Doporučení z první ruky

Josef Prexl — webdesignér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 29 doporučení

Zbyšek Nádeník

Josef je pro mě vždy jasnou volbou, pokud někdo potřebuje spolehlivého a komunikativního profesionála se specializací na WordPress šablony a jejich úpravy na míru. Měl jsem možnost Josefovi doporučit přes desítku klientů, kteří právě tyto úpravy požadovali. Na některých z těchto projektů jsem se následně podílel jako technický dozor a konzultant, takže mohu hodnotit Josefovu práci od samotného začátku až do finále – a mohu pouze konstatovat, že Josefov dává do práce tolik elánu, preciznosti a řemeslné zručnosti, že se mu málokdo může rovnat. Pracovat s Josefem je prostě skvělé jak po stránce lidské, tak po stránce výsledku. Moc rád budu Josefovi doporučovat klienty i nadále, a pokud hledáte profíka přes WordPress, neváhejte Josefa oslovit.

Zbyšek Nádeník
návrhář a konzultant webů
Mgr. Kristýna Mothejzíková

S Josefem spolupracuji spokojeně již několik let. Svěřuji mu s důvěrou tvorbu různých webových stránek pro mé projekty, protože mně jako laikovi šetří čas a nervy. Jako každý odborník ví, co kde jak změnit, zatímco já bych trávila hodiny nad tutoriály. Ráda s ním sdílím i své klienty, protože zkrátka už nestačí tvorba webů „na koleně“ (tak bych popsala své prehistorické pokusy), ale je potřeba někdo, kdo se vyzná v současných trendech a přístupech. Jednání s Josefem je vždy milé, korektní a je jasně dané, co se kdy bude dít. A také to tak nakonec je, což je velmi uklidňující. Moc doufám, že naše spolupráce dál pokvete, a Josefa všem upřímně a ráda doporučuji.

Mgr. Kristýna Mothejzíková
grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky

Vřele doporučuji ke spolupráci. Josef je kreativní, tvůrčí, zkušený a myslí hlavou. Spolupracujeme spolu více než 5 let a neměnil bych.

Jiří Beran
www.uberanu.cz info@uberanu.cz 776 776 424

Josef přepracoval starý web naší kapely Džezvica. Nový web www.dzezvica.cz je moderního vzhledu, plně funkční a přehledný. Splňuje všechny požadavky, které od webu kapely očekávám, nad to je vizuálně zajímavý. Josef web spravuje, komunikace s ním je příjemná a rychlá. Spolupráci s ním určitě doporučuji.

Alena Libánská
zpěvačka kapely Džezvica
www.dzezvica.cz alena@dzezvica.cz

Chceme, aby úplně každý hrál na harmoniku a díky webu harmonika.cz a Pepemu se nám to jistě za chvíli povede. Mám taky kapelu. Vyhráváme na svatbách i na pohřbech. Dnes se ani muzikant bez pořádného webu neobejde. Ale za kým jít? A tak nám Pepe udělal i skvělou webovou prezentaci, díky které se nám ozývá víc a víc lidí.

Jindra Kelíšek
www.harmonikar.net jindra.kelisek@gmail.com 724 573 064

Na Josefa Prexla jsem dostal doporučení a mohu říct, že oprávněně. Hledal jsem člověka, který kromě technické stránky tvorby webu poradí i s grafickým návrhem a jsem v tomto ohledu velmi spokojen. Tvořili jsme spolu web pro tým facilitátorů Maitri dýchání (www.maitridychani.cz), přičemž jsem neměl zcela jasnou představu o cílové podobě. Věděl jsem, jak má vypadat po obsahové stránce, ale důležitý pro mě je první pocit při pohledu na stránky. Líbilo se mi, jak jsme společně tvarovali, až jsme se ustálili na jednoduché podobě se vzdušným motivem, který jsem nevěděl, jak graficky udělat, ale Josef ano. I po technické stránce jsem od něj dostal vše, co jsem pro tyto stránky potřeboval. Velmi oceňuji držení dohod, časového rámce a písemnou tvorbu pokynů pro úpravy na webu. Pokud hledáte tvořivého člověka na tvorbu webu, který bude poslouchat, co si přejete a pak to naplní, je Josef Prexl výbornou volbou. Díky.

Mgr. Michal Petr
psycholog, terapeut, lektor a facilitátor Maitri dýchání
www.michalpetr.com mikael.petr@gmail.com 773 907 079

Josef pro nás vytvořil webové stránky podle našich představ. V úvodu nám předestřel, jaké máme možnosti a pomohl nám vytvořit návrh tak, aby byl web funkční a atraktivní pro naši cílovou skupinu. Trpělivě zapracovával naše připomínky, aktivně zjišťoval potřebné informace a učil se vytvářet funkcionality, které jsou méně obvyklé, a které jsme na webu chtěli. Doporučujeme a děkujeme!

Štěpánka Černá
kymcimbyt.cz

S panem Prexlem jsme spolupracovali na redesignu celého našeho starého webu, který se měl stát uživatelsky přívětivým, moderním a svěžím, což se povedlo :) Pan Prexl byl po celou dobu velmi vstřícný a ochotný, trpělivě nám naslouchal a konstruktivně hledal řešení našich představ. Komunikace s ním byla bezproblémová a na profesionální úrovni. Spolupráci s ním stoprocentně doporučujeme a velmi děkujeme za jeho skvělý přístup.

Anna Mašátová
www.csr-online.cz

Dlouho jsme hledali někoho, kdo je specialista na WordPress, je spolehlivý a má přehled v pluginech a zkrátka se ve Wordpressu vyzná. Výhodou spolupráce s Josefem je právě to, že se soustředí jen na WordPress a tím pádem dokáže ihned najít nějaké jednoduché řešení a upravit potřebné. Navíc je s Josefem fajn komunikace, kdy posílá pravidelné přehledy co udělal, co ještě chybí a proč a případně jaká řešení má ta a ta komplikace. Postupně si Josef přebral správu nad naším webem, což nám ubralo spoustu práce. Udělal několik microsite s funkčními formuláři a spolupracuje s grafikem. Pro nás jakožto nadaci, která si nemůže dovolit dělat nákladné a složité weby, je to ideální spolupráce.

Zdenek Mihalco
Nadace Via
www.nadacevia.cz

Potřebovali jsme jednoduché a přehledné stránky, kde budeme zveřejňovat rozhovory a články na téma filantropie – a díky Josefovi se nám to vyplnilo! Nyní už si web plníme sami a vlastně i díky WordPressu je to velmi jednoduché. I když jsou stále potřeba jakékoliv rychlé úpravy webu, Josef je obratem udělá – tedy skvělá a rychlá komunikace. A ještě k tomu je Josef spolehlivý a sympatický, prostě příjemná spolupráce.

Petra Fronková
Umění darovat
www.umenidarovat.cz