Doporučení z první ruky

Kateřina Čambalová — interiérová designérka


Zobrazuji č. 11-18 z celkem 18 doporučení

Na Kateřinu jsme se obrátili s úmyslem vybavit naše dva nové apartmány v Apartmánech Braníčkov****. Hlavním cílem bylo dovybavení interiéru textilem a sladit barvy. Vše dopadlo nadstandardně dobře a jsme velmi spokojeni – cena apartmánu se tak z původních 1 550 Kč za noc mohla vyšplhat až na 3 050 Kč za noc. Do budoucna s Katkou plánujeme zrekonstruovat i všechny ostatní apartmány. S Kateřinou byla bezproblémová komunikace, 100% doporučuji!

Petr Janoušek
markentigový manažer
www.branickov.cz janouspetr@gmail.com

Na Katku jsme se obrátili v době zařizování pokoje pro syna. Jelikož se nám navržená barevná kombinace zalíbila a byli jsme spokojeni s výsledkem, svěřili jsme Katce i realizaci předsíně a obývacího pokoje. Katku vřele doporučujeme.

Milan Šlapák
slapin@seznam.cz

Díky Katce Čambalové máme krásné a vysněné bydlení, ve kterém se celá rodina cítíme moc dobře. Naplňuje nás energií, klidem, pohodou a láskou. Každý kout je velice dobře promyšlený, vše na sebe logicky navazuje. S Kateřinou je skvělá komunikace, rychlá spolupráce, má výborné a seriózní kontakty. Těšíme se opět někdy příště. Všem Katku vřele a rádi doporučujeme.

Monika Mansfeldová

Nemohu jinak než doporučit služby interiérové designérky Kateřiny Čambalové. V roce 2017 jsme se rozhodli pro rekonstrukci kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. První schůzky byly charakteru slaďování vzájemných představ, postupně se vše domluvilo a s výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Určitě bych se nebál další spolupráce.

Jiří Janovský
lékař

Katka vrátila do mého domu domov. Vytvořila nadčasové moderní zázemí pro setkávání s mojí velkou rodinou.

Radka Kubelková
OSVČ
radkakubelkova@seznam.cz

Nechali jsme si navrhnout kompletně celou chalupu a vše zrealizovat. Bydlí se nám tu tak dobře, že už domů jezdíme jen zalévat kytky. Celek je jednoduchý, útulný, plný milých a překvapivých detailů. Návštěvám se tu také moc líbí.

Zdena Švecová
svecovazdena@email.cz

S Katkou jsme dělali dva byty a musím říct, že to je tak něco krásného, když u toho nejste a přijdete do hotového, děkuji.

Alena Medková
medkova.a@seznam.cz

Kateřina mi navrhla restauraci s penzionem, od hrubé stavby vedla realizaci do posledního detailu, navrhla veškerý nábytek a vytvořila dekorace vč. obrazů. Jsem moc spokojený s celým průběhem projektu. Spolupráce byla pohodová a vždy ji rád uvidím.

Luboš Landa
majitel restaurace a penzionu
www.restauracevzalesi.cz vzalesi@email.cz 777 139 299