Karolína Vyskočilová

tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce

Status: k vašim službám Působnost: země EU

Připravím pro vás webové stránky, které do posledního řádku kódu splní vaše očekávání. Ráda rovněž předám své know-how a vysvětlím vám, jak s novým webem efektivně pracovat, aby přinášel co nejlepší výsledky.

  • Tvorba webu a úpravy stávajících stránek – od prvotního návrhu přes spuštění až po následný servis včetně zajištění hostingu.
  • Pluginy – pro blogy i e-shopy (úprava hotových a programování nových pluginů pro WordPressWooCommerce).
  • Kontrola a nastavení bezpečnosti – odstranění malware, odvirování stránek, pravidelná údržba a poradenství.

Webové stránky, šablony a pluginy pro WordPressWooCommerce už programuji přes čtyři roky. Díky tomu předem rozpoznám případná úskalí vašeho projektu a včas vás na ně upozorním. Sleduji nejnovější trendy a všechno co navrhuji, jsem sama vyzkoušela. Obvykle tvořím webyPHP, HTML5, CSS3jQuery, pracuji také s frameworkem Bootstrap, preprocesorem SASS a verzovacím systémem GIT. Pro své klienty i kolegy z oboru píšu odborný blog s řadou praktických tipů a návodů.

Protože občas nestačí jenom nahodit web, ráda spolupracuji se zkušenými kolegy napříč obory – programátory, grafiky, překladateli, copywritery aj.

Pokud vás zajímají detaily spolupráce, přibližné ceny či aktuální ukázky mé práce, podívejte se na můj web Kybernaut.cz.

Karolína Vyskočilová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Karolína Vyskočilová
Za Pohořelcem 15
Praha 6
169 00
Mobil:737 878 726
Email:karolina@kybernaut.cz
Web:kybernaut.cz
LinkedIn:karolina-vyskocilova
Twitter:vyskoczilova
WhatsApp:420737878726
Datovka:isstaiw
Účet:2501812516/2010 (CZK)
IČ:88922961 (plátce DPH)
DIČ:CZ8956190067

Doporučení
z první ruky

Karolína Vyskočilová je špičková profesionálka v oblasti návrhu a implementace webu. Její specializací je CMS Wordpress, ale disponuje pokročilými znalostmi i v souvisejících oblastech - od problematiky user experience až po správu domén. Nám v Mantě pomohla vybudovat web, který přinesl meziroční zvýšení konverzí ve stovkách procent a byl základním kamenem našeho zahraničního úspěchu. Karolína vystupuje z řady díky svému profesionálnímu přístupu, pečlivosti a skvělé komunikaci. Jsem rád, že máme možnost s ní spolupracovat.

Jan Andrs

director of marketing, Manta