Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Josef Prexl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Josef Prexl — webdesignér

Zobrazuji č. 110 z celkem 24 doporučení prezentace Josef Prexl:
Zbyšek Nádeník
Josef je pro mě vždy jasnou volbou, pokud někdo potřebuje spolehlivého a komunikativního profesionála se specializací na WordPress šablony a jejich úpravy na míru. Měl jsem možnost Josefovi doporučit přes desítku klientů, kteří právě tyto úpravy požadovali. Na některých z těchto projektů jsem se následně podílel jako technický dozor a konzultant, takže mohu hodnotit Josefovu práci od samotného začátku až do finále – a mohu pouze konstatovat, že Josefov dává do práce tolik elánu, preciznosti a řemeslné zručnosti, že se mu málokdo může rovnat. Pracovat s Josefem je prostě skvělé jak po stránce lidské, tak po stránce výsledku. Moc rád budu Josefovi doporučovat klienty i nadále, a pokud hledáte profíka přes WordPress, neváhejte Josefa oslovit.

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Mgr. Kristýna Mothejzíková
Josefovi patří velký dík za to, že běží web Rcc.cz. A co je důležitější, že se podařilo jej realizovat včas a ke spokojenosti třetí strany. Být mezi zadavatelem a realizátorem jako tlumočník je nevděčná role, ale díky Josefově profesionalitě a jeho milému jednání jsem si projekt užívala. Josefa doporučuji, je to odborník na svém místě, komunikuje otevřeně a dodržuje smluvené kroky, termíny i rozpočet.

Mgr. Kristýna Mothejzíková

grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky
Mgr. Anna Toman
Pan Prexl je velice spolehlivý člověk. Vše vysvětlí, pošle odkaz, video. Na jakékoliv dotazy odpoví rychle a srozumitelně. Skvělá spolupráce a maximální spokojenost. Aktuální vzhled webu pogovorim.cz (ve 3 jazykových verzích) je také jeho výborná práce. Doporučuji na 100 %!

Mgr. Anna Toman

lektorka, překladatelka a tlumočnice ruštiny
Vřele doporučuji ke spolupráci. Josef je kreativní, tvůrčí, zkušený a myslí hlavou. Spolupracujeme spolu více než 5 let a neměnil bych.

Jiří Beran

www.uberanu.cz ~ info@uberanu.cz ~ 776 776 424
Josef přepracoval starý web naší kapely Džezvica. Nový web www.dzezvica.cz je moderního vzhledu, plně funkční a přehledný. Splňuje všechny požadavky, které od webu kapely očekávám, nad to je vizuálně zajímavý. Josef web spravuje, komunikace s ním je příjemná a rychlá. Spolupráci s ním určitě doporučuji.

Alena Libánská

zpěvačka kapely Džezvica
www.dzezvica.cz ~ alena@dzezvica.cz
Chceme, aby úplně každý hrál na harmoniku a díky webu harmonika.cz a Pepemu se nám to jistě za chvíli povede. Mám taky kapelu. Vyhráváme na svatbách i na pohřbech. Dnes se ani muzikant bez pořádného webu neobejde. Ale za kým jít? A tak nám Pepe udělal i skvělou webovou prezentaci, díky které se nám ozývá víc a víc lidí.

Jindra Kelíšek

www.harmonikar.net ~ jindra.kelisek@gmail.com ~ 724 573 064
Na Josefa Prexla jsem dostal doporučení a mohu říct, že oprávněně. Hledal jsem člověka, který kromě technické stránky tvorby webu poradí i s grafickým návrhem a jsem v tomto ohledu velmi spokojen. Tvořili jsme spolu web pro tým facilitátorů Maitri dýchání (www.maitridychani.cz), přičemž jsem neměl zcela jasnou představu o cílové podobě. Věděl jsem, jak má vypadat po obsahové stránce, ale důležitý pro mě je první pocit při pohledu na stránky. Líbilo se mi, jak jsme společně tvarovali, až jsme se ustálili na jednoduché podobě se vzdušným motivem, který jsem nevěděl, jak graficky udělat, ale Josef ano. I po technické stránce jsem od něj dostal vše, co jsem pro tyto stránky potřeboval. Velmi oceňuji držení dohod, časového rámce a písemnou tvorbu pokynů pro úpravy na webu. Pokud hledáte tvořivého člověka na tvorbu webu, který bude poslouchat, co si přejete a pak to naplní, je Josef Prexl výbornou volbou. Díky.

Mgr. Michal Petr

psycholog, terapeut, lektor a facilitátor Maitri dýchání
www.michalpetr.com ~ mikael.petr@gmail.com ~ 773 907 079
Josef pro nás vytvořil webové stránky podle našich představ. V úvodu nám předestřel, jaké máme možnosti a pomohl nám vytvořit návrh tak, aby byl web funkční a atraktivní pro naši cílovou skupinu. Trpělivě zapracovával naše připomínky, aktivně zjišťoval potřebné informace a učil se vytvářet funkcionality, které jsou méně obvyklé, a které jsme na webu chtěli. Doporučujeme a děkujeme!

Štěpánka Černá

kymcimbyt.cz
S panem Prexlem jsme spolupracovali na redesignu celého našeho starého webu, který se měl stát uživatelsky přívětivým, moderním a svěžím, což se povedlo :) Pan Prexl byl po celou dobu velmi vstřícný a ochotný, trpělivě nám naslouchal a konstruktivně hledal řešení našich představ. Komunikace s ním byla bezproblémová a na profesionální úrovni. Spolupráci s ním stoprocentně doporučujeme a velmi děkujeme za jeho skvělý přístup.

Anna Mašátová

www.csr-online.cz
Dlouho jsme hledali někoho, kdo je specialista na WordPress, je spolehlivý a má přehled v pluginech a zkrátka se ve Wordpressu vyzná. Výhodou spolupráce s Josefem je právě to, že se soustředí jen na WordPress a tím pádem dokáže ihned najít nějaké jednoduché řešení a upravit potřebné. Navíc je s Josefem fajn komunikace, kdy posílá pravidelné přehledy co udělal, co ještě chybí a proč a případně jaká řešení má ta a ta komplikace. Postupně si Josef přebral správu nad naším webem, což nám ubralo spoustu práce. Udělal několik microsite s funkčními formuláři a spolupracuje s grafikem. Pro nás jakožto nadaci, která si nemůže dovolit dělat nákladné a složité weby, je to ideální spolupráce.

Zdenek Mihalco

Nadace Via
www.nadacevia.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS