Josef Prexl

webdesignér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Nabízím kompletní realizace www stránek postavených na redakčním systému WordPress, responsivní úpravy šablon, tvorbu multijazyčných webů a kódování.

Kladu důraz na dlouhodobou spolupráci a komunikaci. Své zkušenosti jsem získal ve velkých korporátních firmách, kde jsem pracoval jako kodér/front-end developer (AVG, Sanoma Media, Monster). Mám více než 8 let praxe a dobré reference.

Kdy pro vás mohu být užitečný?

  • Chcete mít zajímavý, přehledný a promyšlený web se samostatnou správou textů a možností nahrávat fotografie a videa přes uživatelsky přívětivé rozhraní.
  • Máte starší web a chcete ho modernizovat.
  • Váš webmaster nekomunikuje a nespolupracuje podle vašich představ.
  • Potřebujete na webu provést dílčí úpravy, které přesahují vaše momentální znalosti.
  • Hledáte inspiraci, nápady a pomoc v technické realizaci.
  • Líbí se vám konkrétní šablona pro WordPress, ale nevíte si rady, jak ji zakoupit, instalovat, nedestruktivně upravit, lokalizovat apod.
Josef Prexl

Kontakty

Josef Prexl
Charlese de Gaulla 10
Praha 6
160 00
Mobil:776 606 451
Email:josef@prexl.cz
Web:www.prexl.cz
LinkedIn:josefprexl
IČ:76535274

Doporučení
z první ruky

Josef je pro mě vždy jasnou volbou, pokud někdo potřebuje spolehlivého a komunikativního profesionála se specializací na WordPress šablony a jejich úpravy na míru. Měl jsem možnost Josefovi doporučit přes desítku klientů, kteří právě tyto úpravy požadovali. Na některých z těchto projektů jsem se následně podílel jako technický dozor a konzultant, takže mohu hodnotit Josefovu práci od samotného začátku až do finále – a mohu pouze konstatovat, že Josefov dává do práce tolik elánu, preciznosti a řemeslné zručnosti, že se mu málokdo může rovnat. Pracovat s Josefem je prostě skvělé jak po stránce lidské, tak po stránce výsledku. Moc rád budu Josefovi doporučovat klienty i nadále, a pokud hledáte profíka přes WordPress, neváhejte Josefa oslovit.

Zbyšek Nádeník
Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů