Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Hejkal

Ing. Karel Hejkal

grafik a ilustrátor

Ing. Karel Hejkal

Profesionální počítačová grafika, kresby, ilustrace a další grafické práce pro firmy i veřejnost:

Mojí parketou je malovaná grafika, případně kombinace klasického designu a kreslených prvků. Přeji si vždy dobře porozumět přání klienta, diskutovat možné varianty řešení a rozvíjet zadání o další nápady. Svým návrhům a postavičkám se snažím vdechnout duši a dobrou náladu.

Pokud byste rádi blíže poznali způsob mé práce, podívejte se na můj blog. Najdete tam ukázku procesu realizace několika projektů i postřehy a rady.

Zajímám se také o sportovní estetiku. Roku 2016 jsem spustil projekt Dresblog. Články a žebříčky jsou k nalezení na webu Dresblog.cz, o aktuálním dění informuji na Twitteru. Rozhovory či názory jsem poskytl např. Deníku Sport, Deníku N, nebo serveru Aktuálně.

Nabízím také zajímavou kombinaci vzdělání a zkušeností. Vystudovanou mám ekonomii na ZČU v Plzni v oboru marketingu a ekonomie malých podniků. Též počítačové grafice se věnuji dlouhodobě. Už jako student jsem v 90. letech pracoval coby game designer PC her, v roce 2003 jsem založil vlastní živnost. Výsledkem je více než 15 let samostatné praxe a rozsáhlé reference.

Portfolio:

MY Litvínov - vizuální identitaMikše Catboy – detail ilustrace obaluMaskot Fakturoid, manifestLesní cestovatel – ilustracePlaváčkův průvodce alternativním vesmírem
Zobrazit všech 144 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Černo-žlutý zázrak, animace pro DVD HC Litvínov

Animovaný videoklip, Roman Holý: Praha–Bohumín (Tribute Abraxas)

Animované PF 2014 pro Křída a spol. s.r.o.

Animované video Leady

Osobní animované PF 2014

Animované video pro inzertní server Zaplotem.cz

Kontaktní informace

Ing. Karel Hejkal
Jiráskova 398
Litvínov (Ústecký kraj)
436 01
Mobil:777 254 763
Email:karel@hejkal.com
Web:www.hejkal.com
Facebook:Facebook ilustracehejkal
Instagram:Instagram karelhejkal
LinkedIn:LinkedIn karelhejkal
Behance:Behance hejkal
Účet:1147750193 / 0800 (Česká spořitelna)
:86714511

Doporučení z první ruky

Karel je kreativní grafik, který zároveň stojí nohama na zemi. To je celkem vzácná kombinace. Umí dobře komunikovat a líbí se mi jeho pracovní proces. Nejprve si definujeme, čeho chceme dosáhnout, následuje hrubá skica, kolečko připomínek a postupně propracovanější verze. Realizovali jsme spolu dvě zakázky, byli jsme spokojeni a budeme ve spolupráci rádi pokračovat.
Jan Korbel
zakladatel serveru Fakturoid

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS