Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Melecký

Ing. Karel Melecký

UX designér a copywriter s rozšířenou působností

Ing. Karel Melecký

Kompletní obsah webů, blogů a e-shopů, příp. tiskovin. Systematické protažení marketingového záměru do (SEO) obsahové struktury, (SEO) textů a uživatelského rozhraní. Optimalizace účinku a použitelnosti. Spolupráce s marketéry i kreativními týmy.

  • Copywriting — texty článků, webových stránek, produktových popisů a dalších formátů pro internet, média i tisk. Důkladná onpage SEO. Zohlednění grafického výstupu.
  • UX koncepty — věcný záměr webu/publikace v souladu s obchodními cíli a profilem cílových skupin. Poctivá práce na rozpoznání zákazníka. Výběr a sběr vhodných informací, argumentů a podnětů. Spolupráce se SEO analytikem.
  • Návrh obsahové struktury — rozpracování věcného záměru na úrovni webu/publikace. Návrh struktury stránek, nastavení konverzních cest, návrh taxonomie a navigace. Volba komunikačních prostředků. Spolupráce se SEO analytikem.
  • Návrh uživatelského rozhraní — rozpracování obsahu na úrovni jednotlivých stránek. Uspořádání prvků, nastavení akcentů a konverzních zón. Statické drátěné modely, interaktivní funkční prototypy. Komplexní zadání pro grafiky, designéry a vývojáře

Pracuju s fakty, ctím ověřené postupy, respektuju specialisty. Naskočím do vašeho týmu nebo využiju svůj. Dodávám solidní výstupy, jsem k dispozici pro konzultace a supervizi.

Na triku mám tisíce zakázek pro nadnárodní společnosti, střední firmy, živnostníky i neziskovky. Dlouhá praxe napříč médii a žánry mi pomáhá scelovat švy mezi profesemi, odstraňovat šum a bránit výletům do slepých uliček. Nad projektem máte silnou kontrolu, běží ale víceméně sám.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jistoty:

  • Říkám, co si myslím.
  • Poslouchám, co říkáte vy.
  • Držím termíny a dohodnutý kurz.
  • Vedu přehlednou online evidenci nákladů.
  • Fakturuju jenom dohodnuté věci.

20+ let tvůrčí praxe:

Raiffeisenbank, Fujitsu Technology Solutions, ConocoPhillips, Goodyear/Dunlop, Akzo Nobel, Antalis, MOL, Hilton, Schoeller Allibert, SolverTech, Tactica Management, Ekotoxa, Benekov, doublepower!!, Natland Group, Agrop Nova, Greece Tours, Techfloor, ha-vel family, Blue Partners, Bohemian Estates, RI Okna, EYELEVEL, CzechInvest, Czech Tourism, Hlavní město Praha, Statutární město Opava, Město Mariánské Lázně, Karlovarský kraj, Ministerstvo spravedlnosti, Ministerstvo vnitra, Ministerstvo životního prostředí, AOPK ČR, Slezská univerzita, Nadace Partnerství, ČSOP Salamandr, HCB OKD, Horská služba, Světlo pro svět a další.

Kontaktní informace

Ing. Karel Melecký
Stratilova 2a
Opava (Moravskoslezský kraj)
746 01
Mobil:602 780 229
Email:posta@karelmelecky.cz
Web:www.karelmelecky.cz
LinkedIn:LinkedIn karelmelecky
Skype:Skype karel.melecky
Účet:670100 – 2207238840 / 6210 (mBank)
:40300421

Doporučení z první ruky

Petr Holuša
S Karlem jsme spolupracovali na tvorbě obsahu pro nový web Riokna.cz a jsem rád, že jsem našel tak schopného a přemýšlejícího člověka, který pokládá správné otázky a umí domyslet i detaily. Je to ranař. S Karlem nemusíme chodit kolem horké kaše, umí říct, jak se věci mají na plnou hubu a to mě baví. Pokud potřebujete promyslet UX, komplexní strategii kampaně nebo webu a slušný copywriting, tak je pan Melecký pravý parťák do týmu a já se budu těšit na další spolupráci.
2D/3D grafik a animátor

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS