Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Hejkal > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Hejkal — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 110 z celkem 59 doporučení prezentace Ing. Karel Hejkal:
Robert Vlach
Karla Hejkala mohu s klidným svědomím jako ilustrátora doporučit. Vybrali jsme si jej ke spolupráci na výroční kampani „Jsem na volné noze i v roce 2018“ z mnoha desítek tvůrců a rozhodně nezklamal. Férové, rychlé jednání, žádné složité tanečky kolem. Na čem jsme se domluvili, to splnil na 100%, o nadmíru kreativním přístupu ani nemluvě. Oslovte jej, nebudete litovat.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Karel je kreativní grafik, který zároveň stojí nohama na zemi. To je celkem vzácná kombinace. Umí dobře komunikovat a líbí se mi jeho pracovní proces. Nejprve si definujeme, čeho chceme dosáhnout, následuje hrubá skica, kolečko připomínek a postupně propracovanější verze. Realizovali jsme spolu dvě zakázky, byli jsme spokojeni a budeme ve spolupráci rádi pokračovat.

Jan Korbel

zakladatel serveru Fakturoid
www.fakturoid.cz ~ jan@fakturoid.cz ~ 723 220 714
Spolupráce s Karlem byla moc příjemná – vše řeší individuálně a s velkou péčí. Má skvělou fantazii a jeho ilustrace jsou pohádkové. Pomáhá projít celým procesem a nenásilně člověka vede k utříbení toho, co vlastně chce. V průběhu let se k němu vracím se svými miniprojekty, kterým dělá krásnou vizualizaci. Jeho ilustrace jsou nejen pomyslnou třešničkou na dortu, ale v poslední zakázce mi i pomohl si samotné ujasnit, co svou značkou chci sdělit a co pro mne znamená.

Zdeňka Kumžáková

https://www.fler.cz/metadroids
Jsem s Vaší prací velmi spokojen. Jste profík a za rozumnou cenu. Málokdy se setkám s tak příjemným a precizním obchodním partnerem.

Martin Kala

Křída a spol., s r. o.
www.krida.cz
Musím poděkovat panu Hejkalovi za jeho profesionální spolupráci, fajn nápady a celkově za osobní přístup při řešení zakázky. Mohu jen doporučit.

Michal Baumann

realitní makléř
www.michalbaumann.cz ~ michal.baumann@re-max.cz ~ 776 133 355
Spolupráce s Karlem Hejkalem byla pro nás velmi příjemná. Oceňujeme jeho flexibilitu, spolehlivost a konstruktivní přístup k zadanému dílu. Naší spokojenost podpořila i výborná komunikace. Proto s ním plánujeme spolupráci i na dalších dílech učebnice Matematiky dle metody prof. Hejného.

Mgr. Ivona Ivicová

redaktorka Nakladatelství Fraus
www.fraus.cz/cs/o-nas/lide/redakce
Ing. Jan Milota
Parádní ilustrace, profesionální přístup a skvělá domluva. Tak by se dala popsat spolupráce s Karlem, při které nám tvořil ilustrace k webové appce. Z výstupu jsme nadšeni :-)

Ing. Jan Milota

manažer webových projektů
Karel dokázal zhmotnit mé myšlenky. Ne představy, ale myšlenky, protože zašel mnohem dál, než jsem si sám dokázal představit. Je věcný, analytický se schopností naslouchat. Moc mě naše spolupráce bavila.

Radek Malarik

Farma Drmaly
www.farmadrmaly.cz ~ info@farmadrmaly.cz ~ 731 610 570
Prošel jsem spoustu stránek, než jsem byl dostatečně zaujat, abych nějakému ilustrátorovi napsal. Nakonec se tak stalo u pana Hejkala, jehož reakce a odezva byla velmi rychlá a to nás mile překvapilo, protože u naší zakázky jsme hráli trochu s časem. Dojem z celkového provedení byl famózní, velice mě práce zaujala a byl jsem z ní nadšen.

Jiří Kadlec

AURICON studio
www.auricon.cz ~ produkce@auricon.cz ~ 735 962 013
Spolupráce s Karlem Hejkalem byla naprosto profesionální a přitom v přátelské atmosféře. Od prvního kontaktu až po finalizaci projektu. Při návrhu sportovních dresů zohlednil široké spektrum našich představ a požadavků a dokázal je zapracovat do designu dresu, který jsme společně ladili do nejmenších detailů až k naší 100% spokojenosti. Za florbalovou Spartu Praha mohu spolupráci vřele doporučit.

Václav Culka

generální manažer AC Sparta Praha
www.sparta-florbal.cz ~ 777 865 224
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS