Kamila Pavlosková

ICF koučka, mentorka, facilitátorka, mediátorka, business koučka, koučka financí a vyvážených vztahů

Status: k vašim službám Působnost: online celá ČR a SR; osobně Ostrava a okolí

Motto: Žij svou hru – je můj projekt, kterým sdílím myšlenku, že život je velká hra. Je na nás, zda jej „hrajeme“ jako dáma a král, či nikoliv.

👩‍💼 Jsem ICF koučka ~ mentorka ~ facilitátorka ~ mediátorka ~ 🤝 business koučka ~ 💰 koučka finanční gramotnosti a 👩🏼‍🤝‍🧑🏼 koučka vyvážených vztahů na pracovišti i v osobním životě.

Pracuji podle standardů ICF (International Coaching Federation) a splňuji podmínky mezinárodní certifikace ACC. Průběžně sleduji nové trendy a neustále se vzdělávám jak v oblasti koučinku, tak v oblasti financí.

Absolvované školy a výcviky v rámci koučinku: Škola koučů od Aleše Kaliny, Škola koučů Život jako hra, akreditovaný kurz externí profesionální kouč u Koučink centra a speciální výcvik zaměřený na praktikování a mentoring mých koučovacích dovedností u Coaching Way.

Jsem držitelkou veškerých oprávnění u ČNB pro poskytování finančních služeb.

Vlastním unikátní spojení více než 22leté praxe v oblasti nezávislého finančního poradenství, budování a řízení týmů, vášně pro koučování mezilidských vztahů, pracovních témat, rozvoje sebepoznání a seberozvoje v zaměstnání. Jsem nadšená pro svou práci, protože nejen přináší výsledky, ale i radost z pomoci a užitečnosti.

O mém projektu Žij svou hru:

 • Jako business koučka využívám svých 28letých zkušeností podnikatelky, která vybudovala, řídila a motivovala jednotlivce, ale i menší a větší týmy pracovníků.
 • Pomáhám jednotlivcům i skupinám pomocí koučovacího přístupu k vyšší výtěžnosti obchodních případů. Mou specializací je nejen poradensko-finanční sektor.
 • Pomocí koučinku rozvíjím a koriguji vztahy jak v osobní, tak pracovní rovině.
 • V oblasti finančního koučinku využívám svých 23letých zkušeností finanční poradkyně.

Veškeré své životní zkušenosti a veškeré know-how předávám prostřednictvím individuálního koučinku, párových konzultací, přednášek a besed.

CO VÁM KOUČINK ČI MENTORING SE MNOU PŘINÁŠÍ VE VAŠICH PRACOVNÍCH OBLASTECH:

 • Business koučink
  • Pomohu vám při stanovení cílů, plánování a překonávání překážek.
  • Pomohu vám s komunikací se zákazníkem.
  • Jako ředitel či manažer při implementaci koučovacího přístupu zvýšíte výkonnost a loajalitu týmu.
  • Najdete cestu k vyrovnanému work-life balance.
 • Vztahový pracovní i osobní koučink
  • Osvojíte si dovednost, jak řešit konflikty vyváženou komunikací bez potlačení sebe sama – v osobní i pracovní rovině.
  • Naučíte se efektivně pracovat s klienty.
  • Stanete se vyhledávaným leadrem s přirozeným respektem, zvýší se loajalita vašich pracovníků.
  • Na cestě za sebepoznáním poznáte své „sabotéry“ – vzorce, které si sebou neseme z dětství a často nám způsobují „trable“ v osobní i pracovní oblasti.
  • Osvojíte si dovednost koučovacího přístupu při práci s klienty a tím zvýšíte svou úspěšnost.
 • Finanční koučink
  • Prokoučujeme se ke správnému nastavení vašich financí.
  • Kdy se pojistit, co mít pojištěno a na jaké částky. Provedu vás k nastavení vašeho pojištění tak, aby vás chránilo v nepříznivých chvílích života.
  • S koučem k pohodovému období v důchodu.

