Doporučení z první ruky

Kateřina Krejcarová — grafická designérka a ilustrátorka


Zobrazuji všech 6 doporučení

Kateřina je kreativní v řešení grafické komunikace. Je spolehlivá a profesionálně přistupuje ke spolupráci.

Martin Novotný
CEO GRAFIE CZ

Kateřina je šikovná profesionálka, kterou byste neměli podceňovat kvůli jejímu věku. Je velmi talentovaná a odhodlaná se dále v oboru vzdělávat. Kateřina je na správné cestě v dosažení svých cílů.

Lukáš Zítka

Kateřina je talentovaná grafická designérka. Je na začátku své kariéry, ale už teď je kvalifikovaná a tvrdě pracuje. Bylo mi ctí být jejím manažerem.

Petr Krejčí

Kačka je profesionál. Jsem ráda, že jsem měla možnost s ní spolupracovat. Je to kreativní člověk, který svou práci vykonává s nadšením a na maximum. Těším se na naši další spolupráci.

Tereza Jinochová

Kateřina byla jeden z prvních lidí, které jsem kontaktoval po založení firmy, protože jsme potřebovali co možná nejdříve dát dohromady firemní logo. Čím více jsem jí nechal volného prostoru pro práci, tím lepší byl výsledek (na začátku jsem se jí do toho motal :). Kateřina odvedla profesionální práci, dodržela vždycky všechny deadliny a spolupráce s ní byla navíc milá.

David Fiala
Insightory s.r.o.

Kateřina navrhla pro mou společnost to nejúžasnější logo. Byl to velmi důležitý krok pro naše podnikání a opravdu nám pomohl k dalšímu růstu značky. Naše zadání bylo velmi specifické a Kateřina předčila naše očekávání. Rozhodně ji zvažte pro vaše potřeby v oblasti designu a tvorby loga.

Nick “Tiger” Quay
Real Estate Agent, Florida