Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kateřina Krejcarová

Kateřina Krejcarová

grafická designérka a ilustrátorka

Kateřina Krejcarová

Vhodně zvolený design může komunikovat za vás.

Jsem grafická designérka a ilustrátorka, díky které budou vaše produkty promlouvat ke klientům tou správnou řečí. S chutí se pustím do ambiciózních a vizionářských projektů, které popustí uzdu mé tvůrčí fantazii.

  • Grafický design – podpořím vaši značku či produkt vyladěnou tiskovou nebo online grafikou. Navrhuji letáky, plakáty, bannery, FB příspěvky, brožury, zajistím předtiskovou přípravu a mnoho dalšího.
  • Ilustrace – postarám se o ilustrace k vašemu projektu, ať už je to kresba nebo digitální malba. Společně vymyslíme vše k vaší spokojenosti.
  • Vizuální identita – vytvořím vám jednotnou vizuální identitu. Odliším vás logem, vizitkami, firemními tiskovinami, aby se vaše firma neztratila v záplavě jiných.

Grafický design jsem vystudovala na Střední škole propagační tvorby a polygrafie. Poté jsem sbírala inspiraci v zahraničí, pobývala jsem v Řecku a USA, kde jsem se věnovala psychologii a umění kaligrafie. Po roce práce v korporátní firmě jsem se rozhodla vydat vlastní cestou. Jako grafička jsem pracovala např. pro projekty GRAFIE CZ, Sport-Dresy.czJenPráce.cz. Ke své práci nejčastěji používám profesionální programy Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop a Adobe Premiere.

Galerie:

Dataligence – vizitkaDataligence – vizuální identitaStafio – vizuální identitaVizuální identita pro StafioNová vizuální identita pro firmu QTS CZ
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Kateřina Krejcarová
Martínkovice 300 (Královéhradecký kraj)
549 73
Mobil:732 820 590
Email:krejcarovakata22@gmail.com
Web:katerinakrejcarova.wixsite.com/my-site-3
Instagram:Instagram krejcarova.k
LinkedIn:LinkedIn katerina-krejcarova
Behance:Behance krejcarovak
Dribbble:Dribbble krejcarovak
WhatsApp:WhatsApp 420732820590
Účet:1312512018 / 2700 (UniCredit Bank)
:08327645

Doporučení z první ruky

Kateřina je talentovaná grafická designérka. Je na začátku své kariéry, ale už teď je kvalifikovaná a tvrdě pracuje. Bylo mi ctí být jejím manažerem.
Petr Krejčí

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS