Ing. Karel Hejkal

grafik a ilustrátor

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Profesionální počítačová grafika, kresby, ilustrace a další grafické práce pro firmy i veřejnost:

Mojí parketou je malovaná grafika, případně kombinace klasického designu a kreslených prvků. Přeji si vždy dobře porozumět přání klienta, diskutovat možné varianty řešení a rozvíjet zadání o další nápady. Svým návrhům a postavičkám se snažím vdechnout duši a dobrou náladu.

Pokud byste rádi blíže poznali způsob mé práce, podívejte se na můj blog. Najdete tam ukázku procesu realizace několika projektů i postřehy a rady.

Zajímám se také o sportovní estetiku. Roku 2016 jsem spustil projekt Dresblog. Články a žebříčky jsou k nalezení na webu Dresblog.cz, o aktuálním dění informuji na Twitteru. Rozhovory či názory jsem poskytl např. Deníku Sport, Deníku N, nebo serveru Aktuálně.

Nabízím také zajímavou kombinaci vzdělání a zkušeností. Vystudovanou mám ekonomii na ZČU v Plzni v oboru marketingu a ekonomie malých podniků. Též počítačové grafice se věnuji dlouhodobě. Už jako student jsem v 90. letech pracoval coby game designer PC her, v roce 2003 jsem založil vlastní živnost. Výsledkem je více než 15 let samostatné praxe a rozsáhlé reference.

Černo-žlutý zázrak, animace pro DVD HC Litvínov

Animovaný videoklip, Roman Holý: Praha–Bohumín (Tribute Abraxas)

Animované PF 2014 pro Křída a spol. s.r.o.

Animované video Leady

Osobní animované PF 2014

Animované video pro inzertní server Zaplotem.cz

Ing. Karel Hejkal

Kontakty

Ing. Karel Hejkal
Jiráskova 398
Litvínov (Ústecký kraj)
436 01
Mobil:777 254 763
Email:karel@hejkal.com
Web:www.hejkal.com
Facebook:ilustracehejkal
Instagram:karelhejkal
LinkedIn:karelhejkal
Behance:hejkal
Účet:1147750193/0800 (Česká spořitelna)
IČ:86714511

Doporučení
z první ruky

Karla Hejkala mohu s klidným svědomím jako ilustrátora doporučit. Vybrali jsme si jej ke spolupráci na výroční kampani „Jsem na volné noze i v roce 2018“ z mnoha desítek tvůrců a rozhodně nezklamal. Férové, rychlé jednání, žádné složité tanečky kolem. Na čem jsme se domluvili, to splnil na 100%, o nadmíru kreativním přístupu ani nemluvě. Oslovte jej, nebudete litovat.

Robert Vlach
Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze