Josef Prexl

webdesignér

Status: pro nové projekty dostupný od ledna 2024 Působnost: celá ČR

Nabízím kompletní realizace www stránek postavených na redakčním systému WordPress, responsivní úpravy šablon, tvorbu multijazyčných webů a kódování.

Kladu důraz na dlouhodobou spolupráci a komunikaci. Své zkušenosti jsem získal ve velkých korporátních firmách, kde jsem pracoval jako kodér/front-end developer (AVG, Sanoma Media, Monster). Mám více než 8 let praxe a dobré reference.

Kdy pro vás mohu být užitečný?

  • Chcete mít zajímavý, přehledný a promyšlený web se samostatnou správou textů a možností nahrávat fotografie a videa přes uživatelsky přívětivé rozhraní.
  • Máte starší web a chcete ho modernizovat.
  • Váš webmaster nekomunikuje a nespolupracuje podle vašich představ.
  • Potřebujete na webu provést dílčí úpravy, které přesahují vaše momentální znalosti.
  • Hledáte inspiraci, nápady a pomoc v technické realizaci.
  • Líbí se vám konkrétní šablona pro WordPress, ale nevíte si rady, jak ji zakoupit, instalovat, nedestruktivně upravit, lokalizovat apod.
Josef Prexl

Kontakty

Josef Prexl
Charlese de Gaulla 10
Praha 6
160 00
Mobil:776 606 451
Email:josef@prexl.cz
Web:www.prexl.cz
LinkedIn:josefprexl
IČ:76535274

Doporučení
z první ruky

Na Josefa Prexla jsem dostal doporučení a mohu říct, že oprávněně. Hledal jsem člověka, který kromě technické stránky tvorby webu poradí i s grafickým návrhem a jsem v tomto ohledu velmi spokojen. Tvořili jsme spolu web pro tým facilitátorů Maitri dýchání (www.maitridychani.cz), přičemž jsem neměl zcela jasnou představu o cílové podobě. Věděl jsem, jak má vypadat po obsahové stránce, ale důležitý pro mě je první pocit při pohledu na stránky. Líbilo se mi, jak jsme společně tvarovali, až jsme se ustálili na jednoduché podobě se vzdušným motivem, který jsem nevěděl, jak graficky udělat, ale Josef ano. I po technické stránce jsem od něj dostal vše, co jsem pro tyto stránky potřeboval. Velmi oceňuji držení dohod, časového rámce a písemnou tvorbu pokynů pro úpravy na webu. Pokud hledáte tvořivého člověka na tvorbu webu, který bude poslouchat, co si přejete a pak to naplní, je Josef Prexl výbornou volbou. Díky.

Mgr. Michal Petr

psycholog, terapeut, lektor a facilitátor Maitri dýchání