Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Karolína Vyskočilová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Karolína Vyskočilová — tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce

Zobrazuji č. 110 z celkem 29 doporučení prezentace Karolína Vyskočilová:
Mgr. Eva Volenová
Karolína pro mě vytvořila celkem tři weby: dva menší weby na základě šablony a třetí, větší web podle podkladů od grafika. S odvedenou prací jsem vždy byla naprosto spokojená. Karolína ochotně zapracovala všechny mé připomínky a srozumitelně mi vysvětlila, jak web naplnit a spravovat. Oceňuji i následný servis: nemusím se starat o aktualizace redakčního systému ani občasné potíže s webhostingem. Rozhodně Karolíniny služby doporučuji všem, kteří chtějí mít funkční a hezký web, aniž by se museli starat o technickou stránku věci.

Mgr. Eva Volenová

tlumočnice a překladatelka angličtiny, francouzštiny a švédštiny
Ing. Karel Hejkal
Na Karolínu jsem se obrátil s přáním konsolidovat stav webových stránek s různorodou historií úprav. Technicky rozháraný web jsme nasazovali na novou šablonu, zbavovali zbytečností, zrychlovali. A to je vždy nevděčný typ zakázky. Karolínin přístup však byl skvělý. Poradila si s každým zádrhelem a navíc sama přišla s řadou technických řešení, která web ke kýženému stavu zásadně posunula. Během zakázky jsem pochopil, že své práci sakra dobře rozumí a získal k ní maximální důvěru. Zda jsem spokojen? Rozhodně! Už nyní jsem spolupráci s Karolínou doporučil svému kamarádovi a velice rád ji doporučuji i vám.

Ing. Karel Hejkal

grafik a ilustrátor
Karolína Vyskočilová je špičková profesionálka v oblasti návrhu a implementace webu. Její specializací je CMS Wordpress, ale disponuje pokročilými znalostmi i v souvisejících oblastech - od problematiky user experience až po správu domén. Nám v Mantě pomohla vybudovat web, který přinesl meziroční zvýšení konverzí ve stovkách procent a byl základním kamenem našeho zahraničního úspěchu. Karolína vystupuje z řady díky svému profesionálnímu přístupu, pečlivosti a skvělé komunikaci. Jsem rád, že máme možnost s ní spolupracovat.

Jan Andrs

director of marketing, Manta
getmanta.com
S Karolínou Vyskočilovou spolupracuji pátým rokem a je to čistá radost. Profík s velkou vášní a chutí pro to, co dělá. Také velmi inteligentní a bystrá. Svým přístupem a dobře mířenými dotazy dokáže příznivě ovlivnit projekt už na začátku a dotáhnout ho tak do úspěšného konce. Výhodou také je, že vládne jak perfektní češtinou, tak perfektní angličtinou. Karolínu weby baví a na spolupráci je to znát. Doporučuji všemi deseti!

Markéta Křepelová

marketérka
www.autodesk.cz
Karolína je profesionál v oboru. Nejenže se skvěle vyzná v samotném WordPressu, ale dokáže navrhnout řešení, která oceníte. Organizovali jsme společně největší WordPressovou konferenci v Čechách a díky tomu vím, že je na ní 100% spolehnutí.

Adam Laita

WordPress specialista / Front-End kodér
www.laita.cz ~ adam@laita.cz ~ 777 086 449
Na Karolínu Vyskočilovou jsem narazil při hledání plug-in modulů pro mé klienty, kteří používají WordPress. Šikovné nástroje pro správu specificky českých e-shopů používá mnoho z českých uživatelů a stejně jako já věřím, že k plné spokojenosti. Při velmi specifickém problému pro mého zákazníka mi dokázala dobře poradit a najít řešení, které jsme potřebovali. Velmi si vážím jejího milého, vstřícného a profesionálního přístupu.

Stefan Canov

UX/UI designér
canov.eu
S Karolínou jsem konzultoval tvorbu e-shopu ZICOFFEE.cz. Jako úplný začátečník a amatér jsem ji zasypal hromadou otázek, které vždy velmi profesionálně a s velkou ochotou zodpověděla. Vždy má po ruce řešení vašeho problému. V zásobě má spoustu vlastních pluginů a článků, nebo alespoň odkaz na vhodné návody. Svůj příští projekt budu opět řešit jedině s ní.

Jan Zikmund

www.zicoffee.cz
Spolupráci s paní Vyskočilovou mohu a rád doporučím. Moje zadání bylo vyřešit několik věcí na webu, ke kterým jsem navrhl řešení. Paní Vyskočilová mi následně napsala mnohem jednodušší a přímočařejší postup, který zkrátil počet fakturovaných hodin cca na čtvrtinu. U každého člověka s hodinovou mzdou si člověk není předem jistý, jak rychle pracuje. Paní Vyskočilová mě svou rychlostí rozhodně překvapila. Vlastní iniciativou ušetřit peníze svého klienta je ctnost každého experta na volné noze. Děkuji vám za to.

Petr Sobotka

redaktor
odbornydenik.cz
Karolína nám pomáhala vytvářet nové hypoteční kalkulačky. Spolupracovalo se nám s ní dobře – plnila zadání dle představ a hlavně v požadovaných termínech. Navíc si teď můžeme kalkulačky administrovat sami. Pro úpravu systému WordPress ji rozhodně můžu doporučit.

Tomáš Čáp

manažer online prodeje, Chytrý Honza
www.chytryhonza.cz
Karolína pro Delivery Hero naprogramovala a spustila platformu pro nábor nových kurýrů. Delivery Hero provozuje více než 25 značek v 40 zemích světa a zaměstnává desítky tisíc kurýrů. Nová platforma umožňuje lokálním týmům vytvářet stránky, které jsou na míru přizpůsobené potřebám místního trhu. Karolína vytvořila propracovaný šablonovací systém s možností lokalizace, systém aktualizací a praktické zavádění pomocí balíčku. Stránky jsme díky tomu mohli jednoduše a rychle spustit ve všech zemích najednou. Karolína pracuje velmi efektivně: jako nezávislý freelancer vedla vývoj aplikace správným směrem a skvěle také zapadla do našeho vývojářského týmu. Můžu ji rozhodně doporučit na projekt libovolných rozměrů.

Vojtěch Vondra

Senior Director, Delivery Hero SE
www.deliveryhero.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS