Doporučení z první ruky

Ing. Karel Melecký — UX/UI designér a copywriter


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Považuji Karla Meleckého za spolehlivého a všestranného kreativce. Jeho silnou stránkou je rychlý postup vpřed, návrhy jsou od počátku dobře promyšlené a velmi kvalitně zpracované. Oceňuji dlouhodobou hladkou spolupráci.

Jan Šplíchal
product manager, Fujitsu Technology Solutions

S panem Meleckým jsme spolupracovali po dobu několika měsíců na vývoji našeho nového webu – od funkčností a struktury stránek až po grafický design a textový obsah. V rámci této spolupráce nás pan Melecký obohacoval svou kreativitou a pečlivostí pro ten nejmenší detail. Každé jeho doporučení bylo logicky strukturované a opíralo se o postřehy z praxe. Vždy jsme se mohli 100% spolehnout na dodržení termínů. Z těchto důvodů vřele doporučuji spolupracovat s panem Karlem Meleckým.

Pavel Suchánek
ředitel Alakarte s.r.o.

Nerad utrácím peníze zbytečně a většinu dovedností, které Karel Melecký nabízí, také nějak zvládám, přinejmenším technicky. Jenže on je lepší než já. Zadání umí domyslet, jednotlivé dílky skládačky navzájem propojit, vyvážit a okořenit je vlastními nápady a posléze i čistou formou realizovat. Vymyslí, napíše, nakreslí. Díky dlouholeté zkušenosti v branži umí odhadnout, co fungovat může a co ne. Proč bych se s tím tedy měl trápit sám? Od té doby, co ho znám, už nemusím.

Michal Čížek
OVX.cz 2003 s.r.o.

Jako aktivní neziskovka působící v ochraně přírody často řešíme otázku jak lidem předkládat ekologická témata, a nedělat při tom víc škody než užitku. Občas přicházíme s neobvyklými nápady. Karel Melecký je dokáže akceptovat a významně obohatit už při prvních konzultacích. Těšíme se na návrhy, protože jsou do detailu promyšlené. Námět samostatně rozvíjejí a věc rychle postupuje kupředu. Spolupráce s Karlem Meleckým funguje a dělá nám radost.

Vojtěch Bajer
předseda ČSOP Salamandr

S Karlem Meleckým jsme spolupracovali na vytvoření Pravidel publicity Nadace Partnerství. Svým systematickým a promyšleným přístupem a trpělivým jednáním s námi jako s klientem nám pomohl vytáhnout trn z paty, který nás již dlouho tlačil. Udělat pořádek v pravidlech publicity v poměrně velmi košaté struktuře produktů Nadace Partnerství nebylo vůbec jednoduché. Spolupráci s Karlem Meleckým vřele doporučujeme.

Michal Veselý
ředitel rozvoje Nadace Partnerství

S Karlem jsem v průběhu posledních let spolupracoval opakovaně. Za jeho velkou výhodu považuji všestrannost a schopnost přicházet s promyšleným řešením stejně jako se svižným nápadem. Mohu ho doporučit jako zdatného profesionála a naprosto spolehlivého dodavatele.

Ondřej Veselý
ředitel 1. opavské realitky

Na panu Meleckém oceňuji proklientský přístup, flexibilitu a rychlost, která jde ruku v ruce s kvalitně odvedenou prací. Jeho texty lákají zákazníky a pomáhají v rozvoji. Navíc je spolupráce s ním velmi příjemná a obohacující.

Gabriela Nováková
lektorka angličtiny pro seniory

Karel Melecký je pro mne skutečný týmový hráč. Nejenom, že svými trefnými návrhy posouvá webové projekty kupředu, ale texty, které od něj dostáváme pro naše webové projekty, jsou vždy originální a vytvářejí zájem ať skutečných čtenářů, tak robotů. Těším se na další spolupráci.

Miroslav Prkna
ředitel Tactica Management
Petr Holuša

S Karlem jsme spolupracovali na tvorbě obsahu pro nový web Riokna.cz a jsem rád, že jsem našel tak schopného a přemýšlejícího člověka, který pokládá správné otázky a umí domyslet i detaily. Je to ranař. S Karlem nemusíme chodit kolem horké kaše, umí říct, jak se věci mají na plnou hubu a to mě baví. Pokud potřebujete promyslet UX, komplexní strategii kampaně nebo webu a slušný copywriting, tak je pan Melecký pravý parťák do týmu a já se budu těšit na další spolupráci.

Petr Holuša
2D/3D grafik a animátor

Udělat nové webové stránky byla výzva, se kterou bychom si bez profesionality Karla Meleckého těžko poradili. Karel nám pomohl zorientovat se v tom, co od stránek očekávat a jak s nimi pracovat efektivněji. Cením si hlavně jeho trpělivého přístupu a jasné představy, co a jak řešit, aniž by přehlušil naše představy, a také smyslu pro humor, který nám tu spolupráci zpříjemnil.

Mgr. Petr Birklen
výkonný ředitel společnosti Ekotoxa
www.ekotoxa.cz