Doporučení z první ruky

Ing. Josef Antoš — webdesignér a vývojář webových aplikací


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

Michael Petrus

Naprostá spokojenost! Josef dle mého názoru poskytuje nadstandardní služby, byl velice ochotný a v kritickou chvíli neváhal zvednout telefon a problém řešit, což jsem u webaře značně ocenil, protože to rozhodně není pravidlem. Nejen expertíza, ale i komunikace je pro mě velmi důležitá, a proto doporučuji pro spolupráci se zelenáči i profíky!

Michael Petrus
ilustrátor, vizuální tvůrce a art director
Ing. Jana Poláková Škrobánková

S Josefem spolupracujeme na tvorbě webu a propagaci jedné restaurace v Praze. Nejvíce si vážím toho, že Josef řeší požadavky vždy rychle a přichází s novými návrhy na řešení. Komunikace je velmi příjemná a já se budu těšit na naše další společné projekty.

Velmi rád doporučím tým Josefa Antoše ke spolupráci. Jsou to lidé na správném místě, kteří z vás nedělají hlupáky, vše trpělivě vysvětlí a na druhou stranu si nehrají na to, že umí vše. Když náhodou neví, problematiku si dostudují a předloží vám za sebe to nejlepší řešení. Co slíbí, to dodrží, v jednání jsou naprosto férovým a seriozním partnerem.

Ferdinand Leffler
www.flera.cz ferdinand@flera.cz

Find a Creative Pro byl velmi náročný projekt. Josef Antoš se jej zhostil se ctí a přidal vlastní zkušenosti a kreativní nadhled, který náš nápad přivedl k životu. Jsme nesmírně vděční za oddanost věnovanou naší webové stránce, která je teď unikátní a renomovanou službou pro kreativní lidi na volné noze.

Richard Forsyth
manažer Find a Creative Pro
www.findacreativepro.com richard_forsyth1@hotmail.com

Nejvíce oceňuji velmi vstřícnou a bezproblémovou spolupráci. Děkuji za vyřešení všech, mnohdy velmi náročných požadavků a hladký vývoj celých webových stránek.

Ing. Tereza Vlasáková
zahradní a krajinářská architektka
www.perenniculum.cz tereza@designspace.cz 775 978 707

Se spoluprací jsme nad míru spokojeni. Vše proběhlo bez komplikací a zbytečných průtahů. Profesionální přístup a vlastní iniciativa nám ušetřily mnoho času a starostí. Pokud bychom rozšiřovali současný web, určitě bychom se na Vás opět obrátili.

Jana Holzbecherová
Spolek českých perenářů
jana@holzbecher.cz

Služby pana Antoše mohu všem jen doporučit. Svěřil jsem mu práci na webových stránkách mého projektu, byl jsem velmi mile překvapen kvalitní a rychlou prací a též vzájemnou komunikací, kdy jsem byl během tvorby stránek pravidelně informován o všech důležitých úkonech, což je pro mě osobně velmi důležité. Do budoucna se na něho budu rozhodně znovu s radostí obracet.

Jakub Žižka
tvůrce konceptu Mimořádné nemovitosti
www.mimoradnenemovitosti.cz info@mimoradnenemovitosti.cz

S Josefem spolupracuji již několik let, nejprve pro mne pracoval jako zaměstnanec, nyní jako subdodavatel. Josef má velmi jasné pochopení pro potřeby klientů, má talent a nadšení pro programování, je spolehlivý a vždy dodá projekt včas a plně funkční. Těším se na naši budoucí spolupráci.

Tom Vaughton
vlastník Varn Ltd. (Velká Británie)
varn.co.uk t.vaughton@varn.co.uk

Děkuji za nasazení při práci na transformaci naší webové stránky do nové podoby. Pan Antoš předčil naše požadavky a očekávání. V budoucnu budeme určitě dál využívat vašich služeb. Těšíme se na další spolupráci.

Ricardo Montari
Vlastník SA Paving (Jihoafrická republika)
ricmontanari@aol.com
Anna Frajtová

Pan Antoš mi vytvořil webovou prezentaci podle mého grafického návrhu. Spolupráce byla perfektní, komunikace skvělá, pan Antoš je spolehlivý, je k zastižení, když je potřeba a vše řeší rychle. Dobře mi poradil i ohledně SEO. Rozhodně doporučuji!

Anna Frajtová
grafička a ilustrátorka