Doporučení z první ruky

Ing. Kamila Hrdličková Brandejsová, MBA — byznys konzultantka, mentorka a lektorka podnikání


Zobrazuji všech 9 doporučení

Vstup Kamily do života naší organizace byl, s odstupem času, jednoznačně přínosem. Šla vždy k jádru věci, vše řekla přímo, což se každému nemusí líbit, ale neplatíte ji za to, aby vás chválila, ale aby vás a vaši firmu posunula na vyšší úroveň. Což se stalo. ROSKA České Budějovice se pod jejím mentorováním zprofesionalizovala a změnila pohled na smysl své existence. Ukázala nám zdroje tam, kde jsme je neviděli. I Dobro má svoji hodnotu, a proto musí být dobře zaplaceno.

Věra Švábová
Unie ROSKA - reg.org. ROSKA ČESKÉ BUDĚJOVICE, z.p.s.
www.roska-cb.cz

Kamila se stala naší mentorkou v rámci akceleračního programu Impact First. Spolupráce byla super. Pokud hledáte někoho, kdo je schopen se podívat na váš projekt z venčí odbornýma očima, je pro vás Kamila tou správnou volbou. Čekejte férové a přímé jednání včetně analýzy slabých stránek vašich i vašeho projektu. Nelze čekat, že vše bude odpracováno za vás. Ale pod vedením Kamily nastoupíte na tu správnou cestu s jediným cílem - posunout vás o kus dál. Za 3 měsíce naší spolupráce jsme dosáhli stejného ekonomického výsledku jako za celý předchozí rok dohromady. A my za to děkujeme. :)

Lukáš Kroupa
předseda LENOX z.s.
lenoxos.cz

S Kamčou jsem se poprvé setkala skrze workshop od Google pro startupy, kde jsme se zaměřovali na HR, a který byl velmi zajímavý. Následně jsem si s ní sjednala individuální konzultaci, kde jsme probíraly přímo záležitosti spojené s mojí organizací. Kamila mě vyslechla a měla skvělé postřehy, které jsou pro nás určitě k zamyšlení. Kromě toho ale poskytla mnoho dalších tipů, které se rozhodně budou hodit. Doufám, že budu mít možnost s Kamčou ještě spolupracovat a všem spolupráci s ní rozhodně doporučuji.

Lucie Philippová

Vynikající spolupráce, moc empatická paní, hned věděla co a jak, krásná prezentace.

Martin Dopita

S Kamilou jsem spolupracoval v rámci mentorského programu a musím říci, že na každou komunikaci s ní jsem se vždy těšil, protože její myšlenky šly vždy přímo k věci a na každém setkání bylo pro mě více tzv. „aha momentů“. Kamila má spoustu zkušeností a dokáže se na projekty dívat s nadhledem a častokrát vidí něco, co majiteli projektu resp. firmy uniká. Spolupráci určitě doporučuji.

Juraj Kuracina
Managing Director
Affial.com

V květnu 2021 jsem se přihlásil do mentoringové platformy DoToho! Byla to moje první zkušenost na téma mentoringu a nevěděl jsem, co od toho očekávat. S ohledem na můj byznys obor mi byla vybrána mentorka Kamila a nastal zlom v mém přístupu k podnikání. Během několika hodinových videohovorů jsme probrali kompletní problematiku mojí firmy – od marketingu přes obchod až po tvorbu rozpočtů. Spolupráce s Kamilou pro mě měla velké přínosy a nebojím se její služby doporučit každému.

Martin Čtvrtníček
eventová egentura Outdoor & Colours
www.tymove-akce.cz ctvrtnicek@oandc.cz 774 746 401

Kamila byla moje mentorka na jaře 2022. Spolu jsme v rámci akceleračního programu Silnější hybatelé nastavovaly finanční fungování mé čalounické dílny. Pracovaly jsme spolu po dobu 3 měsíců a na konci jsem měla dobrou představu o hlavních výdělečných činnostech dílny a taky o všech nákladech, které moje činnost vytváří. Lépe jsem pak uměla nastavit ceny a stát si za nimi. Kamila má dobrý postřeh, je velice pohotová a věcná. Spolupráci s ní mohu jen doporučit.

Monika Hálová
vedoucí čalounické dílnu Hačati a pořadatelka čalounických workshopů
www.hacati.cz

Konzultace s Kamilou mi jako začínající podnikatelce bez zkušeností hodně otevřela oči. Nějaký základ člověk vyčte na internetu, ale na co si dát pozor v konkrétním případě už tolik ne. Navíc mi sedí i po lidské stránce. Hodně mi pomohla v hledání možných prodejních kanálů, něco by mě ani ve snu nenapadlo, nebo bych nevěděla jak to uchopit.

S Kamilou jsme se setkali na Google for Startups Academy a následně jsme se domluvili na soukromé konzultační hodině. Během ní se Kamila dokázala podívat na problémy a otázky, které řešíme, z naprosto nových úhlů a nasměrovala nás směrem, který jsme hodně dlouho hledali, ale nedokázali jsme ho sami správně popsat. Konzultační hodina tak pro nás představovala opravdu efektivně a užitečně strávený čas. Netušila jsem, co všechno se dá během 60 minut vyřešit a kolik otázek se během tak krátké doby může rozlousknout.

Jana Kuklová
zakladatelka herního studia Kikiriki Games
kikirikigames.com