Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Hejkal > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Hejkal — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 110 z celkem 52 doporučení prezentace Ing. Karel Hejkal:
Robert Vlach
Karla Hejkala mohu s klidným svědomím jako ilustrátora doporučit. Vybrali jsme si jej ke spolupráci na výroční kampani „Jsem na volné noze i v roce 2018“ z mnoha desítek tvůrců a rozhodně nezklamal. Férové, rychlé jednání, žádné složité tanečky kolem. Na čem jsme se domluvili, to splnil na 100%, o nadmíru kreativním přístupu ani nemluvě. Oslovte jej, nebudete litovat.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Karel je kreativní grafik, který zároveň stojí nohama na zemi. To je celkem vzácná kombinace. Umí dobře komunikovat a líbí se mi jeho pracovní proces. Nejprve si definujeme, čeho chceme dosáhnout, následuje hrubá skica, kolečko připomínek a postupně propracovanější verze. Realizovali jsme spolu dvě zakázky, byli jsme spokojeni a budeme ve spolupráci rádi pokračovat.

Jan Korbel

zakladatel serveru Fakturoid
www.fakturoid.cz ~ jan@fakturoid.cz ~ 723 220 714
Jsem s Vaší prací velmi spokojen. Jste profík a za rozumnou cenu. Málokdy se setkám s tak příjemným a precizním obchodním partnerem.

Martin Kala

Křída a spol., s r. o.
www.krida.cz
Spolupráce s Karlem Hejkalem byla pro nás velmi příjemná. Oceňujeme jeho flexibilitu, spolehlivost a konstruktivní přístup k zadanému dílu. Naší spokojenost podpořila i výborná komunikace. Proto s ním plánujeme spolupráci i na dalších dílech učebnice Matematiky dle metody prof. Hejného.

Mgr. Ivona Ivicová

redaktorka Nakladatelství Fraus
www.fraus.cz/cs/o-nas/lide/redakce
Karel dokázal zhmotnit mé myšlenky. Ne představy, ale myšlenky, protože zašel mnohem dál, než jsem si sám dokázal představit. Je věcný, analytický se schopností naslouchat. Moc mě naše spolupráce bavila.

Radek Malarik

Farma Drmaly
www.farmadrmaly.cz ~ info@farmadrmaly.cz ~ 731 610 570
Spolupráce s Karlem Hejkalem byla naprosto profesionální a přitom v přátelské atmosféře. Od prvního kontaktu až po finalizaci projektu. Při návrhu sportovních dresů zohlednil široké spektrum našich představ a požadavků a dokázal je zapracovat do designu dresu, který jsme společně ladili do nejmenších detailů až k naší 100% spokojenosti. Za florbalovou Spartu Praha mohu spolupráci vřele doporučit.

Václav Culka

generální manažer AC Sparta Praha
www.sparta-florbal.cz ~ 777 865 224
Rychlé reakce, profesionální jednání, návrhy možností, odborná zdatnost. Méně obvyklý požadavek (kresba ve vyřezávané samolepce na sklo auta) vyjednán a doladěn řadou vstřícných e-mailů. Dokončeno k mé plné spokojenosti. Nemohu než rozhodně doporučit Karla ke spolupráci.

Ing. Vladimír Macek

všestranný informatik, programátor, lektor a konzultant
macek.sandbox.cz ~ macek@sandbox.cz ~ 608 978 164
S panem Hejkalem jsem spolupracovala na knize Fotbalová angličtina a němčina, ke které vytvářel ilustrace. Jednalo se o zajímavý, avšak dost netypický a náročný projekt, navíc jsme byli dost tlačeni časem. Popravdě řečeno jsem na začátku spolupráce měla jisté obavy, protože s p. Hejkalem jsem spolupracovala poprvé. Avšak ukázky ilustrací na jeho webu mne nadchly, takže jsem to riskla. Dílo se nakonec velice povedlo, spolupráce byla příjemná, přístup p. Hejkala mohu označit za velmi profesionální.

Yulia Mamonova

Albatros Media
www.edika.cz ~ yulia.mamonova@albatrosmedia.cz
Komunikace i zpětná vazba byla včas. Reakce na požadavky vstřícná, vždy se snahou vyhovět a navíc neustálý úsměv na tváři :) Spolupracovat je radost.

Jan Klobouček

HC Litvínov – vedoucí marketingového úseku
www.hokej-litvinov.cz ~ kloboucek@hcltv.cz ~ 476 767 276
Spolupráce probíhala velmi plynule. Karel vždy reagoval zavčas a snažil se maximálně vyjít vstříc požadavkům. Co velmi oceňuji byla upřímnost, na co má schopnosti/dovednosti, technické zázemí a čas. Vždy velmi dobře odhadl finanční stránku zadání.

Michaela Šámalová

UP21 – Marketing campaign manager
up21.com ~ michaela.samalova@up21.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS