Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karolína Vyskočilová

Karolína Vyskočilová

tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce

Karolína Vyskočilová
Karolína Vyskočilová - logo

Připravím pro vás webové stránky, které do posledního řádku kódu splní vaše očekávání. Ráda rovněž předám své know-how a vysvětlím vám, jak s novým webem efektivně pracovat, aby přinášel co nejlepší výsledky.

  • Tvorba webu a úpravy stávajících stránek – od prvotního návrhu přes spuštění až po následný servis včetně zajištění hostingu.
  • Pluginy – pro blogy i e-shopy (úprava hotových a programování nových pluginů pro WordPressWooCommerce).
  • Kontrola a nastavení bezpečnosti – odstranění malware, odvirování stránek, pravidelná údržba a poradenství.

Webové stránky, šablony a pluginy pro WordPressWooCommerce už programuji přes čtyři roky. Díky tomu předem rozpoznám případná úskalí vašeho projektu a včas vás na ně upozorním. Sleduji nejnovější trendy a všechno co navrhuji, jsem sama vyzkoušela. Obvykle tvořím webyPHP, HTML5, CSS3jQuery, pracuji také s frameworkem Bootstrap, preprocesorem SASS a verzovacím systémem GIT. Pro své klienty i kolegy z oboru píšu odborný blog s řadou praktických tipů a návodů.

Protože občas nestačí jenom nahodit web, ráda spolupracuji se zkušenými kolegy napříč obory – programátory, grafiky, překladateli, copywritery aj.

Pokud vás zajímají detaily spolupráce, přibližné ceny či aktuální ukázky mé práce, podívejte se na můj web Kybernaut.cz.

Portfolio:

Obleč oblek - eshop zabývající se prodejem doplňků pro mužeŠablona pro plaveckou školu Prague SwimWebové stránky pro lokální politické hnutí Tábor 2020Webové Stránky pro online projekt Smetanovy Litomyšle – #digitalnismetanaNové webové stránky produkční společnosti Evolution Films
Zobrazit všech 18 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Karolína Vyskočilová
Za Pohořelcem 15
Praha 6
169 00
Mobil:737 878 726
Email:karolina@kybernaut.cz
Web:kybernaut.cz
Facebook:Facebook kybernaut.cz
Twitter:Twitter vyskoczilova
WhatsApp:WhatsApp 420737878726
Datovka:Datová schránka isstaiw
Účet:1132659039 / 3030
:88922961 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Hejkal
Na Karolínu jsem se obrátil s přáním konsolidovat stav webových stránek s různorodou historií úprav. Technicky rozháraný web jsme nasazovali na novou šablonu, zbavovali zbytečností, zrychlovali. A to je vždy nevděčný typ zakázky. Karolínin přístup však byl skvělý. Poradila si s každým zádrhelem a navíc sama přišla s řadou technických řešení, která web ke kýženému stavu zásadně posunula. Během zakázky jsem pochopil, že své práci sakra dobře rozumí a získal k ní maximální důvěru. Zda jsem spokojen? Rozhodně! Už nyní jsem spolupráci s Karolínou doporučil svému kamarádovi a velice rád ji doporučuji i vám.
grafik a ilustrátor

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS