Doporučení z první ruky

Mgr. Kateřina Haltufová — lektorka angličtiny a češtiny, překladatelka a korektorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Káťa mi pomáhala s přípravou na zkoušku z českého jazyka. Opravdu bych moc chtěla ocenit její práci. Je velmi trpělivá, systematická a pečlivá. Dokáže dobře vysvětlovat. Čas strávený s ní na přípravě ke zkoušce jsem si užila. Abych pravdu řekla, vůbec jsme neměla pocit, že se učíme. Spíš šlo o příjemné setkání, ze kterého jsem si ale odnesla víc než z mnoha hodin samostudia. Vřele doporučuji její služby!

Blažena Heřmánková

Káťa je pro mě strážný anděl. Doučovala mě češtinu 3 roky, výborně mě připravila na soubornou zkoušku z českého jazyka a nakonec i ke státnicím, které jsem díky ní zvládla bez problémů. Je velmi milá, ochotná, přizpůsobivá. Doučování mi vždy ušila na míru. Pokud jsem něčemu nerozuměla, vždy mi vše vysvětlila. Díky ní jsem poznala, že čeština může být i fajn :)

Karolina Kobylakova

Kateřina Haltufová je spolehlivá a pečlivá. Spolupráce s ní byla vždy perfektní. Veškerá práce (v mém případě korektura odborného anglického textu) byla nejen na výborné odborné úrovni, ale také pečlivě odvedená. Vážím si jejího přemýšlení nad textem, doporučení na vylepšení textu a vstřícného jednání. Mohu ji doporučit všem jak pro jednorázovou pomoc, tak pro dlouhodobou a stabilní spolupráci.

Veronika Laufková

Katku jsem měla možnost poznat, když jsem se připravovala na soubornou zkoušku z češtiny na Pedagogické fakultě UK. Tradičně na ní každoročně ztroskotá několik studentů v ročníku, a tak jsem z ní měla opravdu obavy. Navíc jsem s přípravou začala až celkem pozdě, přibližně jen čtrnáct dní před zkouškou samotnou, ani jsem tedy nečekala, že by se mi ji povedlo splnit na první pokus. S Katkou jsme si daly několik příjemných setkání v knihovně, která trvala několik hodin a pro mne byla mentálně dost náročná, ale dokázala do mě „našrotit“ neskutečně moc informací. Navíc mi neváhala kdykoli pomoci i mimo naše schůzky – byla pro mě vždy k dispozici, ať už na telefonu nebo e-mailu. A co bylo pro mne absolutně nejdůležitější, opravdu se zajímala o to, abych u zkoušky uspěla, byla při přípravě mou velkou psychickou oporou, za což jí patří obrovské díky! Zkoušku jsem díky ní pochopitelně splnila na první pokus. Předpokládám, že do konce svých studií budu ještě jistě pomoc potřebovat, teď už ale vím, na koho se obrátit. Díky, Katko!

Anna Rýdlová

Lekce s Katkou jsou moc fajn. Na prvním setkání jsme se dohodly co bych potřebovala procvičit a dle toho byly další lekce vždy stavěny. Zároveň nebyl problém se dohodnout na osobních či skypových lekcích, což také velmi často ušetří dost času. Určitě doporučuji.

Šárka Z.

Profesionální přistup. Náš syn, žák 8. třidy ZŠ, byl s výukou češtiny velmi spokojený.

Alexej Kotovenko

Kateřinu občas využiji pro kontrolu vytvářeného textového obsahu v rámci mých internetových projektů. Je to specialistka v oblasti českého jazyka. S její pomocí jsou vytvářené texty dovedeny k dokonalosti. PS: Pokud je v tomto textu nějaká chyba, dej prosím Katko vědět, ať to opravím :-)

Ing. Petr Mlejnek
marketingový specialista
www.cena-vykon.cz info@cena-vykon.cz 704 797 719

Paní Kateřina Haltufová je velmi milá, ochotná a trpělivá, dokáže látku dobře a srozumitelně vysvětlit. Při první hodině jsme se domluvily, co bych chtěla procvičit a podle toho jsme další hodiny pracovaly. Atmosféra při výuce byla opravdu příjemná, takže ze mě rychle opadla počáteční nervozita. Hodiny s paní Kateřinou byly pro mě přínosem a proto hodnotím velmi kladně. Děkuji a ráda ostatním doporučuji.

Zuzana Karvánková

Paní Mgr. Haltufovou jsem požádal o korekturu anglického textu. Tuto korekturu provedla s velkou profesionalitou a v krátkém termínu. Jsem s její prací spokojen a všem tuto překladatelku doporučuji.

Jiří Pazour

Paní Haltufová velmi pomohla synovi s češtinou a s přípravou na přijímací zkoušky. Určitě doporučuji a jejích služeb rozhodně využijme i pro našeho mladšího syna.

Pavel Paulen
paulen@artoss.cz 602 344 145