Mgr. Kateřina Haltufová

lektorka angličtiny a češtiny, překladatelka a korektorka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Nabízím výuku angličtiny a češtiny, obousměrné překlady anglického a českého jazyka a korektury českých textů, :

  • lekce angličtiny – konverzace, gramatika, příprava na státní a jiné zkoušky (KET, PET, FCE); výuka probíhá přes Skype a 1 lekce trvá 60 minut
  • lekce češtiny – i pro cizince; příprava na soubornou, případně státní zkoušku z českého jazyka (syntax, interpunkce, fonetika, fonologie, morfologie, lexikologie); výuka probíhá přes Skype a 1 lekce trvá 60 minut
  • překlady z/do angličtiny a češtiny – obecné texty, ale také odborné texty z oborů pedagogika a cestování
  • korektury češtiny – stylistické a gramatické korektury textů v českém jazyce

Při své práci kladu důraz na maximální kvalitu, u překladů a korektur na bezchybnost zpracování. Více informací a ceník najdete na mých webových stránkách.

Angličtinu jsem studovala ve Velké Británii, kde jsem absolvovala intenzivní kurzy od Kaplan International v Edinburghu a Oxfordu. Z angličtiny mám zkoušku FCE (úroveň B2), aktuálně jsou mé znalosti na úrovni C1 a připravuji se na zkoušku CAE. Vystudovala jsem Český jazyk jako součást oboru Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Rok jsem učila děti na základní škole, v současnosti se primárně věnuji vzdělávání dospělých.

Mgr. Kateřina Haltufová

Kontakty

Mgr. Kateřina Haltufová
Kaprova 42/14
Praha 1
110 00
Mobil:777 126 067
Email:katerina@haltufova.cz
Web:www.haltufova.cz

Doporučení
z první ruky

Paní Mgr. Haltufovou jsem požádal o korekturu anglického textu. Tuto korekturu provedla s velkou profesionalitou a v krátkém termínu. Jsem s její prací spokojen a všem tuto překladatelku doporučuji.

Jiří Pazour