Doporučení z první ruky

Mgr. Josef Tůša, ACC (ICF) — kouč zaměřený na profesní priority a vedení týmů


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 20 doporučení

Většina lidí, pokud je spokojena se službou, ji dále doporučí, a já chci doporučit spolupráci s koučem, panem Tůšou. Témata rozhovoru mohou být velmi různorodá a při každém mi svými otázkami pomohl k novým vhledům, podnětům a nápadům. Po několika hodinách vzájemného setkávání jsem si srovnal myšlenky, životní situaci a konečně našel svůj životní cíl!

Miroslav Sedlák
vedoucí studia Naweb
www.naweb.cz

Z každého setkání s panem Tůšou si odnáším velkou porci motivace. Pomohl mi najít spoustu drobností, které mi bránily ve zdárném dokončení mých projektů. Přiměl mne hledat i na místech, kam by mne samotného nenapadlo se podívat. Díky němu jsem našel spousty námětů pro zlepšení svého osobního i profesního života. Pokud hledáte kouče, se kterým se vám bude příjemně pracovat, Josefa Tůšu rozhodně doporučuji.

Víťa Plšek
Java programmer; Home Credit International

Líbí se mi, že pan Tůša je jak životní kouč i profesní kouč, takže není problém probrat jakékoli téma, kde zrovna váhám. Sama si o sobě myslím, že jsem velmi systematický člověk a mám vše přesně naplánované, ale o to více mě rozhodí, když si s něčím nevím rady, objevím svoji slabinu a netuším, jak se přes to přenést a postoupit opět o krok dál. Přesně v tomto bodě je tu pan Tůša, který mě dobře mířenými otázkami a někdy i užitečnými radami dokáže dále posunout, odbourat můj vnitřní blok a podle materiálů z koučování pak můžu pokračovat ve své cestě. Těším se na další setkání.

Iva Mráčková
majitelka kadeřnického salonu

Koučování mi bylo nabídnuto firmou, kde jsem zaměstnaná. Pan Tůša mi pomohl při organizaci mojí pracovní doby a mohu jej z vlastní zkušenosti vřele doporučit.

Blanka Štaubertová
Gebauer & Griller; asistentka
http://www.griller.at/cs/ b.staubertova@griller.at 519 406 206

Když se setkáte s koučem Josefem Tůšou, zaznamenáte velmi profesionální přístup v kontextu, kde jeden má potřebu si něco ujasnit a druhý ochotu mu v tom pomoci. Díky dvěma konzultacím s tímto profesionálem se mi dostalo profesionality i velké lidskosti zároveň. V prostředí důvěry mi pan Tůša pomohl ujasnit si další kroky mého pracovního směřování ve smyslu rozvoje firmy. Jako psychoterapeutka a také kouč uznávám základní předpoklad, že odborníkem na svůj pracovní život je vždy sám pracovník - ovšem pracovní záměry musejí vyrůst a ukotvit se právě s odborníkem na toto ukotvení. Pro mě je pan Tůša takovým odborníkem a nejen to, jeho konzultace jsou i krásným zážitkem.

Alexandra Polášková
lektorka, konzultantka a certifikovaná psychoterapeutka systemické psychoterapie

Koučování Josefa Tůši můžu vřele doporučit z vlastní zkušenosti. Nejenže je vynikající ve své práci kouče, ale oceňuji i jeho osobní a respektující přístup k lidem, což během koučovacího rozhovoru vytváří velmi příjemnou a tvořivou atmosféru, v níž je radost posouvat svá témata. Navíc Josef dbá i na to, aby se klient stále orientoval, kde právě v rozhovoru jsme, a co z něj chci já jako klient vytěžit, což mi v práci na mém tématu hodně pomáhá.

Adéla Kulštrunková
předsedkyně Hnutí Brontosaurus, koučka

Mgr. Tůša mi pomohl si uvědomit, že kráčím po správné cestě. Vštípila jsem si některé techniky, které denně používám, a tím mi ulehčují život. Nastavila jsem si určitou dávku sebereflexe a nadhledu. Za tyto poznatky jsem ráda. Do budoucna se chci domluvit na další spolupráci a dále pracovat na svém osobní rozvoji.

Ing. Kateřina Beláková

Na tomto místě bych chtěla poděkovat panu Tůšovi, že jsme společně otevřeli moje velká témata jako „napsat diplomovou práci“ a „postavit se na vlastní nohy.“ Výstupy ze sezení mám nalepené na stěně a koukám se, jakou cestu už jsem urazila a co ještě mám před sebou. Pomohlo mi to ujasnit si priority a najít trochu strukturu v chaosu. A co se podařilo? Minulý týden jsem obhájila magisterskou práci a složila státní závěrečnou zkoušku a teď začínám učit a být nezávislá na rodičích. Pomalu a jistě se stavím na vlastní nohy, z čehož mám velkou radost. A těším se na další krůčky a kroky.

Monika Hornová
studentka polonistiky na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity

Věnovat čas koučování s Panem Tůšou se mi velmi vyplatilo. Společně jsem došli k několika závěrům a cílům, které zlepšily moji práci a můj volný čas. Z koučování mám velmi dobrý pocit, konečně jsem si sestavil své priority a cíle, kterých chci v nejbližších týdnech dosáhnout. Koučování Josefa Tůši mohu vřele doporučit z vlastní zkušenosti.

Martin Kadala
koordinátor vzdělávání a dětských oddílů v Hnutí Brontosaurus
www.brontosaurus.cz martinkadala@gmail.com

Pana Tůšu jsem nalezla na internetu ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že si nedokáži zorganizovat život, připadám si, že nemám vůbec čas, nic jsem nedokázala a vlastně jsem ani nevěděla, co mám v životě dělat. Ve chvíli, kdy jsem si opakovaně zapsala do diáře událost nebo činnost, které jsem se opravdu chtěla zúčastnit, tak vždy když se blížila, našla jsem si nějakou výmluvu, proč zrovna nedělat to, co bylo v plánu. Řekla jsem si „DOST“ a rozhodla se, že se sebou konečně něco udělám. Již v minulosti jsem slyšela o osobních koučích, takže jsem sebrala odvahu a oslovila pana Tůšu. První schůzky jsem se velice obávala, protože jsem vlastně ani nevěděla, co mám říkat, nebo jak to bude probíhat. Ovšem okamžitě po setkání s tímto sympatickým člověkem - který mi dával takové otázky, které bych si sama v životě nepoložila - jsem se uvolnila a společně jsme se dostali k jádru mých problémů s motivací, neschopností dokončit započaté úkoly a problémům s vytrvalostí. Každé další sezení jsem cítila, že začínám být schopná sama řešit problémy a také jsem se naučila pokládat si otázky, které mě vedou k úspěchu. Občas se samozřejmě "zaseknu“. Ovšem po přečtení papírů s různými "berličkami", které jsme s panem Tůšou vytvořili, si zase vím s problémem rady a dokážu sama sebe namotivovat směrem k dosažení úspěchu. A pokud i papíry selžou, tak je tu vždy pan Tůša, který se mnou ochotně, vytrvale a stále dokola probírá problémy do hloubky. A já jsem potom schopná je sama vyřešit. Pan Tůša mě naučil uvědomit si problém, vymyslet cestu, kterou ho budu řešit a opravdu situaci řešit. Touto cestou bych mu chtěla poděkovat za to, že mi pomohl stát se úspěšnějším člověkem.

Barbora Dufková
bdufkova@seznam.cz 775 158 813