Doporučení z první ruky

Ing. Josef Krejčí, MBA — finanční expert, poradce a odhadce se specializací na firemní finance


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Ráda přiznávám, že za celou svou třicetiletou advokátní praxi (dříve zejména v investiční výstavbě a správcovství v řízeních konkursních) jsem nepotkala takového ekonoma, který by jako přísný profesionál přes svou intenzivní sympatii k číslům nepřestával být ani při práci člověkem. Vážený pane odhadce Ing. Krejčí, MBA, děkuji Vám za precizní spolupráci v naší delikátní kauze, s obdivem, že při své profesi i druhé kolem sebe povznášíte k lidskosti. Děkuji též Vaší manželce-asistentce za vlídné přijetí. A všem, kdo v aktuálně tristní situaci mezi soudními znalci poptávají odhadce, Vás doporučuji.

Marie Voříšková
advokát

S Josefem jsme byli několik let spolupracovníky v největší leasingové společnosti v ČR. Náplní naší práce bylo finanční poradenství a financování zejména strojů, zařízení a dopravní techniky. Mohu říci, že se nám dařilo skutečně dobře. Vzájemná spolupráce byla vždy velmi dobrá, na čem jsme se dohodli, to prostě platilo. Dodnes jsme v kontaktu a profesně některé záležitosti konzultujeme. Josef se nikdy netajil záměrem mít vlastní firmu a dělat věci co nejefektivněji a po svém. Když se později rozhodl osamostatnit, kromě rodiny a podnikání si ještě stačil doplňovat vzdělání. Zaměřil se nakonec na management firemních financí. Pro zákazníky byl a je schopen vyjednat nejlepší možné cenové podmínky na trhu vč. případného zajištění, dokáže srozumitelně a jasně komunikovat. Vždycky trochu vybočoval z řady tím, že chtěl mít vlastní podnik, protože ho iritovaly dlouhé čekací doby na změnu v procesu. Když se potom rozhodl osamostatnit, nelitoval času a doplnil si vzdělání v oboru, ve kterém chtěl působit a pomáhat klientům. Koncentroval se na management firemních financí. Vyjednával pro zákazníky nejlepší možné podmínky na trhu s ohledem na rizikovost, míru zajištění a v neposlední řadě i cenu. Dodnes jsem s Josefem v kontaktu a konzultujeme spolu komplikovanější případy z branže.

Jiří Patočka

Doporučuji využít služeb společnosti Creditiva s.r.o. Budete v rukou profesionálů, kteří navazují touto činností na dlouholeté zkušenosti v oblasti finanční sféry. Pan Josef Krejčí je zárukou profesionálního jednání a všeobecného přehledu.

Věra Nevrivová