Příběhy z praxe

⬇️ Klientka Marie — objevení sebehodnoty

Marie je cílevědomá mladá žena, která má své podnikání, je rozvedená a je sama na svého adolescentního syna. Ráda by potkala muže, se kterým by v čase tvořili rodinu. Když jsem s Marií začala spolupracovat, byla to žena, která v rámci svého pracovního života měla naprosto jasno. Své cíle a touhy si postupně plnila a v jejím pracovním životě se jí dařilo a daří skvěle. V čem jí ale nebylo dobře, byla její role matky, kde měla pocit, že jí syn nerespektuje. Další z věcí, která ji trápila, byla skutečnost, že její touha najít si partnera pro život byla tak silná, že přitahovala muže, kteří k ní nepasovali, ale i tak do vztahů šla. Samozřejmě pak přicházela zklamání, nepříjemné rozchody a postupně i nechuť si vůbec někoho hledat. A tak se Marie začala ptát sama sebe, proč takové partnery přitahuje, proč vlastně přitahuje muže, kteří mají jiné životní hodnoty? Naše spolupráce spočívala v několika krocích. Neměla mužský vzor, takže bylo nutno, aby si ujasnila, jakého muže vlastně hledá. Podrobně jsme se věnovaly muži snů, kterého Marie toužila potkat. Velmi pečlivě jsme si stanovily hodnoty, které by měl partner mít. Další krok byl o zkoumání současných „vzorců“ chování ve vztahu k mužům. Zde byl „zádrhel“. Marie dávala na první místo vždy partnera a neuměla komunikovat své potřeby ve vztahu. Dále bylo jasné, že i sebehodnota Marie nebyla na úrovni, se kterou by byla spokojená. Konzultace byly o objevení sebehodnoty, dále o „přepsání“ vzorců chování vůči mužům. Marie si také postupně osvojila dovednost říct si o své potřeby, sdílet svůj názor, diskutovat o jiných pohledech na situace. Postupně začala mít schopnost postavit se na první místo, sdílet své představy o vztahu a hlavně ze svých přání neslevovat. Nyní již bydlí se svým novým přítelem, v podnikání se jí velmi daří. Se svým synem si postupně našli k sobě cestu a jako benefit je, že zhubla 5 kg.

⬇️ Klient Michal — zlepšení komunikace se světem

Michal je obchodním ředitelem menší obchodně montážní firmy. Jeho první konzultace byly o zlepšení komunikace na domácím poli. A to, jak s manželkou, tak i třemi syny. Michal si postupně uvědomoval, že je nastavením velmi rychlý, ne příliš empatický a má na svou rodinu nepřiměřené nároky. A samozřejmě i na sebe, což mu způsobuje občasné zdravotní trable. Na konzultace chodila i jeho žena a tak byla práce s tímto mladým párem velmi efektivní. Michal i jeho žena jsou lidé s velkou sebereflexí a práce s nimi je plná úžasných posunů. Po několika konzultacích se jejich komunikace posunula tam, kde si oba přáli. Paní si ujasnila svou novou pozici v práci, naučili se sdílet si své pocity, empaticky nastavovat hranice a více komunikovat své potřeby a to jak na domácím poli, tak i v jiných životních rolích. Michal se mnou také řešil pracovní záležitosti, jako např. přechod ze zaměstnaneckého poměru k podnikání a tím i změnu komunikace uvnitř firmy.

⬇️ Klientka Olga — zefektivnění řízení, zvýšení obratů a zlepšení komunikace mezi obchodními partnery

Olga je oblastní ředitelkou a řídí tým lidí. Zadání pro koučink bylo: zefektivnění řízení, zvýšení obratů a zlepšení komunikace mezi obchodními partnery. Olga měla ve svých plánem poměrně jasno, jen výsledky se nedostavovaly v takových objemech, jak si představovala. Jedním ze „zádrhelů“ bylo Olgy nastavení. Její sociální cítění a důvěra, kterou dávala lidem jí více škodily, než by jí přinášely ovoce. Tento vzorec ji v jiných pracovních pozicích velmi pomáhal a pomáhá. V této řídící pozici ji ovšem škodil a měl za následek snižující se sebevědomí. Zvědomením těchto vzorců, nastavením odlišných principů řízení týmu a nastavení oboustranně výhodných podmínek s obchodními partnery se Olga dostala „zpět“ do své síly a její tým je jedním z nejlepších.

Kamila Pavlosková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Kamila Pavlosková
Kyjevská 1227/8
Ostrava
708 00
Mobil:605 257 057
Email:kamila.pavloskova@zijsvouhru.cz
Web:zijsvouhru.cz
Facebook:zijsvouhru
Účet:2800447678/2010 (Fio)

Doporučení
z první ruky

S Kamčou jsem začala spolupracovat, když se mi objevily zdravotní problémy. Jedna z příčin mohla být psychická nepohoda. Na první setkání jsem šla nejistá, nevěděla jsem co očekávat, ale chtěla jsem na sobě pracovat. Byla to jedna z cest k sebepoznání a k seberealizaci mě to táhlo už delší dobu. Kamča je velmi empatická, naladí se na vaši vlnu a máte pocit, jako kdyby skutečně prožívala to co vy. Vhodnými otázkami vás nutí zapřemýšlet o věcech, o kterých byste sami od sebe nepřemýšleli (nebo vás ani nenapadly) a nebo o kterých naopak přemýšlet nechcete. Ponoříte se sami do sebe a sledujete se zevnitř. Jste vlastní pozorovatel. Během sezení přijde spousta aha momentů a najednou vám všechno začne do sebe zapadat. Díky Kamči jsem získala sebevědomí v komunikaci a naučila se, že nejdůležitější v životě jsem já, moje pocity a pohoda a teprve potom všechno okolo. Jedno velké děkuji.

Klientka Michaela

učitelka ve školce