Ing. Karel Hejkal

grafik a ilustrátor

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Profesionální počítačová grafika, kresby, ilustrace a další grafické práce pro firmy i veřejnost:

Mojí parketou je malovaná grafika, případně kombinace klasického designu a kreslených prvků. Přeji si vždy dobře porozumět přání klienta, diskutovat možné varianty řešení a rozvíjet zadání o další nápady. Svým návrhům a postavičkám se snažím vdechnout duši a dobrou náladu.

Zajímám se také o sportovní estetiku. Roku 2016 jsem spustil projekt Dresblog. Články a žebříčky jsou k nalezení na webu Dresblog.cz, o aktuálním dění informuji na Twitteru. Rozhovory či názory jsem poskytl např. Deníku Sport, Deníku N, nebo serveru Aktuálně.

V roce 2023 jsem dokončil dvě své dosud nejkomplexnější práce. Nové logo a kompletní změnu vizuální identity klubů FK TepliceAC Sparta Praha – florbal.  

Grafice se věnuji od 90. let, kdy jsem se během studia na ZČU v Plzni podílel na tvorbě PC her. Na volné noze jsem od roku 2003.

Jak vznikalo nové logo FK Teplice

Ing. Karel Hejkal

Kontakty

Ing. Karel Hejkal
Jiráskova 398
Litvínov (Ústecký kraj)
436 01
Mobil:777 254 763
Email:karel@hejkal.com
Web:www.hejkal.com
Facebook:ilustracehejkal
Instagram:karelhejkal
LinkedIn:karelhejkal
Behance:hejkal
Účet:1147750193/0800 (Česká spořitelna)
IČ:86714511

Doporučení
z první ruky

Karel je kreativní grafik, který zároveň stojí nohama na zemi. To je celkem vzácná kombinace. Umí dobře komunikovat a líbí se mi jeho pracovní proces. Nejprve si definujeme, čeho chceme dosáhnout, následuje hrubá skica, kolečko připomínek a postupně propracovanější verze. Realizovali jsme spolu dvě zakázky, byli jsme spokojeni a budeme ve spolupráci rádi pokračovat.

Jan Korbel

zakladatel serveru Fakturoid