Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karolína Vyskočilová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Karolína Vyskočilová — tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Karolína Vyskočilová:
Mgr. Eva Volenová
Karolína pro mě vytvořila celkem tři weby: dva menší weby na základě šablony a třetí, větší web podle podkladů od grafika. S odvedenou prací jsem vždy byla naprosto spokojená. Karolína ochotně zapracovala všechny mé připomínky a srozumitelně mi vysvětlila, jak web naplnit a spravovat. Oceňuji i následný servis: nemusím se starat o aktualizace redakčního systému ani občasné potíže s webhostingem. Rozhodně Karolíniny služby doporučuji všem, kteří chtějí mít funkční a hezký web, aniž by se museli starat o technickou stránku věci.

Mgr. Eva Volenová

tlumočnice a překladatelka angličtiny, francouzštiny a švédštiny
Ing. Karel Hejkal
Na Karolínu jsem se obrátil s přáním konsolidovat stav webových stránek s různorodou historií úprav. Technicky rozháraný web jsme nasazovali na novou šablonu, zbavovali zbytečností, zrychlovali. A to je vždy nevděčný typ zakázky. Karolínin přístup však byl skvělý. Poradila si s každým zádrhelem a navíc sama přišla s řadou technických řešení, která web ke kýženému stavu zásadně posunula. Během zakázky jsem pochopil, že své práci sakra dobře rozumí a získal k ní maximální důvěru. Zda jsem spokojen? Rozhodně! Už nyní jsem spolupráci s Karolínou doporučil svému kamarádovi a velice rád ji doporučuji i vám.

Ing. Karel Hejkal

grafik a ilustrátor
Karolína Vyskočilová je špičková profesionálka v oblasti návrhu a implementace webu. Její specializací je CMS Wordpress, ale disponuje pokročilými znalostmi i v souvisejících oblastech - od problematiky user experience až po správu domén. Nám v Mantě pomohla vybudovat web, který přinesl meziroční zvýšení konverzí ve stovkách procent a byl základním kamenem našeho zahraničního úspěchu. Karolína vystupuje z řady díky svému profesionálnímu přístupu, pečlivosti a skvělé komunikaci. Jsem rád, že máme možnost s ní spolupracovat.

Jan Andrs

director of marketing, Manta
getmanta.com
S Karolínou Vyskočilovou spolupracuji pátým rokem a je to čistá radost. Profík s velkou vášní a chutí pro to, co dělá. Také velmi inteligentní a bystrá. Svým přístupem a dobře mířenými dotazy dokáže příznivě ovlivnit projekt už na začátku a dotáhnout ho tak do úspěšného konce. Výhodou také je, že vládne jak perfektní češtinou, tak perfektní angličtinou. Karolínu weby baví a na spolupráci je to znát. Doporučuji všemi deseti!

Markéta Křepelová

marketérka
www.autodesk.cz
Spolupráci s paní Vyskočilovou mohu a rád doporučím. Moje zadání bylo vyřešit několik věcí na webu, ke kterým jsem navrhl řešení. Paní Vyskočilová mi následně napsala mnohem jednodušší a přímočařejší postup, který zkrátil počet fakturovaných hodin cca na čtvrtinu. U každého člověka s hodinovou mzdou si člověk není předem jistý, jak rychle pracuje. Paní Vyskočilová mě svou rychlostí rozhodně překvapila. Vlastní iniciativou ušetřit peníze svého klienta je ctnost každého experta na volné noze. Děkuji vám za to.

Petr Sobotka

redaktor
odbornydenik.cz
Karolína nám pomáhala vytvářet nové hypoteční kalkulačky. Spolupracovalo se nám s ní dobře – plnila zadání dle představ a hlavně v požadovaných termínech. Navíc si teď můžeme kalkulačky administrovat sami. Pro úpravu systému WordPress ji rozhodně můžu doporučit.

Tomáš Čáp

manažer online prodeje, Chytrý Honza
www.chytryhonza.cz
Potřeboval jsem upravit na míru šablonu a pomoci udělat některé další prvky našeho webu. Karolína vše skvěle vyladila na míru a mohu její služby i práci vřele doporučit. Nejsem příznivcem hodinové mzdy, ale ukázalo se, že Karolína je seriózní, spolehlivá a opravdu se mi vyplatilo svěřit jí práci na webu. Těším se další spolupráci s ní. Doporučuji!

Jan Šavrda

www.dybbuk.cz
Karolína nám skvěle pomohla zachránit webovou aplikaci vystavěnou ve WordPressu. Vyřešila opakované problémy způsobené nedostatečným zabezpečením webu a navrhla efektivní řešení pro hosting. V kritickém období si vedla jako perfektní „WordPress guru“. Komunikace s Karolínou je navíc velice příjemná, snadno zanalyzuje i laicky popsané problémy a nabídne řešení, které v krátkém intervalu zrealizuje.

Eva Kocnárová

PR aFundraising, Oživení o.s..
oziveni.cz
Mgr. Tereza Frantová
Karolína je vždy velice vstřícná, ochotná a profesionální. Je vidět, že své práci rozumí, navíc umí jasně vyjádřit svůj názor a člověku tak ušetřit případné starosti. Jednoznačně doporučuji se svěřit do jejích rukou.

Mgr. Tereza Frantová

tlumočnice a překladatelka angličtiny a španělštiny
Děkuji za spolupráci při tvorbě pluginu WordPress na míru. Rychlá spolupráce, srozumitelnost při jednání, vstřícnost a následné bezproblémové plnění požadavků. S prací paní Vyskočilové jsem velmi spokojena. Vše zpracovala ve výborné kvalitě a v dohodnutém termínu. Doporučuji!

Alena Felczánová

vporadku.cz ~ web@vporadku.cz ~ 775 357 132
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS