Doporučení z první ruky

Kateřina Čambalová — interiérová designérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 18 doporučení

Zakázka: pokojík pro dceru. Velmi dobře se mi s Kateřinou Čambalovou komunikovalo a pracovalo. Vyslechla představy a potřeby dcery a skutečně vytvořila v poměrně malém prostoru moc pěkný, funkční pokojíček za domluvenou finanční částku. Každý detail je promyšlený, účelný, a navíc vše je krásně sladěné. Další předělávky bytu bych opět dělala s její pomocí. S prací Kateřiny jsem byla velmi spokojená, mohu všem jen doporučit.

Iva Svárovská
sva_iva@volny.cz 736 643 322

S manželem jsme se rozhodli pro celkovou rekonstrukci rodinného domu. Po skončení stavebních prací nám vznikly prostory, s jejichž designovým řešením jsme si zcela nevěděli rady. Měli jsme spoustu představ, ale jak je skloubit dohromady? Pod Katčiným dohledem jsme realizovali spoustu prvků, na které bychom sami neměli odvahu. Vznikl funkční a vyvážený prostor, přesně podle našich představ. Katka dokázala pružně reagovat i na naše nápady v průběhu realizace a vždy si našla chvilku na konzultaci, když jsme nad něčím váhali. Těšíme se na pokračování, protože místa pro její nápady tu máme pořád ještě dost. Katka nám vypracovala návrh koupelny a kuchyně propojené s obývacím pokojem. Pomáhala s realizací společenské místnosti. Těším na další spolupráci při dekorování.

Dana Vinická
vedoucí nákupního oddělení
dana.vinicka@seznam.cz 607 511 393

Paní designérku Čambalovou jsme si najali na rekonstrukci ložnice na podzim 2012 na základě fotek realizací vyvěšených na jejím webu. Po první schůzce si nás ihned získala svým vstřícným jednáním. Dodržení jednotlivých termínů bylo samozřejmostí, odvedená práce na úrovni. Od ostatních firem najatých na rekonstrukci bytu se jednoznačně lišila přístupem – žádná změna není problém, všechno se dá vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Pozitivní přístup v průběhu velmi oceníte. Prací se baví a na výsledku se to projeví. A ještě jedno velké plus: dokáže prakticky poradit a orientuje se na trhu nejen s nábytkem.

Ondřej Vaněk
manažer ve ŠKODA AUTO
idv@centrum.cz

V roce 2012 mi Kateřina Čambalová velmi pomohla při realizaci mého kuchyňského studia, zvolila správný koncept celé expozice, který je líbivý a zaujme na první pohled. Každá kuchyně má svou duši a promlouvá k lidem svojí řečí, jsou to opravdu krásné kuchyně na které je radost se dívat, nejen jako na celek, ale i na jednotlivé detaily, které se jí podařilo zakomponovat do jednotlivých kuchyní. Barevná souhra každé kuchyně ladí oku, což dosvědčují velmi pozitivní ohlasy zákazníků. Spolupráce s Kateřinou byla výborná, naslouchá vaším přáním a potřebám a dokáže je pozvednout, ale ne o jeden level, ale o celou sféru výš. Kateřina je ten typ designéra, který vytváří pozitivní atmosféru v každém kousku detailu. Ještě jednou děkuji za motivující spolupráci.

Tomáš Ohera, DiS.
majitel prodejny STYL NÁBYTEK VYŠKOV
www.stylnabytek.cz stylnabytek@stylnabytek.cz

Na paní Kateřinu Čambalovou jsem se obrátila na doporučení ohledně kompletní rekonstrukce kuchyně a vstupní haly do bytu situovaného na Praze 4. Spolupráce byla příjemná a konstruktivní. Paní Kateřina díky své empatii dokáže naslouchat a vyhovět přání klienta a současně do návrhu vnést a obhájit svoji představu, a to zejména proto, že má přehled o trendech současného designu (účast na zahraničních veletrzích). Oceňuji, že s invencí dokázala vyhovět mým nárokům.

JUDr. Naděžda Švorčíková
svorcikova@datais.cz

S Kateřinou byla a je dobrá spolupráce. Dokázala sjednotit dva rozdílné vkusy a vytvořila velice elegantní a přitom hravý obývací pokoj s kuchyní. S Katkou jsme velmi spokojeni a rádi ji doporučujeme dále.

Edita Dvořáková

Spolupráci s Katkou mohu jednoznačně doporučit. Vytvořila nám koupelnu se saunou, jakou jsem u nikoho zatím neviděla. Oceňuji, že vyslechla má přání a přetvořila je zcela osobitým způsobem. Původně malý prostor funkčně využila. Navrhla nábytek a doporučila řemeslníky. Na vše po celou dobu realizace dohlížela a vybrala doplňky.

Jiřina Júzová
majitelka zlatnictví Júzová
jirina.juzova@seznam.cz

Katku jsme oslovili na doporučení našich známých. Potřebovali jsme s manželem poradit při rekonstrukci kuchyně, kterou jsme chtěli propojit s obývacím pokojem a částí chodby, aby vznikl větší prostor. Katka vyslechla naše představy o stylu a barvách, vytvořila návrhy, zadala do výroby nábytek a pomohla s dořešením interiéru. Vždy byla ochotná, milá a usměvavá. Nelitujeme ani nedodržení rozpočtu, výsledkem je totiž krásná, prosvětlená a praktická kuchyň a moderní, trošku nadčasový obývák. Vše je funkční a účelné, krásně se nám tu bydlí.

Ivana Pohůnková
vedoucí pošty
ivanamb@seznam.cz

Hledala jsem šikovného designéra pro přestavbu pokoje pro 13letou slečnu. Kateřina Čambalová splnila vše co jsme si s dcerou představovaly. Je velmi komunikativní a vstřícná. Naše požadavky dokázala propojit a zároveň nás nasměrovat k fantastickému výsledku.

Jana Zítková

Kateřina Čambalová je velmi seriózní, pečlivá, kvalitní a kreativní designérka. Její zkušenosti jsem velmi uvítala. Můj byt je atypický a Katka perfektně využila veškerý prostor k mé spokojenosti. Dokáže se velmi rychle vcítit do představ zákazníka. Vřele doporučuji.

Marta Kamenická