdy pracoval pro varn.co.uk, kde byl součástí týmu lidí, který nám dodal na zakázku vytvořenou webovou stránku agilním způsobem. Stránka byla designována, vyvinuta a publikována během 7 týdnů. Od té doby se zlepšilo naše SEO a Josef dodnes poskytuje kvalitní podporu přes Digihood v podobě měsíčních aktualizací, údržby a vývoje nových částí. Přestože se nachází v zahraničí, naše spolupráce probíhá hladce díky jeho dobrým komunikačním schopnostem a ochotě pomoci během okamžiku.

David Hagelthorn
manažer Agility in Mind
david@agilityinmind.com

Pan Antoš při tvorbě mých webových stránek projevil přesně to, co od programátora vyžaduji: profesionální přístup, rychlost, dochvilnost a také vlastní invence. V případě potřeby neváhá zvednout telefon a všechny problémy řešit, dokud zákazník není úplně spokojen. Rozhodně jej doporučuji všem, kdo chtějí mít svůj projekt realizovaný bez problémů. Určitě se na něj v budoucnu budu znovu obracet.

Ing. Jana Vančová
správce webových stránek
jana.vanca@gmail.com

Poptali jsme Digihood na pomoc s e-shopem drevovoni.cz a můžeme jejich služby pouze doporučit. Vše řešili rychle a profesionálně.

Jakub Trödler
Dřevo voní s.r.o.
www.drevovoni.cz trodlerjakub@drevovoni.cz

Spolupráce s Digihood probíhá naprosto bez problémů. Web restaurace Etnosvět nám postavili od začátku a nadále se starají o správu, optimalizují, doporučují, aktualizují. Celý tým je velmi zkušený, se spoluprací jsme moc spokojení.

Helena Slavíková
etnosvet.cz helena@etnosvet.cz

Udělat věci tak, aby ve výsledku vypadaly a fungovaly jednoduše, může být pěkně složité. Při vývoji našeho webu to platilo dvojnásob. Na spolupráci s Digihood si nejvíce ceníme profesionálního přístupu, energie s jakou stránky vznikaly a ochoty věci vytvářet a vylepšovat. Za celou dobu jsme neslyšeli slovo „nejde“ a toho si opravdu vážíme.

Michal Bernart
www.monom.cz mbernart@monom.cz