Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Josef Marenčák

Josef Marenčák

instalatér, topenář, plynař a technik pro instalace typu voda, topení a plyn

Josef Marenčák

Profesionální řemeslné práce se specializací na instalatérství, topenářství, domovní odpady a instalace typu voda, topení a plyn. Kvalitní provedení celé zakázky na klíč může zahrnovat mimo jiné také rozvody sítí do novostavby, celkové rekonstrukce vody či odpadu, kompletní realizaci koupelny, moderní a precizně položené obklady, jakož i dokončovací práce včetně montáže veškerého vybavení.

Dlouhodobá životnost rozvodů je zaručena používáním odolných materiálů jako měď či plast v kombinaci se spolehlivými výrobky špičkových firem Viessmann, Junkers, Vaillant, Baxi, Ivar, GiacominiRehau (kondenzační plynové kotle, spalovací kotle na tuhá paliva, solární panely a systémy, podlahové vytápění, bojlery, čerpadla, filtry aj.). Více než 20 let praxe v oboru a bohaté zkušenosti z mnoha úspěšně dokončených zakázek.

Fotogalerie:

Obklady zrcadla nad umyvadlemLuxusní koupelna v modrém provedeníMenší koupelna s červenobílými obkladyLuxusní široké umyvadlo s úložným prostoremRohová vana s obkladem v modré barvě
Zobrazit všech 19 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Ostrava a širší okolí; vzdálenější výjezdy dohodou

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Josef Marenčák
Jandova 45
Hlučín - Darkovičky (Moravskoslezský kraj)
748 01
Mobil:603 115 323
Email:j.marencak@seznam.cz
Web:www.marencak.cz
(tj. adresa této stránky)
:73336858

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
Pana Marenčáka jsem zavolal k prasklé trubce ve zdi, ze které tekla voda, částečně do vnitřního zdiva. Přijel, opravil a za hodinu jsem měl po starostech. Perfektní komunikakce, práce i cena. Jeho služby tedy mohu dále doporučit. Je to profík, který ví co dělá.
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS