Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Josef Tůša > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Josef Tůša — kouč a lektor pro osobní a profesní rozvoj

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Mgr. Josef Tůša:
Koučování Josefa Tůši mi pomohlo zorientovat se v neustálém zahlcení úkoly, e-maily a závazky. Navíc mě přirozeně dovedlo k Allenově metodě GTD, což k pozitivnímu ovlivnilo můj život. Oceňuji trpělivost, nevnucování vlastního pohledu, profesionální a zároveň lidský přístup.

David Zahumenský

advokát
www.davidzahumensky.cz
Koučování Josefa Tůši mi pomáhá efektivně zaměřovat pozornost na témata, která považuji za důležitá a přitom si udržovat potřebný nadhled. Během sezení se mi daří v krátkém čase nacházet cestu k realizaci vlastních cílů. Ze sezení odcházím plný energie a chuti do práce, zmapovaná témata se mi daří postupně naplňovat. Spolupráci s Josefem Tůšou vřele doporučuji!

Jan Šebek

www.zahradaremesel.eu ~ sebek@zahradaremesel.eu
Josefa Tůšu mohu jen doporučit. Pomůže vám vyjasnit si pracovní priority, zlikvidovat „balast“ a má i schopnost dobíjet energii.

Bohuslav Binka

vedoucí Katedry environmentálních studií
binka@fss.muni.cz
S Josefem jsem přišel na zajímavou věc – kouč je něco jako nejlepší kamarád, kterého nemáte, ale díky Bohu si ho můžete alespoň najmout. Někdo, kdo s vámi bez nároků na vlastní ego probere to, co trápí VÁS a nebude kontrovat tím, co trápí jeho. Josef je výborný kouč a práce s ním mě posunula dostatečně výrazně na to, abych byl ochoten napsat toto doporučení. Neváhejte a proberte s Josefem to velké téma, co vás trápí – nebudou to vyhozené peníze.

Milan Krčma

sales
www.moravia.com ~ mkrcma@moravia.com
Pan Tůša mi velmi pomohl s mým rozhodováním o dalším pracovním směřování a otevřel mi úplně nový pohled na pracovní svět kolem mě. Celé setkání probíhala ve výborné atmosféře plné vzájemné důvěry a uznání. Pan Tůša na mě působí jako opravdový profesionál, který ví co dělá a na prvním místě je pro něj klient. Kdybych potřeboval znovu pomoci, neváhal bych ho opětovně kontaktovat.

Miloslav V.

service coordinator v IBMCY
Josef Tůša mi svým vstřícným, osobním a lidským přístupem otevřel cestu k novým efektivním způsobům přemýšlení, plánování i rozhodování. Josefovo nenucené vedení k realizaci konkrétních kroků či pojmenování a naplňování vlastních myšlenek, nápadů a řešení navíc zaručuje udržitelnost a reálnost výsledků koučování. Spolupráci s Josefem Tůšou mohu jen doporučit!

Dalimil Toman

ředitel Hnutí Brontosaurus
www.brontosaurus.cz
Většina lidí, pokud je spokojena se službou, ji dále doporučí, a já chci doporučit spolupráci s koučem, panem Tůšou. Témata rozhovoru mohou být velmi různorodá a při každém mi svými otázkami pomohl k novým vhledům, podnětům a nápadům. Po několika hodinách vzájemného setkávání jsem si srovnal myšlenky, životní situaci a konečně našel svůj životní cíl!

Miroslav Sedlák

vedoucí studia Naweb
www.naweb.cz
Z každého setkání s panem Tůšou si odnáším velkou porci motivace. Pomohl mi najít spoustu drobností, které mi bránily ve zdárném dokončení mých projektů. Přiměl mne hledat i na místech, kam by mne samotného nenapadlo se podívat. Díky němu jsem našel spousty námětů pro zlepšení svého osobního i profesního života. Pokud hledáte kouče, se kterým se vám bude příjemně pracovat, Josefa Tůšu rozhodně doporučuji.

Víťa Plšek

Java programmer; Home Credit International
Líbí se mi, že pan Tůša je jak životní kouč i profesní kouč, takže není problém probrat jakékoli téma, kde zrovna váhám. Sama si o sobě myslím, že jsem velmi systematický člověk a mám vše přesně naplánované, ale o to více mě rozhodí, když si s něčím nevím rady, objevím svoji slabinu a netuším, jak se přes to přenést a postoupit opět o krok dál. Přesně v tomto bodě je tu pan Tůša, který mě dobře mířenými otázkami a někdy i užitečnými radami dokáže dále posunout, odbourat můj vnitřní blok a podle materiálů z koučování pak můžu pokračovat ve své cestě. Těším se na další setkání.

Iva Mráčková

majitelka kadeřnického salonu
Koučování mi bylo nabídnuto firmou, kde jsem zaměstnaná. Pan Tůša mi pomohl při organizaci mojí pracovní doby a mohu jej z vlastní zkušenosti vřele doporučit.

Blanka Štaubertová

Gebauer & Griller; asistentka
http://www.griller.at/cs/ ~ b.staubertova@griller.at ~ 519 406 206
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS