Kateřina Hefny

koučka, terapeutka a mentorka se zaměřením na arteterapii a grid management

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, osobně Poděbrady

🍀 Sebepoznáním k vnitřnímu klidu a každodennosti, která baví, vyživuje a má smysl.

Od roku 2005 pracuji jako systemická koučka, arteterapeutka a mentorka pro klienty z řad dospělých, dětí, seniorů i podnikatelů, pro jednotlivce, páry i skupiny. Pomáhám lidem nastolit osobní disciplínu, najít odvahu vykročit za svými sny nebo získat sebedůvěru v náročných či krizových situacích, v osobním životě i kariéře. To vše v bezpečném, důvěryhodném prostředí plném laskavosti a otevřenosti.

Nabízím široké portfolio služeb, které poskytuji osobně, online, telefonicky i formou zážitkové terapie, a to v češtině a angličtině. Detailní informace o náplni služeb, cenách, stejně jako rezervační formulář a reference klientů najdete na mých stránkáchLinkedInu.

Vystudovala jsem Bc. obor Andragogika na Univerzitě Palackého v Olomouci (2000–2004). Zároveň jsem absolventkou certifikovaných kurzů systemického koučinku (Expertní skupina Callisto, 2004–2005) a grid managementu (Leadership GRID, 2005).

Sídlím a pracuji v Poděbradech, své služby poskytuji v zázemí vlastního studia EMA nebo online.

Přehled hlavních služeb:

 • První pomoc pro vztah – vztahové poradenství a párový koučink, když potřebujete rychle dobrou radu nad zlato.
 • Ministerstvo ženského podnikání – ženský kruh pro úspěšný a zdravý rozvoj žen podnikatelek formou pravidelných setkání, networkingu a systematického předávání mého bohatého know-how podnikatelky a koučky.
 • Arteterapie – jako metoda vyjádření, zkoumání a uzdravování sebe sama. Pomocí různých uměleckých technik a médií mají klienti možnost sdílet svůj příběh beze slov. Zaměření na oblasti emocí, talentu a vztahů. Výtvarné vlohy nejsou nutností.
 • Sebepoznání pro dospívající – zážitková arteterapie pro dospívající se zaměřením na témata sebevědomí, zdravé sebedůvěry a sebelásky, sebehodnoty či partnerství. Rozvíjím představivost a kreativitu, poskytuji kariérové poradenství nebo výpomoc s přípravou životopisu.

Můj kariérní profil ve zkratce

 • rozsáhlá praxe v HR (nábor, vzdělávání a rozvoj talentů)
 • 9 let podnikám, jsem spoluzakladatelkou studia EMA – prostor pro seberozvoj s domácí atmosférou
 • certifikovaný systemický kouč (roční výcvik, Expertní skupina Callisto, 2005)
 • absolventka arteterapeutických sebezkušenostních skupin (168 hodin)
 • metoda GRID pro práci s týmy
 • 17+ odkoučovaných let s klienty v rámci individuálních konzultací,
 • 8+ let práce s dospívajícími
Kateřina Hefny
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Kateřina Hefny [ mapka ]
EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
Poděbrady (Středočeský kraj)
290 01
Mobil:723 442 345
Email:katka@katerinahefny.cz
Web:www.katerinahefny.cz
LinkedIn:katerinahefny
Účet:670100 – 2213778341/6210 (mBank)
IČ:70734054

Doporučení
z první ruky

Před dlouhou dobou jsem měla koučování + arteterapii s Kateřinou. Byl to skvělý zážitek. Kreslení a tvoření miluju a tady to šlo do hloubky, do podstaty mého podnikání. Kateřina mě velmi dobře odhadla. Označila mé potřeby hranic, upozornila mě na moje “ještě” a jako první narazila na můj vnitřní blok a odhalila, že tam nějaký je (do té doby jsem si to neuvědomila). Koučink s ní byl velmi významný pro můj další rozvoj a sebepoznání. A musím říci, že i díky ní jsem se dostala tam, kde jsem teď. Děkuji.

PharmDr. Lucie Dědková
PharmDr. Lucie Dědková

byznys mentor a marketingový stratég