Karolína Vyskočilová

vývojářka webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce

Připravím pro vás webové stránky, které nejen pěkně vypadají, ale hlavně šlapou jako hodinky. Zajímá mně váš business a hlavně cíle webu, aby náš společný výstup dával smysl a zapadal do vašeho workflow. Naprogramuji vám i rozšíření nebo provedu úpravu stávajícího webu, pokud nějakou funkcionalitu postrádáte. Provedu audit rychlosti a bezpečnosti.

  • Web na míru – Z vašeho grafického návrhu připravím WordPressovou šablonu a web společně naplníme textem a spustíme.
  • WooCommerce – Doladím existující e-shop, přidám chybějící funkcionalitu nebo propojení. Aktuálně nestavím nové e-shopy.
  • Pluginy a funkcionalita – Propojím web s dalšími aplikacemi nebo přidám chybějící funkce. Zvládnu i plugin na zakázku, který dostanu i do WP repozitáře.
  • Konzultace – Využijte mých znalostí a zkušeností pro svůj projekt. Potřebujete rychlou radu? Zeptejte se třeba zítra.
  • Audit rychlosti – Web je pomalý, vy i metriky na Googlu jsou smutní. Podívám se na to a postavím ho do latě!

Mám více než 10letou zkušenost, jsem kapacitou v oboru – dlouhá léta jsem organizovala konferenci WordCamp Prague a nyní moderuji konference související s webovou problematikou (WebExpo, Frontkon aj.). Jsem aktivní členkou komunity WordPress vývojářů i frontendistů.

Za tu dobu jsem vyvinula několik rozšíření pro WordPress a WooCommerce. Placené Kybernaut MailstepKybernaut Messenger. Pluginy zdarma najdete na WP repozitáři a možná je i znáte: Kybernaut IČO DIČ, Pay for Payment for WooCommerce, Add Anchor LinksSimple Admin Language Change. Dohromady mají desetitisíce spokojených uživatelů.

Pokud vás zajímají detaily spolupráce, přibližné ceny či aktuální ukázky mé práce, podívejte se na můj web Kybernaut.cz.

Karolína Vyskočilová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Karolína Vyskočilová
Za Pohořelcem 15
Praha 6
169 00
Mobil:737 878 726
Email:karolina@kybernaut.cz
Web:kybernaut.cz
LinkedIn:karolina-vyskocilova
Twitter:vyskoczilova
WhatsApp:420737878726
Datovka:isstaiw
Účet:2501812516/2010 (CZK)
IČ:88922961 (plátce DPH)
DIČ:CZ8956190067

Doporučení
z první ruky

Karolína pro mě vytvořila celkem tři weby: dva menší weby na základě šablony a třetí, větší web podle podkladů od grafika. S odvedenou prací jsem vždy byla naprosto spokojená. Karolína ochotně zapracovala všechny mé připomínky a srozumitelně mi vysvětlila, jak web naplnit a spravovat. Oceňuji i následný servis: nemusím se starat o aktualizace redakčního systému ani občasné potíže s webhostingem. Rozhodně Karolíniny služby doporučuji všem, kteří chtějí mít funkční a hezký web, aniž by se museli starat o technickou stránku věci.

Mgr. Eva Volenová

tlumočnice a překladatelka angličtiny, francouzštiny a švédštiny