Doporučení z první ruky

Kamila Pavlosková — ICF koučka, mentorka, facilitátorka, mediátorka, business koučka, koučka financí a vyvážených vztahů


Zobrazuji všech 7 doporučení

S Kamčou jsem začala spolupracovat, když se mi objevily zdravotní problémy. Jedna z příčin mohla být psychická nepohoda. Na první setkání jsem šla nejistá, nevěděla jsem co očekávat, ale chtěla jsem na sobě pracovat. Byla to jedna z cest k sebepoznání a k seberealizaci mě to táhlo už delší dobu. Kamča je velmi empatická, naladí se na vaši vlnu a máte pocit, jako kdyby skutečně prožívala to co vy. Vhodnými otázkami vás nutí zapřemýšlet o věcech, o kterých byste sami od sebe nepřemýšleli (nebo vás ani nenapadly) a nebo o kterých naopak přemýšlet nechcete. Ponoříte se sami do sebe a sledujete se zevnitř. Jste vlastní pozorovatel. Během sezení přijde spousta aha momentů a najednou vám všechno začne do sebe zapadat. Díky Kamči jsem získala sebevědomí v komunikaci a naučila se, že nejdůležitější v životě jsem já, moje pocity a pohoda a teprve potom všechno okolo. Jedno velké děkuji.

Klientka Michaela
učitelka ve školce

Na Kamču jsem narazila před několika lety, když přede mnou stálo těžké životní rozhodnutí, zda se zvládnu přestěhovat do ciziny nebo ne. Naprosto úžasně mi pomohla utřídit si myšlenky, zjistit, co chci a co je pro mne důležité a zbavit se zbytečného strachu. Nedávno jsem se na ni obrátila znovu a to proto, že jsem začala pociťovat první příznaky burn outu a taky jsem si znova potřebovala ujasnit další kroky. A opět paráda! Nejen že se cítím mnohem lépe a našla jsem zpět svou veškerou téměř ztracenou motivaci, ale naučila jsem se spoustu technik, jak si udržet pozitivní přístup, zdravé sebevědomí a i trochu toho zdravého sobectví, které je pro balanc v duši potřeba. A taky, jak přestat sama sebe sabotovat a využít svůj potenciál! S Kamčou se spolupracuje skvěle, je upřímná, objektivní, energická, umí skvěle nastavit zrcadlo a podpořit. Občas mi to nedá zadarmo a opravdu mě donutí zapřemýšlet, ale vždy s extrémně pozitivním účinkem! Jsem strašně moc ráda, že jsem ze všech koučů narazila právě na Kami! Je to úžasná osobnost! Děkuji!

Klientka Markéta
lékařka

S Kamkou se známe hodně let. Za tu dobu jsme spolu zažily spoustu životních eskapád i vrcholů. Kamka patří k těm lidem, kteří jsou skvělými průvodci. Čas koučování považuji za akcelerátor (urychlovač) ne cestě k uvědomění si podstaty věcí a životních postojů. Člověk by na ně zřejmě přišel (a možná taky ne), ale to urychlení dá věci do pohybu mnohem rychleji. Dochází tak ke zkvalitnění našeho života jak v rovině profesní, tak i osobní. A Kamka je sakra dobrou průvodkyní tam, kde dochází v životě každého z nás k turbulencím či změnám. A pokud jste naprosto v pohodě a máte pocit, že koučování nepotřebujete (i já jsme se takto cítila), tak vězte, že naše 13. komnaty skrývají mnohé, co má smysl otevřít a vyčistit. Vaše pohoda pak nabere úplně jiné obrátky.

Klientka Bára
oblastní ředitelka

Připadáte si někdy jako morče v kolotoči? V tom případě se cítíte podobně jako jsem se cítil já než jsem potkal Kamču :-). Potřebujete si uspořádat priority? Chybí vám čas? Trápí vás nějaký sabotér? Nebo jen hledáte jiný pohled na věc? Ve všem může pomoci koučink a nezáleží na tom, jestli je vaším tématem práce nebo rodina, resp. někdy potřebujete kouče, jindy mentora, někdy snad i terapeuta a někdy zase jen vyslechnout. Kamča je schopna vycítit to co je potřeba a přizpůsobit se. Neváhejte! Děkuji Ti :-).

Klient Jirka
obchodní ředitel

S Kamčou se známe více než 10 let a měl jsem to štěstí, že jsme se za tuto dobu mohli spolupodílet na různých projektech. Řídím malou výrobní společnost o 20 zaměstnancích. Jsme mladá firma, kterou se podařilo vypiplat „z kupky hlíny“ do funkčního celku. A i když si myslíte, že všechno funguje, chtě nechtě se občas dostanete do stavu, kdy nevíte kudy kam, kdy různé problémy krouží kolem vás a kdy neustále hledáte vlastní řešení a snažíte se problémy vyřešit vlastní cestou nebo cestou s pomocí svého týmu. Ale ne vždy se to daří. Jste v začarovaném kruhu nejistoty a divného tlaku. Znáte to? Pak je potřeba se zastavit, zapřemýšlet, vrátit se v myšlenkách trochu zpět a někdy i shodit hřebínek ze své hlavy a vyhledat pomoc. Někdy stačí, že vás někdo jen vyslechne, nesoudí, neradí a myšlenky najednou přicházejí ze skrytých částí naší mysli a rodí se pomalu nové řešení. Někdy je také zapotřebí si promluvit s člověkem, který vás vyslechne a svými trefně a profesionálně mířenými otázkami vás nasměruje na jinou cestu, na jiný způsob uvažování, kdy otevře dveře novým cestám, myšlenkám, řešením. A to se stalo i mně. Nestydím se za to, ba naopak. Jsem rád, že jsem oslovil Kamilu a společně prošli řadou hodin koučinku jak na úrovni osobní, tak na úrovni profesní a našli jsme řešení na řadu problémů. Kamča mě provedla koučinkem velmi empatickým, ale zároveň velmi profesionálním způsobem, bez jakýchkoliv nepříjemných tlaků či vyřčených soudů. Děkuji Ti za to. Určitě je to cesta pro ty, kteří se nacházejí na stejné křižovatce jako já, nebo pro ty, kteří si to vnitřně jen nechtějí přiznat. Zkuste to, určitě moc doporučuji.

Klient Radek
ředitel výrobní firmy

Ke Kamile jsem se dostala díky manželovi. Na první setkání jsem šla mírně nervózní, plná očekávání, zvědavá. Čekala jsem, že se něco nového dozvím, posunu se někam dál ve svém osobním životě. Zpočátku jsem byla nejistá, možná i nedůvěřivá, ale již na třetím setkání jsem pochopila, že jsem na správném místě a se správným člověkem. Nyní se blížím k závěru prvních deseti hodin a vždy se na setkání moc těším. Povídáme si, přemýšlíme a věnujeme se většinou aktuálním tématům, která řeším v každodenním životě – vztahy v rodině, výchova dětí, partnerský vztah a také mé profesní záležitosti. Koučink mi přinesl hlavně důvěru v sebe sama a také poznání nových možností, jak s lidmi komunikovat. Díky návštěvám u Kamily jsem dosáhla větší vnitřní rovnováhy. Koučink bych doporučila všem lidem, kteří chtějí ve svém životě něco změnit a chtějí na sobě pracovat. Kamila je skvělá, vtipná a velice vnímavá ženská.

Klientka Adéla
zástupce ředitele školy

Kamča mi pomohla pohlížet na spoustu věcí z jiného úhlu. Od prvního našeho setkání, jako mé zákaznice, mi každé povídání s ní něco přínosného dalo. Je to žena s mnoha zkušenostmi, s pozitivním přístupem k životu. Proto jsem se pro změnu svěřila já do její péče a pomáhá mi s mým osobním rozvojem. Díky ní jsem zjistila co mne roky brzdilo a proč, jak žít svobodnější, hodnotnější život s větší lehkostí. Nic se nestane přes noc a já jsem vděčná, že zaujímá místo v mém životě. Velké díky za její upřímnost, přímost, bezprostřednost. Pokud stojíte na místě, nejste spokojení v čem a jak žijete, jednoznačně doporučuji obrátit se na Kamču.

Klientka Katka
nehtový design