Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kateřina Čambalová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Kateřina Čambalová — interiérová designérka

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Kateřina Čambalová:
Na Kateřinu jsme se obrátili s úmyslem vybavit naše dva nové apartmány v Apartmánech Braníčkov****. Hlavním cílem bylo dovybavení interiéru textilem a sladit barvy. Vše dopadlo nadstandardně dobře a jsme velmi spokojeni – cena apartmánu se tak z původních 1 550 Kč za noc mohla vyšplhat až na 3 050 Kč za noc. Do budoucna s Katkou plánujeme zrekonstruovat i všechny ostatní apartmány. S Kateřinou byla bezproblémová komunikace, 100% doporučuji!

Petr Janoušek

markentigový manažer
www.branickov.cz ~ janouspetr@gmail.com
Na Katku jsme se obrátili v době zařizování pokoje pro syna. Jelikož se nám navržená barevná kombinace zalíbila a byli jsme spokojeni s výsledkem, svěřili jsme Katce i realizaci předsíně a obývacího pokoje. Katku vřele doporučujeme.

Milan Šlapák

slapin@seznam.cz
Díky Katce Čambalové máme krásné a vysněné bydlení, ve kterém se celá rodina cítíme moc dobře. Naplňuje nás energií, klidem, pohodou a láskou. Každý kout je velice dobře promyšlený, vše na sebe logicky navazuje. S Kateřinou je skvělá komunikace, rychlá spolupráce, má výborné a seriózní kontakty. Těšíme se opět někdy příště. Všem Katku vřele a rádi doporučujeme.

Monika Mansfeldová

Nemohu jinak než doporučit služby interiérové designérky Kateřiny Čambalové. V roce 2017 jsme se rozhodli pro rekonstrukci kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. První schůzky byly charakteru slaďování vzájemných představ, postupně se vše domluvilo a s výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Určitě bych se nebál další spolupráce.

Jiří Janovský

lékař
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS