Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Josef Antoš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Josef Antoš — webdesignér a vývojář webových aplikací

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ing. Josef Antoš:
Find a Creative Pro byl velmi náročný projekt. Josef Antoš se jej zhostil se ctí a přidal vlastní zkušenosti a kreativní nadhled, který náš nápad přivedl k životu. Jsme nesmírně vděční za oddanost věnovanou naší webové stránce, která je teď unikátní a renomovanou službou pro kreativní lidi na volné noze.

Richard Forsyth

Manažer Find a Creative Pro
www.findacreativepro.com ~ richard_forsyth1@hotmail.com
Nejvíce oceňuji velmi vstřícnou a bezproblémovou spolupráci. Děkuji za vyřešení všech, mnohdy velmi náročných požadavků a hladký vývoj celých webových stránek.

Ing. Tereza Vlasáková

Autorka je zahradní a krajinářská architektka
www.perenniculum.cz ~ tereza@designspace.cz ~ 775 978 707
Se spoluprací jsme nad míru spokojeni. Vše proběhlo bez komplikací a zbytečných průtahů. Profesionální přístup a vlastní iniciativa nám ušetřily mnoho času a starostí. Pokud bychom rozšiřovali současný web, určitě bychom se na Vás opět obrátili.

Jana Holzbecherová

Spolek českých perenářů
jana@holzbecher.cz
Služby pana Antoše mohu všem jen doporučit. Svěřil jsem mu práci na webových stránkách mého projektu, byl jsem velmi mile překvapen kvalitní a rychlou prací a též vzájemnou komunikací, kdy jsem byl během tvorby stránek pravidelně informován o všech důležitých úkonech, což je pro mě osobně velmi důležité. Do budoucna se na něho budu rozhodně znovu s radostí obracet.

Jakub Žižka

Tvůrce konceptu Mimořádné nemovitosti
www.mimoradnenemovitosti.cz ~ info@mimoradnenemovitosti.cz
Michael Petrus
Naprostá spokojenost! Josef dle mého názoru poskytuje nadstandardní služby, byl velice ochotný a v kritickou chvíli neváhal zvednout telefon a problém řešit, což jsem u webaře značně ocenil, protože to rozhodně není pravidlem. Nejen expertíza, ale i komunikace je pro mě velmi důležitá, a proto doporučuji pro spolupráci se zelenáči i profíky!

Michael Petrus

ilustrátor a mentor kreativních profesionálů
Děkuji za nasazení při práci na transformaci naší webové stránky do nové podoby. Pan Antoš předčil naše požadavky a očekávání. V budoucnu budeme určitě dál využívat vašich služeb. Těšíme se na další spolupráci.

Ricardo Montari

Vlastník SA Paving (Jihoafrická republika)
ricmontanari@aol.com
S Josefem spolupracuji již několik let, nejprve pro mne pracoval jako zaměstnanec, nyní jako subdodavatel. Josef má velmi jasné pochopení pro potřeby klientů, má talent a nadšení pro programování, je spolehlivý a vždy dodá projekt včas a plně funkční. Těším se na naši budoucí spolupráci.

Tom Vaughton

Vlastník Varn Ltd. (Velká Británie)
varn.co.uk ~ t.vaughton@varn.co.uk
Pana Antoše jsem si vybral pro klíčový úkol – realizaci webových prezentací našich ambiciózních projektů kulturní sféry pro budoucnost zříceniny hradu a zámku Zvířetice: Projekt Zvířetice: Ztracený zámek a Zvířetice Vision 21. Pan Antoš prokázal kromě vysoké míry profesionality a spolehlivosti, která nebývá rozhodně vždy samozřejmostí, především nebývalou míru ochoty při mé touze vyladit oba weby do skvělé podoby, byť za cenu svých nadstandardních časových investic. Nemohu tedy než doporučit: spolehlivost, vstřícnost a zákaznický přístup jsou klíčová slova charakterizující tohoto profesionála v oboru!

Vojtěch Dvořák

vedoucí projektů Zvířetice: Ztracený zámek a Vision 21 | Porta Germanica, spol. s r.o
www.zviretice.cz ~ info@portagermanica.cz ~ 604 269 358
Moje první zkušenost s Josefem přišla v době, kdy pracoval pro varn.co.uk, kde byl součástí týmu lidí, který nám dodal na zakázku vytvořenou webovou stránku agilním způsobem. Stránka byla designována, vyvinuta a publikována během 7 týdnů. Od té doby se zlepšilo naše SEO a Josef dodnes poskytuje kvalitní podporu přes WeDesIn v podobě měsíčních aktualizací, údržby a vývoje nových částí. Přestože se nachází v zahraničí, naše spolupráce probíhá hladce díky jeho dobrým komunikačním schopnostem a ochotě pomoci během okamžiku.

David Hagelthorn

Manažer Agility in Mind
david@agilityinmind.com
Pan Antoš při tvorbě mých webových stránek projevil přesně to, co od programátora vyžaduji: profesionální přístup, rychlost, dochvilnost a také vlastní invence. V případě potřeby neváhá zvednout telefon a všechny problémy řešit, dokud zákazník není úplně spokojen. Rozhodně jej doporučuji všem, kdo chtějí mít svůj projekt realizovaný bez problémů. Určitě se na něj v budoucnu budu znovu obracet.

Ing. Jana Vančová

Správce webových stránek
jana.vanca@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS