Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Hejkal > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Hejkal — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 110 z celkem 46 doporučení prezentace Ing. Karel Hejkal:
Robert Vlach
Karla Hejkala mohu s klidným svědomím jako ilustrátora doporučit. Vybrali jsme si jej ke spolupráci na výroční kampani „Jsem na volné noze i v roce 2018“ z mnoha desítek tvůrců a rozhodně nezklamal. Férové, rychlé jednání, žádné složité tanečky kolem. Na čem jsme se domluvili, to splnil na 100%, o nadmíru kreativním přístupu ani nemluvě. Oslovte jej, nebudete litovat.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Rychlé reakce, profesionální jednání, návrhy možností, odborná zdatnost. Méně obvyklý požadavek (kresba ve vyřezávané samolepce na sklo auta) vyjednán a doladěn řadou vstřícných e-mailů. Dokončeno k mé plné spokojenosti. Nemohu než rozhodně doporučit Karla ke spolupráci.

Ing. Vladimír Macek

všestranný informatik, programátor, lektor a konzultant
macek.sandbox.cz ~ macek@sandbox.cz ~ 608 978 164
S panem Hejkalem jsem spolupracovala na knize Fotbalová angličtina a němčina, ke které vytvářel ilustrace. Jednalo se o zajímavý, avšak dost netypický a náročný projekt, navíc jsme byli dost tlačeni časem. Popravdě řečeno jsem na začátku spolupráce měla jisté obavy, protože s p. Hejkalem jsem spolupracovala poprvé. Avšak ukázky ilustrací na jeho webu mne nadchly, takže jsem to riskla. Dílo se nakonec velice povedlo, spolupráce byla příjemná, přístup p. Hejkala mohu označit za velmi profesionální.

Yulia Mamonova

Albatros Media
www.edika.cz ~ yulia.mamonova@albatrosmedia.cz
Karel je kreativní grafik, který zároveň stojí nohama na zemi. To je celkem vzácná kombinace. Umí dobře komunikovat a líbí se mi jeho pracovní proces. Nejprve si definujeme, čeho chceme dosáhnout, následuje hrubá skica, kolečko připomínek a postupně propracovanější verze. Realizovali jsme spolu dvě zakázky, byli jsme spokojeni a budeme ve spolupráci rádi pokračovat.

Jan Korbel

zakladatel serveru Fakturoid
www.fakturoid.cz ~ jan@fakturoid.cz ~ 723 220 714
Komunikace i zpětná vazba byla včas. Reakce na požadavky vstřícná, vždy se snahou vyhovět a navíc neustálý úsměv na tváři :) Spolupracovat je radost.

Jan Klobouček

HC Litvínov – vedoucí marketingového úseku
www.hokej-litvinov.cz ~ kloboucek@hcltv.cz ~ 476 767 276
Spolupráce probíhala velmi plynule. Karel vždy reagoval zavčas a snažil se maximálně vyjít vstříc požadavkům. Co velmi oceňuji byla upřímnost, na co má schopnosti/dovednosti, technické zázemí a čas. Vždy velmi dobře odhadl finanční stránku zadání.

Michaela Šámalová

UP21 – Marketing campaign manager
up21.com ~ michaela.samalova@up21.com
Velmi oceňuji Karlovu kreativitu i přístup k práci. Práci odvedl na 110 %, ve velmi krátkém termínu a přesně podle zadání. Celý projekt byl velmi specifický a požadavky realizačně poměrně komplikované. Karel se s tím však popasoval bravurně. Nejenže velmi rychle pochopil, o co nám vlastně jde, ale zároveň naše původní záměry díky své invenci posunul o level výše. Jsme velmi rádi, že jsme si ke spolupráci zvolili právě Karla Hejkala a bude-li v budoucnu příležitost, nepochybně se na něj znovu obrátíme.

Debra Dobbs

realitní agentka, Chicago
debradobbs.com ~ debra@debradobbs.com ~ +17733944703
Spolupráce s panem Hejkalem byla jedna z nejlepších, jaké jsem kdy zažila. Jsem poměrně náročná, zabývám se detaily a mám většinou jasnou představu, jak by měly věci vypadat. Pan Hejkal moje představy naplnil na 100 %. Je trpělivý, empatický a ochotný vyjít vstříc. Jeho nápady a otázky naše postavičky vždy posunuly ještě dál, než jsem očekávala.To není samozřejmost. Ať už máte jasnou představu nebo potřebujete poradit a navést, v obou případech budete vždy spokojeni.

Ivana Kalmusová

Po mnoha negativních zkušenostech s "profesionály" jsem náhodou narazila na pana Hejkala. Musím říct, že takto profesionální přístup jsem dlouho nezažila. Poptávala jsem prezentační video pro web svatbonet.cz. Přišla jsem s mlhavou představou - pan Hejkal po několika telefonátech okamžitě navrhl konkrétní scénář, barvy, text, hudbu - vše trvalo pouze několik dní a výsledek naprosto předčil mé očekávání. Pan Hejkal je profesionál na správném místě - jenom škoda, že takových není víc!

Helena Černá

www.svatbonet.cz
Spolupráci s panem Hejkalem si nemůžeme vynachválit. K zadaným úkolům přistupuje vždy velmi zodpovědně a ochotně, termínově se nám snaží přizpůsobit na maximum. Dodané práce se vyznačují nejen precizním a kreativním zpracováním, ale také milým a osobitým stylem. Zadání není potřeba zdlouhavě vysvětlovat, vše většinou splňuje naše očekávání a potřebný standard hned napoprvé. S panem Hejkalem spolupracujeme již několik let a určitě se na něj budeme rádi obracet i nadále.

Tereza Zvěřinová

Project manager ve společnosti Multimedia atelier
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS