Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > lic. Katarzyna Nogolová > Doporučení

Doporučení z první ruky

lic. Katarzyna Nogolová — překladatelka z polštiny a slovinštiny do češtiny se zaměřením na technické a marketingové překlady

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace lic. Katarzyna Nogolová:
Katarzynu můžeme doporučit jako spolehlivou a vynikající překladatelku – výborná komunikace a kvalitní překladatelské služby!

Dariusz Mucha

BTD Services
Katarzyna Nogolová je profesionální překladatelka, která svědomitě zvyšuje své kvalifikace a poskytuje vysoce kvalitní služby. S naší překladatelskou agenturou spolupracuje od roku 2018 v rámci překladů do českého jazyka. Vše probíhá bezproblémově. S jistotou mohu tuto překladatelku všem doporučit.

Barbara Celińska

Wymownia Barbara Celińska
Paní Nogolová dodává překlady v dohodnutých termínech a ve výborné kvalitě.

Katarína Absolonová

překladatelská společnost
www.prelozime.sk ~ asap@asap-translation.com ~ 00421908790586
S Katkou spolupracujeme druhým rokem. Překládá pro nás z polského do českého a z českého do polského jazyka. Je velice spolehlivá a rychle se naučila pracovat se všemi překladatelskými technologiemi. Milá spolupráce.

Dr. Pavel Brunda

KeyWord, s.r.o.
www.key-word.cz ~ info@key-word.cz ~ 775 300 309
S paní Nogolovou jsme spolupracovali na překladech v kombinaci PL-CS v rámci několika zakázek v celkovém rozsahu asi 20 normostran. Jednalo se o kreativní marketing a s jejími překlady jsme byli vždy spokojeni. Můžeme ji tedy jen doporučit.

Gabriela Kadlecová

ceskepreklady.cz ~ prekladatele@ceskepreklady.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS