Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kamila Brandejsová, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Kamila Brandejsová, MBA — byznys konzultantka, mentorka a lektorka podnikání

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Kamila Brandejsová, MBA:
Vynikající spolupráce, moc empatická paní, hned věděla co a jak, krásná prezentace.

Martin Dopita

Vstup Kamily do života naší organizace byl, s odstupem času, jednoznačně přínosem. Šla vždy k jádru věci, vše řekla přímo, což se každému nemusí líbit, ale neplatíte ji za to, aby vás chválila, ale aby vás a vaši firmu posunula na vyšší úroveň. Což se stalo. ROSKA České Budějovice se pod jejím mentorováním zprofesionalizovala a změnila pohled na smysl své existence. Ukázala nám zdroje tam, kde jsme je neviděli. I Dobro má svoji hodnotu, a proto musí být dobře zaplaceno.

Věra Švábová

Unie ROSKA - reg.org. ROSKA ČESKÉ BUDĚJOVICE, z.p.s.
www.roska-cb.cz
Kamila se stala naší mentorkou v rámci akceleračního programu Impact First. Spolupráce byla super. Pokud hledáte někoho, kdo je schopen se podívat na váš projekt z venčí odbornýma očima, je pro vás Kamila tou správnou volbou. Čekejte férové a přímé jednání včetně analýzy slabých stránek vašich i vašeho projektu. Nelze čekat, že vše bude odpracováno za vás. Ale pod vedením Kamily nastoupíte na tu správnou cestu s jediným cílem - posunout vás o kus dál. Za 3 měsíce naší spolupráce jsme dosáhli stejného ekonomického výsledku jako za celý předchozí rok dohromady. A my za to děkujeme. :)

Lukáš Kroupa

předseda LENOX z.s.
lenoxos.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS