Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karolína Vyskočilová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Karolína Vyskočilová — tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce

Zobrazuji č. 110 z celkem 21 doporučení prezentace Karolína Vyskočilová:
Mgr. Eva Volenová
Karolína pro mě vytvořila celkem tři weby: dva menší weby na základě šablony a třetí, větší web podle podkladů od grafika. S odvedenou prací jsem vždy byla naprosto spokojená. Karolína ochotně zapracovala všechny mé připomínky a srozumitelně mi vysvětlila, jak web naplnit a spravovat. Oceňuji i následný servis: nemusím se starat o aktualizace redakčního systému ani občasné potíže s webhostingem. Rozhodně Karolíniny služby doporučuji všem, kteří chtějí mít funkční a hezký web, aniž by se museli starat o technickou stránku věci.

Mgr. Eva Volenová

tlumočnice a překladatelka angličtiny, francouzštiny a švédštiny
Ing. Karel Hejkal
Na Karolínu jsem se obrátil s přáním konsolidovat stav webových stránek s různorodou historií úprav. Technicky rozháraný web jsme nasazovali na novou šablonu, zbavovali zbytečností, zrychlovali. A to je vždy nevděčný typ zakázky. Karolínin přístup však byl skvělý. Poradila si s každým zádrhelem a navíc sama přišla s řadou technických řešení, která web ke kýženému stavu zásadně posunula. Během zakázky jsem pochopil, že své práci sakra dobře rozumí a získal k ní maximální důvěru. Zda jsem spokojen? Rozhodně! Už nyní jsem spolupráci s Karolínou doporučil svému kamarádovi a velice rád ji doporučuji i vám.

Ing. Karel Hejkal

grafik a ilustrátor
Spolupráci s paní Vyskočilovou mohu a rád doporučím. Moje zadání bylo vyřešit několik věcí na webu, ke kterým jsem navrhl řešení. Paní Vyskočilová mi následně napsala mnohem jednodušší a přímočařejší postup, který zkrátil počet fakturovaných hodin cca na čtvrtinu. U každého člověka s hodinovou mzdou si člověk není předem jistý, jak rychle pracuje. Paní Vyskočilová mě svou rychlostí rozhodně překvapila. Vlastní iniciativou ušetřit peníze svého klienta je ctnost každého experta na volné noze. Děkuji vám za to.

Petr Sobotka

redaktor
odbornydenik.cz
Karolína nám skvěle pomohla zachránit webovou aplikaci vystavěnou ve WordPressu. Vyřešila opakované problémy způsobené nedostatečným zabezpečením webu a navrhla efektivní řešení pro hosting. V kritickém období si vedla jako perfektní „WordPress guru“. Komunikace s Karolínou je navíc velice příjemná, snadno zanalyzuje i laicky popsané problémy a nabídne řešení, které v krátkém intervalu zrealizuje.

Eva Kocnárová

PR aFundraising, Oživení o.s..
oziveni.cz
V Mantě jsme potřebovali přestavět náš starý zflikovaný WordPress zvenku i zevnitř a Karolína to zvládla skvěle. Výborně využila všech schopností systému, zapracovala náš vlastní grafický návrh a poradila si i s nestandardními požadavky (třeba připojení dema našeho produktu a komunikace s interními systémy). Doporučit ji můžu především proto, že při tvorbě webu nezapomíná na nikoho z jeho uživatelů – na ty, co přichází zvenku, ani na ty, kteří pro ně připravují obsah uvnitř.

Jan Andrs

director of marketing, Manta
getmanta.com
Děkuji za spolupráci při tvorbě pluginu WordPress na míru. Rychlá spolupráce, srozumitelnost při jednání, vstřícnost a následné bezproblémové plnění požadavků. S prací paní Vyskočilové jsem velmi spokojena. Vše zpracovala ve výborné kvalitě a v dohodnutém termínu. Doporučuji!

Alena Felczánová

vporadku.cz ~ web@vporadku.cz ~ 775 357 132
Mgr. Tereza Frantová
Karolína je vždy velice vstřícná, ochotná a profesionální. Je vidět, že své práci rozumí, navíc umí jasně vyjádřit svůj názor a člověku tak ušetřit případné starosti. Jednoznačně doporučuji se svěřit do jejích rukou.

Mgr. Tereza Frantová

tlumočnice a překladatelka angličtiny a španělštiny
Už mnohokrát jsem si ověřila, že některé věci je lepší svěřit do rukou profesionála. Když jsem hledala někoho, kdo doladí můj web k dokonalosti, narazila jsem na Karolínu. Od té doby spolupracujeme průběžně a jsem za to velmi ráda. Karolína je mi vždy ochotně nápomocna a já jsem ráda, že díky ní je můj web bez problémů, funkční a „v bezpečí“.

Alžběta Ježková

Bjež.cz
www.bjez.cz
Vím, co chci, a mám rád konstruktivní jednání. Už po prvních mailech s Karolínou jsem věděl, že půjde o bezvadnou spolupráci. Společně se nám podařilo posunout web OBLEČOBLEK.cz správným směrem a jsem si jistý, že budeme ve spolupráci nadále pokračovat.

Pavel Slováček

Obleč Oblek
oblecoblek.cz
Od Karolíny jsem chtěl jednoduchý, hezký, účelný a zároveň levný web. Paní Karolína vše do puntíku splnila! Nejenže je teď web krásný a za rozumnou cenu, navíc bylo vše provedeno rychle, ale přesto precizně. Za svou osobu můžu Karolínu doporučit! :)

David Řezanina

autor knížky pro děti
damidci.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS