Doporučení z první ruky

Mgr. Josef Tůša, ACC (ICF) — kouč zaměřený na profesní priority a vedení týmů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

S Josefem Tůšou jsem se potkal s cílem učinit velké životní rozhodnutí, které jsem si potřeboval vnitřně obhájit/rozebrat. Koučování bylo vedeno na velmi profesionální úrovni a v průběhu sezení jsem dospěl k důležitým závěrům. Nebylo to ale jen bezbřehé tlachání. Setkání mělo dynamiku a bylo zakončeno stanovením úkolů pro další období. Josef je jednoznačně profík ve svém oboru.

Ing. Radim Kučera
investiční realitní makléř a zakladatel Realitní agentury R21
www.radimkucera.cz me@radimkucera.cz 737 963 757

Koučování Josefa Tůši mi pomohlo zorientovat se v neustálém zahlcení úkoly, e-maily a závazky. Navíc mě přirozeně dovedlo k Allenově metodě GTD, což k pozitivnímu ovlivnilo můj život. Oceňuji trpělivost, nevnucování vlastního pohledu, profesionální a zároveň lidský přístup.

Mgr. David Zahumenský
advokát se zaměřením na ústavní právo
www.davidzahumensky.cz

S koučováním jsem již nějakou zkušenost měl. To co mě za Josefem přivedlo, byla zvědavost, jak různí koučové pracují. Od prvního setkání se začalo definovat téma, které bylo pro mě velmi důležité a týkalo se podnikání, kdy jsem potřeboval změnit určité věci, které mě dlouhodobě blokovali. Josef mi pomohl udržet směr a soustředění. Pokud se vyskytla v průběhu nějaká překážka nebo velká výzva, tak jsme ji společně důkladně prozkoumali, což mi pomohlo uvědomit si důležité věci k překonání výzvy. Největším přínosem je pro mě to, že jsem začal řešit věci, které jsem dříve dlouho toleroval a nic s nimi nedělal.

Aleš Brůžek
produktový manažer, vedoucí obchodního týmu ve společnosti Damedis s.r.o.
www.damedis.cz

Josef mi byl skvělým průvodcem na cestě za lepším time-managementem. Pomohl mi ujasnit si priority a také rozklíčovat překážky, co mi bránily věnovat se věcem, na které jsem si i přes jejich důležitost nevytvářela dost prostoru. Moc doporučuji!

Zdeňka Voštová
www.vostova.cz

Josefa Tůšu mohu jen doporučit. Pomůže vám vyjasnit si pracovní priority, zlikvidovat „balast“ a má i schopnost dobíjet energii.

Bohuslav Binka
vedoucí Katedry environmentálních studií
binka@fss.muni.cz

U Josefa Tůši jsme si objednali dva kurzy, oba byly připravené na míru pro naši společnost. Jeden byl věnovaný vedení týmu a druhý time managementu. Kurzy byly velmi profesionálně nachystány, probíhaly v uvolněné atmosféře a byly naplněny idejemi a nabídkami na to, jak lze k různým věcem přistupovat. Všichni účastníci oceňovali systematický přístup k problematice, doplněný o konkrétní aktivity, které nám umožnily si vysvětlované koncepty i reálně zažít. Kurzy nám pomohly ujasnit si svoje role, uvědomit si jejich úskalí, objevit, že někdy to jde i jinak a nenásilnou formou nás donutily zamyslet se nad prioritami, nad tím, na co se má smysl soustředit. Spolupráci velmi doporučujeme a určitě si ji zopakujeme.

Zdeněk Pezlar
majitel společnosti Essence International
www.essencebs.com

Koučování Josefa Tůši mi pomáhá efektivně zaměřovat pozornost na témata, která považuji za důležitá a přitom si udržovat potřebný nadhled. Během sezení se mi daří v krátkém čase nacházet cestu k realizaci vlastních cílů. Ze sezení odcházím plný energie a chuti do práce, zmapovaná témata se mi daří postupně naplňovat. Spolupráci s Josefem Tůšou vřele doporučuji!

S Josefem jsem přišel na zajímavou věc – kouč je něco jako nejlepší kamarád, kterého nemáte, ale díky Bohu si ho můžete alespoň najmout. Někdo, kdo s vámi bez nároků na vlastní ego probere to, co trápí VÁS a nebude kontrovat tím, co trápí jeho. Josef je výborný kouč a práce s ním mě posunula dostatečně výrazně na to, abych byl ochoten napsat toto doporučení. Neváhejte a proberte s Josefem to velké téma, co vás trápí – nebudou to vyhozené peníze.

Milan Krčma
sales
www.moravia.com mkrcma@moravia.com

Pan Tůša mi velmi pomohl s mým rozhodováním o dalším pracovním směřování a otevřel mi úplně nový pohled na pracovní svět kolem mě. Celé setkání probíhala ve výborné atmosféře plné vzájemné důvěry a uznání. Pan Tůša na mě působí jako opravdový profesionál, který ví co dělá a na prvním místě je pro něj klient. Kdybych potřeboval znovu pomoci, neváhal bych ho opětovně kontaktovat.

Miloslav V.
service coordinator v IBMCY

Josef Tůša mi svým vstřícným, osobním a lidským přístupem otevřel cestu k novým efektivním způsobům přemýšlení, plánování i rozhodování. Josefovo nenucené vedení k realizaci konkrétních kroků či pojmenování a naplňování vlastních myšlenek, nápadů a řešení navíc zaručuje udržitelnost a reálnost výsledků koučování. Spolupráci s Josefem Tůšou mohu jen doporučit!

Dalimil Toman
ředitel Hnutí Brontosaurus
www.brontosaurus.cz