Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Josef Marenčák

Josef Marenčák

instalatér, topenář, plynař a technik pro instalace typu voda, topení a plyn

Josef Marenčák

Profesionální řemeslné práce se specializací na instalatérství, topenářství, domovní odpady a instalace typu voda, topení a plyn. Kvalitní provedení celé zakázky na klíč může zahrnovat mimo jiné také rozvody sítí do novostavby, celkové rekonstrukce vody či odpadu, kompletní realizaci koupelny, moderní a precizně položené obklady, jakož i dokončovací práce včetně montáže veškerého vybavení.

Dlouhodobá životnost rozvodů je zaručena používáním odolných materiálů jako měď či plast v kombinaci se spolehlivými výrobky špičkových firem Viessmann, Junkers, Vaillant, Baxi, Ivar, GiacominiRehau (kondenzační plynové kotle, spalovací kotle na tuhá paliva, solární panely a systémy, podlahové vytápění, bojlery, čerpadla, filtry aj.). Více než 20 let praxe v oboru a bohaté zkušenosti z mnoha úspěšně dokončených zakázek.

Fotogalerie:

Obklady zrcadla nad umyvadlemLuxusní koupelna v modrém provedeníMenší koupelna s červenobílými obkladyLuxusní široké umyvadlo s úložným prostoremRohová vana s obkladem v modré barvě
Zobrazit všech 19 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Ostrava a širší okolí; vzdálenější výjezdy dohodou

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Josef Marenčák
Jandova 45
Hlučín - Darkovičky (Moravskoslezský kraj)
748 01
Mobil:603 115 323
Email:j.marencak@seznam.cz
Web:www.marencak.cz
(tj. adresa této stránky)
:73336858

Doporučení z první ruky

Na pana Marenčáka se obracím pravidelně a jsem vždy velmi spokojený. Termíny, cena a kvalita jsou vždy na jedničku. První zakázkou byly celkové rozvody plynu, vody a topení v rodinném domě. Následovaly „drobnosti“ typu výměny bojleru, nová koupelna, nouzové uzávěry u plynových rozvodů. Mohu jen doporučit. Sympaťák, který svému řemeslu beze zbytku rozumí.
Oskar Soukup
administrátor

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS