Ing. Kamila Hrdličková Brandejsová, MBA

byznys konzultantka v oblasti rozvoje firem a mentoringu, se zaměřením na LEAN, 5S

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně především Písek a Jihočeský kraj

Nešlape vám firma podle vašich představ? Nejste si jistí, kam své podnikání směřovat dál?

Nabízím profesionální poradenství pro majitele firem, začínající podnikatele, neziskové organizace i startupy.

Mám přes 20 let zkušeností z oblasti marketingu, obchodu, projektového a krizového řízení. Realizovala jsem několik významných rebrandingů, např. pro Telefónica O2 a Moneta Money Bank. Jsem členka Jihočeské hospodářské komory, kde vedu Firemní komorovou poradnu. V pražském Impact Hubu funguji jako expertka a mentorka podnikatelských akceleračních projektů. V roce 2020 jsem mentorovala vítězný tým 10. běhu Impact First – Domov Svaté Anežky. Od roku 2021 působím jako mentor a školitel pro JAIP – Jihočeská agentura pro podporu inovací, o.p.s. Od roku 2022 působím jako mentor programu České spořitelny – Silnější hybatelé.

 • Poradenství pro majitele firem a zavedené podnikatele
  • pomohu vám zrevidovat chod celé vaší firmy, najdeme slabá místa a odstraníme překážky pro další růst
  • najdu nové příležitosti, jak firmu dále rozvíjet
  • v rámci plánované generační obměny ve firmě připravím proces předání firmy novému vedení
  • nastavím organizační strukturu a fungující procesy uvnitř firmy, vyberu klíčové zaměstnance včetně nového vedení
  • zreviduji generování hrubé marže a navrhnu kroky pro její zvýšení
  • zajistím nastavení obchodního oddělení, revizi jeho výkonnosti a efektivity
  • zavedu systém hodnocení a plán rozvoje zaměstnanců
 • Poradenství pro začínající podnikatele – Začínáte podnikat a potřebujete zkonzultovat váš podnikatelský záměr? Proberu s vámi tyto oblasti:
  • samotný nápad a jeho potenciál na trhu
  • cílovou skupinu/zákazníky
  • cenotvorbu, očekávané náklady spojené s rozjezdem podnikání
  • prodejní kanály a marketingovou strategii
  • možná rizika a překážky

Dokážu rychle najít příležitosti, které si často ani nedokážete představit, a využít je pro růst vašeho podnikání. Vyhýbám se generickým doporučením, vždy poskytuji poradenství a plány na míru. Mám širokou síť kontaktů na profesionály ve všech oblastech potřebných k úspěšnému podnikání a rozvoji firem.

SPOLUPRÁCE

Business STAR(t) – event pro lidi s nápadem, začínající firmy a startupy Silnější hybatelé - Česká spořitelna Na počátku je podnikatelský nápad (z cyklu Od nápadu k realizaci) Podnikni to!

Jak pracuji:

S klientem vždy začínám úvodní nezávaznou konzultací zdarma v délce maximálně 1 hodiny. Probereme situaci, klientovy potřeby a ujasníme si, zda práce se mnou je ta správná cesta. Nastavení spolupráce a návrh toho nejlepšího řešení pak ovlivňuje rozsah požadovaných služeb, intenzita práce a časový rámec. Spolupráce probíhá formou předplacených balíčků.

Typy spolupráce:

 • Jednorázová konzultace – cena 3.000 Kč za hodinu
 • Malá pomoc pro rozjezd – 6 hodin konzultací cena 15.000 Kč (čerpáno dle potřeby v průběhu 3 měsíců)
 • Spolupracujeme – 16 hodin konzultací měsíčně cena 36.800 Kč, 2.300 Kč za hodinu; vhodné pro střednědobou spolupráci, forma osobní či online konzultace 2× či 4× měsíčně; obvyklá délka spolupráce 2–4 měsíce; během setkání řešené a zpracovávané oblasti dle potřeb klienta
 • Makáme – 20 hodin konzultací měsíčně cena 46.000 Kč, cena 2.300 Kč za hodinu; vhodné pro dlouhodobou spolupráci většího rozsahu 4–8 měsíců, forma osobní spolupráce 3× či 4× měsíčně; během setkání řešené a zpracovávané oblasti dle potřeb klienta

Individuální řešení dle požadavků klienta, např. zavedení LEAN, metoda 5S, interim management jsou stanovovány individuálně po úvodní konzultaci a návštěvě provozovny.

Ceny rozsáhlejších konzultačních projektů s využitím odborných specialistů stanovuji individuálně podle rozsahu a náročnosti.

Ing. Kamila Hrdličková Brandejsová, MBA
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Kamila Hrdličková Brandejsová, MBA
Karla Čapka 2625
Písek (Jihočeský kraj)
397 01
Mobil:720 705 820
Email:info@kamilabrandejsova.cz
Web:kamilabrandejsova.cz
LinkedIn:kamilabrandejsova
Účet:158244507/0300 (ČSOB)
IČ:68266740 (plátce DPH)
DIČ:CZ7460283127

Doporučení
z první ruky

Kamila má vynikající analytické schopnosti a dokáže rychle identifikovat problémové oblasti. Její schopnost se zaměřit na důležité detaily a vytvořit přehledný plán, jak tyto problémy řešit, je nepostradatelná. Díky Kamile jsme byli schopni odhalit nedostatečné kroky ve výrobě a navrhnout strategie, které nám pomohly efektivněji a produktivněji vyrábět naše výrobky. Kromě svých analytických schopností je Kamila také velmi komunikativní a spolupracující člen týmu. Během procesu vyhledávání problémů ve výrobních procesech pracovala úzce s našimi spolupracovníky , aby porozuměla jejich výzvám a zajistila, že se všichni cítí slyšeni a respektováni. Její schopnost naslouchat a komunikovat s ostatními je fantastická. Nemám žádné pochybnosti o tom, že Kamila je velkým přínosem pro jakoukoli organizaci. Její schopnosti, komunikační dovednosti a zápal pro procesní vylepšování jsou neocenitelné. Doporučuji Kamilu s plným přesvědčením a bez váhání.

Marek Rosocha

jednatel a výrobní ředitel