Doporučení z první ruky

Kateřina Krejcarová — grafická designérka a ilustrátorka


Zobrazuji všech 9 doporučení

Káťu znám už delší dobu a vždy se mi líbila její umělecká tvorba. Protože vím, že se věnuje grafickému designu, požádal jsem ji, aby mi navrhla knižní obálku horolezeckého průvodce a upravila fotografie, které jsem se chystal použít. Svou nápaditostí, laskavostí, ale i profesionálním přístupem předčila moje už tak vysoké očekávání. S její prací jsem byl velmi spokojen a mohu ji všem vřele doporučit.

S Kateřinou spolupracujeme již 3 roky a s její prací jsme velmi spokojeni. Má vynikající cit pro vnímání značky a vždy dokáže naši myšlenku zachytit ve vizuálně přitažlivé a profesionální grafice. Návrhy dodává v požadované kvalitě, včas a mnohonásobně dříve, což je pro nás klíčové. Oceňujeme její flexibilitu a schopnost přizpůsobit se našim změnám a požadavkům.

Monika Bottankova
Junior Marketing Specialist, Lyreco Group
monika.bottankova@lyreco.com

Kateřina byla jeden z prvních lidí, které jsem kontaktoval po založení firmy, protože jsme potřebovali co možná nejdříve dát dohromady firemní logo. Čím více jsem jí nechal volného prostoru pro práci, tím lepší byl výsledek (na začátku jsem se jí do toho motal :). Kateřina odvedla profesionální práci, dodržela vždycky všechny deadliny a spolupráce s ní byla navíc milá.

David Fiala
Insightory s.r.o.
david.fiala@insightory.cz

Kateřinu Krejcarovou jsem neměl čest poznat osobně, ale byla mi doporučena, jako talentovaná grafička, když jsme vymýšleli logo pro náš horolezecký oddíl. Nechali jsme jí volné ruce a výsledek nás mile překvapil. Návrh loga byl trefný a zohledňoval místo, kde náš oddíl nejvíce působí. Je vidět, že má pro tuto práci velký cit! Doporučuji!

Martin Havlík
předseda HO Broumov DKH
www.dkh-broumov.cz

Kateřina navrhla pro mou společnost to nejúžasnější logo. Byl to velmi důležitý krok pro naše podnikání a opravdu nám pomohl k dalšímu růstu značky. Naše zadání bylo velmi specifické a Kateřina předčila naše očekávání. Rozhodně ji zvažte pro vaše potřeby v oblasti designu a tvorby loga.

Nick “Tiger” Quay
Real Estate Agent, Florida
nick@nickquay.com

Kačka je profesionál. Jsem ráda, že jsem měla možnost s ní spolupracovat. Je to kreativní člověk, který svou práci vykonává s nadšením a na maximum. Těším se na naši další spolupráci.

Tereza Jinochová
Svatební koordinátorka

Kateřina je talentovaná grafická designérka. Je na začátku své kariéry, ale už teď je kvalifikovaná a tvrdě pracuje. Bylo mi ctí být jejím manažerem.

Petr Krejčí
Project Manager

Kateřina je kreativní v řešení grafické komunikace. Je spolehlivá a profesionálně přistupuje ke spolupráci.

Martin Novotný
CEO GRAFIE CZ
www.grafie.cz martin.novotny@grafie.cz

Kateřina je šikovná profesionálka, kterou byste neměli podceňovat kvůli jejímu věku. Je velmi talentovaná a odhodlaná se dále v oboru vzdělávat. Kateřina je na správné cestě v dosažení svých cílů.

Lukáš Zítka
Manažer videoobsahu