Doporučení z první ruky

Karolína Vyskočilová — vývojářka webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 35 doporučení

Karolína pro mě vytvořila celkem tři weby: dva menší weby na základě šablony a třetí, větší web podle podkladů od grafika. S odvedenou prací jsem vždy byla naprosto spokojená. Karolína ochotně zapracovala všechny mé připomínky a srozumitelně mi vysvětlila, jak web naplnit a spravovat. Oceňuji i následný servis: nemusím se starat o aktualizace redakčního systému ani občasné potíže s webhostingem. Rozhodně Karolíniny služby doporučuji všem, kteří chtějí mít funkční a hezký web, aniž by se museli starat o technickou stránku věci.

Mgr. Eva Volenová
tlumočnice a překladatelka angličtiny, francouzštiny a švédštiny
www.evavolenova.cz eva@volenova.cz 727 807 921
Ing. Karel Hejkal

Na Karolínu jsem se obrátil s přáním konsolidovat stav webových stránek s různorodou historií úprav. Technicky rozháraný web jsme nasazovali na novou šablonu, zbavovali zbytečností, zrychlovali. A to je vždy nevděčný typ zakázky. Karolínin přístup však byl skvělý. Poradila si s každým zádrhelem a navíc sama přišla s řadou technických řešení, která web ke kýženému stavu zásadně posunula. Během zakázky jsem pochopil, že své práci sakra dobře rozumí a získal k ní maximální důvěru. Zda jsem spokojen? Rozhodně! Už nyní jsem spolupráci s Karolínou doporučil svému kamarádovi a velice rád ji doporučuji i vám.

Ing. Karel Hejkal
grafik a ilustrátor

Karolína Vyskočilová je špičková profesionálka v oblasti návrhu a implementace webu. Její specializací je CMS Wordpress, ale disponuje pokročilými znalostmi i v souvisejících oblastech - od problematiky user experience až po správu domén. Nám v Mantě pomohla vybudovat web, který přinesl meziroční zvýšení konverzí ve stovkách procent a byl základním kamenem našeho zahraničního úspěchu. Karolína vystupuje z řady díky svému profesionálnímu přístupu, pečlivosti a skvělé komunikaci. Jsem rád, že máme možnost s ní spolupracovat.

Jan Andrs
director of marketing, Manta
getmanta.com

S Karolínou Vyskočilovou spolupracuji pátým rokem a je to čistá radost. Profík s velkou vášní a chutí pro to, co dělá. Také velmi inteligentní a bystrá. Svým přístupem a dobře mířenými dotazy dokáže příznivě ovlivnit projekt už na začátku a dotáhnout ho tak do úspěšného konce. Výhodou také je, že vládne jak perfektní češtinou, tak perfektní angličtinou. Karolínu weby baví a na spolupráci je to znát. Doporučuji všemi deseti!

Markéta Křepelová
marketérka
www.autodesk.cz

Karolína je profesionál v oboru. Nejenže se skvěle vyzná v samotném WordPressu, ale dokáže navrhnout řešení, která oceníte. Organizovali jsme společně největší WordPressovou konferenci v Čechách a díky tomu vím, že je na ní 100% spolehnutí.

Adam Laita
WordPress specialista / Front-End kodér
www.laita.cz adam@laita.cz 777 086 449

Karolínu jsme požádali o spolupráci při změně webu pro značku Organyc. Spolupráce byla velmi pohodová, platilo vše na čem jsme se dohodli. Poradila nám s úpravou webu, aby byl uživatelsky přehledný a i pro nás dobře obsluhovatelný. Již teď víme, že s ní budeme velmi rádi spolupracovat i na úpravě našich dalších webů.

Dita Lyner
www.organyc.cz

Karolína měla na starosti tvorbu webových stránek našeho uskupení tlumočníků jinymislovy.cz. O vše se dokonale postarala – od grafického návrhu přes výstavbu stránek až po hosting. Komunikace s ní probíhala rychle a bezproblémově. Veškeré naše požadavky byly splněny na 100 %. S výsledkem jsme moc spokojeni a jenom nás mrzí, že jsme Karolíniny služby nevyužili dřív.

Anna Žilková
tlumočnice a překladatelka
www.jinymislovy.cz

Paní Vyskočilová pro nás dělala analýzu našeho webu, kterou provedla ve velmi krátkém čase. Během analýzy odhalila zásadní nedostatky webových stránek a určila i přesné kroky k jejich nápravě. Oceňuji především příjemné jednání, dodržení termínů a spolehlivost, která jde ruku v ruce s profesionalitou a odborností.

Jakub Chvosta
Mindflow, Founder & Visionary
mindflow.cz

Karolína pro Delivery Hero naprogramovala a spustila platformu pro nábor nových kurýrů. Delivery Hero provozuje více než 25 značek v 40 zemích světa a zaměstnává desítky tisíc kurýrů. Nová platforma umožňuje lokálním týmům vytvářet stránky, které jsou na míru přizpůsobené potřebám místního trhu. Karolína vytvořila propracovaný šablonovací systém s možností lokalizace, systém aktualizací a praktické zavádění pomocí balíčku. Stránky jsme díky tomu mohli jednoduše a rychle spustit ve všech zemích najednou. Karolína pracuje velmi efektivně: jako nezávislý freelancer vedla vývoj aplikace správným směrem a skvěle také zapadla do našeho vývojářského týmu. Můžu ji rozhodně doporučit na projekt libovolných rozměrů.

Vojtěch Vondra
Senior Director, Delivery Hero SE
www.deliveryhero.com

Karolína nám pomáhala vytvářet nové hypoteční kalkulačky. Spolupracovalo se nám s ní dobře – plnila zadání dle představ a hlavně v požadovaných termínech. Navíc si teď můžeme kalkulačky administrovat sami. Pro úpravu systému WordPress ji rozhodně můžu doporučit.

Tomáš Čáp
manažer online prodeje, Chytrý Honza
www.chytryhonza.cz