Ing. Kamila Hrdličková Brandejsová, MBA

byznys konzultantka, mentorka a lektorka podnikání

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně především Písek a Jihočeský kraj

Nešlape vám firma podle vašich představ? Nejste si jistí, kam své podnikání směřovat dál?

Nabízím profesionální poradenství pro majitele firem, začínající podnikatele, neziskové organizace i startupy.

Mám přes 20 let zkušeností z oblasti marketingu, obchodu, projektového a krizového řízení. Realizovala jsem několik významných rebrandingů, např. pro Telefónica O2 a Moneta Money Bank. Jsem členka Jihočeské hospodářské komory, kde vedu Firemní komorovou poradnu. V pražském Impact Hubu funguji jako expertka a mentorka podnikatelských akceleračních projektů. V roce 2020 jsem mentorovala vítězný tým 10. běhu Impact First – Domov Svaté Anežky. Od roku 2021 působím jako mentor a školitel pro JAIP – Jihočeská agentura pro podporu inovací, o.p.s. Od roku 2022 působím jako mentor programu České spořitelny – Silnější hybatelé.

 • Poradenství pro majitele firem a zavedené podnikatele
  • pomohu vám zrevidovat chod celé vaší firmy, najdeme slabá místa a odstraníme překážky pro další růst
  • najdu nové příležitosti, jak firmu dále rozvíjet
  • v rámci plánované generační obměny ve firmě připravím proces předání firmy novému vedení
  • nastavím organizační strukturu a fungující procesy uvnitř firmy, vyberu klíčové zaměstnance včetně nového vedení
  • zreviduji generování hrubé marže a navrhnu kroky pro její zvýšení
  • zajistím nastavení obchodního oddělení, revizi jeho výkonnosti a efektivity
  • zavedu systém hodnocení a plán rozvoje zaměstnanců
 • Poradenství pro začínající podnikatele – Začínáte podnikat a potřebujete zkonzultovat váš podnikatelský záměr? Proberu s vámi tyto oblasti:
  • samotný nápad a jeho potenciál na trhu
  • cílovou skupinu/zákazníky
  • cenotvorbu, očekávané náklady spojené s rozjezdem podnikání
  • prodejní kanály a marketingovou strategii
  • možná rizika a překážky

Dokážu rychle najít příležitosti, které si často ani nedokážete představit, a využít je pro růst vašeho podnikání. Vyhýbám se generickým doporučením, vždy poskytuji poradenství a plány na míru. Mám širokou síť kontaktů na profesionály ve všech oblastech potřebných k úspěšnému podnikání a rozvoji firem.

SPOLUPRÁCE

Business STAR(t) – event pro lidi s nápadem, začínající firmy a startupy Silnější hybatelé - Česká spořitelna Na počátku je podnikatelský nápad (z cyklu Od nápadu k realizaci) Podnikni to!

Jak pracuji:

S klientem vždy začínám úvodní nezávaznou konzultací zdarma v délce maximálně 1 hodiny. Probereme situaci, klientovy potřeby a ujasníme si, zda práce se mnou je ta správná cesta. Nastavení spolupráce a návrh toho nejlepšího řešení pak ovlivňuje rozsah požadovaných služeb, intenzita práce a časový rámec. Spolupráce probíhá formou předplacených balíčků.

Typy spolupráce:

 • Jednorázová konzultace – cena 2.900 Kč za hodinu
 • 10 hodin za měsíc – cena 2.200 Kč za hodinu; vhodné pro krátkodobé řešení 1–2 oblastí v řízení firmy, forma osobní či online konzultace; obvyklá délka spolupráce 1–3 měsíce
 • 16 hodin za měsíc – cena 2.200 Kč za hodinu; vhodné pro střednědobou spolupráci 2–4 měsíce, forma osobní spolupráce 1× týdně či 1× za 2 týdny; během setkání řešené a zpracovávané oblasti dle potřeb klienta
 • 25 hodin za měsíc – cena 2.200 Kč za hodinu; velmi úzká spolupráce 3–6 měsíců, dle intenzity setkávání (1× týdně, 1× za 2 týdny); intenzivní spolupráce formou osobního setkání a následné zpracování vyplynulých úkolů

Ceny rozsáhlejších konzultačních projektů s využitím odborných specialistů stanovuji individuálně podle rozsahu a náročnosti.

Ing. Kamila Hrdličková Brandejsová, MBA
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Kamila Hrdličková Brandejsová, MBA
Karla Čapka 2625
Písek (Jihočeský kraj)
397 01
Mobil:720 705 820
Email:info@kamilabrandejsova.cz
Web:kamilabrandejsova.cz
LinkedIn:kamilabrandejsova
Účet:158244507/0300 (ČSOB)
IČ:68266740 (plátce DPH)
DIČ:CZ7460283127

Doporučení
z první ruky

Kamila se stala naší mentorkou v rámci akceleračního programu Impact First. Spolupráce byla super. Pokud hledáte někoho, kdo je schopen se podívat na váš projekt z venčí odbornýma očima, je pro vás Kamila tou správnou volbou. Čekejte férové a přímé jednání včetně analýzy slabých stránek vašich i vašeho projektu. Nelze čekat, že vše bude odpracováno za vás. Ale pod vedením Kamily nastoupíte na tu správnou cestu s jediným cílem - posunout vás o kus dál. Za 3 měsíce naší spolupráce jsme dosáhli stejného ekonomického výsledku jako za celý předchozí rok dohromady. A my za to děkujeme. :)

Lukáš Kroupa

předseda LENOX z.s.