Doporučení z první ruky

Josef Marenčák — instalatér, topenář, plynař a technik pro instalace typu voda, topení a plyn


Zobrazuji všech 10 doporučení

Robert Vlach

Pana Marenčáka jsem zavolal k prasklé trubce ve zdi, ze které tekla voda, částečně do vnitřního zdiva. Přijel, opravil a za hodinu jsem měl po starostech. Perfektní komunikakce, práce i cena. Jeho služby tedy mohu dále doporučit. Je to profík, který ví co dělá.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Josefa Marenčáka mohu jen doporučit, znám ho asi 15 let a kdykoliv je ochoten pomoci a snaží se vyhovět. Perfektní práce! Více takových!

Ladislav Muri

Pan Marenčák nám ve čtyřpatrovém domě vyměnil kompletní rozvody vody a odpadu. Velká zakázka, ale zvládnuta na jedničku. Výborná komunikace a je na něj spolehnutí. Ten pán dokonce myslí hlavou, když něco dělá, což není u řemeslníků vždy pravidlo :)

Ing. Zdeněk Štěpánek
projektový manažer pro dotace z EU

Pana Marenčáka mohu jedině doporučit. Rychlost, s jakou vyměnil a zapojil plynový kotel, byla pro mě překvapující. Děkujeme a určitě využijeme v budoucnu znovu jeho služeb.

Vojtěch Mokrý

Pana Marenčáka jsme kontaktovali díky jeho telefonu na autě. Potřebovali jsme posunout odpad WC. Jeho práce byla velmi rychlá, kvalitní a za přijatelnou cenu. Doporučuji ho všem a jeho dalších služeb zase ráda využiji.

Dana Bauerová
důchodkyně v PID

Na pana Marenčáka se obracím pravidelně a jsem vždy velmi spokojený. Termíny, cena a kvalita jsou vždy na jedničku. První zakázkou byly celkové rozvody plynu, vody a topení v rodinném domě. Následovaly „drobnosti“ typu výměny bojleru, nová koupelna, nouzové uzávěry u plynových rozvodů. Mohu jen doporučit. Sympaťák, který svému řemeslu beze zbytku rozumí.

Oskar Soukup
administrátor

Skvělá, rychlá a kvalitní práce. Doporučujeme tuhle firmu všem, kdo chce mít dobře odvedenou práci.

Radek Říha
radek0506@seznam.cz 732 280 625

Potřebovali jsme nutně radu po telefonu, pán byl velmi ochotný a poradil i v pátek odpoledne.

Jiří Kloss

Rychlá, velmi kvalitní a profesionální práce. Vynikající přístup k zákazníkovi. Mohu všem doporučit.

Petr Lorenz

Chcete doma teplo mít, stačí se na pana Marenčáka obrátit. Ochotný vstřícný a rychlý je, to už se dnes takový člověk jen tak nenajde. Moc děkujeme a všem vřele pana Marenčáka doporučujeme.

Pavlína Buchlovská