Mgr. Kateřina Haltufová

lektorka angličtiny a češtiny, překladatelka a korektorka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Nabízím výuku angličtiny a češtiny, obousměrné překlady anglického a českého jazyka a korektury českých textů, :

  • lekce angličtiny – konverzace, gramatika, příprava na státní a jiné zkoušky (KET, PET, FCE); výuka probíhá přes Skype a 1 lekce trvá 60 minut
  • lekce češtiny – i pro cizince; příprava na soubornou, případně státní zkoušku z českého jazyka (syntax, interpunkce, fonetika, fonologie, morfologie, lexikologie); výuka probíhá přes Skype a 1 lekce trvá 60 minut
  • překlady z/do angličtiny a češtiny – obecné texty, ale také odborné texty z oborů pedagogika a cestování
  • korektury češtiny – stylistické a gramatické korektury textů v českém jazyce

Při své práci kladu důraz na maximální kvalitu, u překladů a korektur na bezchybnost zpracování. Více informací a ceník najdete na mých webových stránkách.

Angličtinu jsem studovala ve Velké Británii, kde jsem absolvovala intenzivní kurzy od Kaplan International v Edinburghu a Oxfordu. Z angličtiny mám zkoušku FCE (úroveň B2), aktuálně jsou mé znalosti na úrovni C1 a připravuji se na zkoušku CAE. Vystudovala jsem Český jazyk jako součást oboru Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Rok jsem učila děti na základní škole, v současnosti se primárně věnuji vzdělávání dospělých.

Mgr. Kateřina Haltufová

Kontakty

Mgr. Kateřina Haltufová
Kaprova 42/14
Praha 1
110 00
Mobil:777 126 067
Email:katerina@haltufova.cz
Web:www.haltufova.cz

Doporučení
z první ruky

Kateřina Haltufová je spolehlivá a pečlivá. Spolupráce s ní byla vždy perfektní. Veškerá práce (v mém případě korektura odborného anglického textu) byla nejen na výborné odborné úrovni, ale také pečlivě odvedená. Vážím si jejího přemýšlení nad textem, doporučení na vylepšení textu a vstřícného jednání. Mohu ji doporučit všem jak pro jednorázovou pomoc, tak pro dlouhodobou a stabilní spolupráci.

Veronika Laufková