Doporučení z první ruky

Ing. Kateřina Merleová — specialistka na reklamu na sociálních sítích a marketingová konzultantka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 27 doporučení

Kateřina nám hodně pomohla se správou placených kampaní na sociálních sítích, které výrazně zvýšily návštěvnost i poptávky po našich B2B službách. Vedle výsledků oceňuji i proklientský přístup, kdy sama přicházela s návrhy, jak přealokovávat budgety do jiných kanálů i za cenu, že tím sama přišla o rozpočtový prostor na testování v social media kampaních.

Patrik Gajdoš
Growth Marketing Specialist, MediaCall, s. r. o.
www.mediacall.cz

Kateřinu jsem oslovil s prosbou, zda by náš tým nepodpořila jako online marketérka s cílem zvýšit povědomí o naší firmě, o klinických studiích a podpořit kampaně pro nábor pacientů. Již velmi záhy pro startu spolupráce se Kateřina ukázala být skutečným profesionálem a neocenitelnou součástí našeho týmu. Její schopnost přinášet inovativní a účinné marketingové strategie byla vždy nad naše očekávání. Kateřina je neustále v obraze s nejnovějšími trendy a technikami v oblasti online marketingu. Její znalosti jsou základem pro náš úspěch. Její pečlivost a důkladnost při plánování a provádění kampaní jsou předpokladem dobrých výsledků. Kateřina je také skvělým týmovým hráčem. Její komunikační schopnosti, nadhled a pozitivní přístup jsou neocenitelné a vytvářejí příjemnou pracovní atmosféru.

Radek Špatenka
CEO společnosti Clinical Research Center
www.crc-cz.com

Kateřina nám od začátku roku 2023 spravuje reklamy na Facebooku a LinkedInu. Je pro nás důležité vědět, že se na ni můžeme spolehnout a dobře nám funguje vzájemná komunikace. Jako pozitivní také vnímáme pravidelné projektové hovory. Je proaktivní a oceňujeme, že přemýšlí proklientsky a na věci se dívá z širší perspektivy.

Robert Toman
CEO, Intedat s.r.o.
www.intedat.com

Kateřina mi pomáhala spustit první reklamy na Facebooku. Její instrukce byly jasné a podrobně vysvětlovala, proč to tak funguje. Bylo vidět, že jí opravdu záleží na tom mi pomoci. Což bylo také vidět na tom, jak přizpůsobovala naše setkání na míru mým potřebám. S výsledky jsem spokojen a mám i nahrané záznamy, abych se k tomu mohl vracet.

Michal Šlégl
Head of marketing, Green Glazz
greenglazz.cz

S Katkou se mi spolupracovalo velmi dobře. Marketingu sama vůbec nerozumím a Katka mne v tomto ohledu zachránila. Nastavila vše potřebné pro mou první reklamní kampaň. Kampaň byla úspěšná, proto ji necháváme běžet dále. Komunikace s Katkou byla příjemná, Katka je spolehlivá a rozhodně mohu jen doporučit.

Jana Laštovičková
majitelka zebra-atelier.eu
www.atelier-zebra.eu

Katka je hlava otevřená! Našla úplně nové publikum pro mé služby. Měl jsem ho přímo před očima, ale neviděl jsem ho. Oceňuju taky to, že mě přinutila, abych měl kampaně hotové několik měsíců dopředu. Sice jsem u tvorby trošku skřípal zubama, ale pak jsem byl rád, že se můžu soustředit na jiné věci, mám vše nachystáno a nemusím každou chvíli něco vymýšlet. Katka vše pečlivě kontrolovala, průběžně reportovala, navrhovala změny a další možnosti propagace. Profesionalitu ukázala i v tom, že si na konci projektu sama odebrala přístupy k mým datům. No a v neposlední řadě: ladilo nám to spolu i proto, že má dobrý hudební vkus :D

Roman Věžník
www.veznik.cz roman@veznik.cz

Protože jsme si stanovili cíl zlepšit v roce 2023 přítomnost naší společnosti na LinkedInu, oslovila jsem Káťu s žádostí o mentoring. Společně jsme prošli celé fungování LinkedInu a ona nám také poradila, jaké vychytávky použít, abychom zvýšili naše povědomí na této sociální síti. Kromě toho, že spolupráce s Káťou byla pro naše fungování na LinkedInu přínosná, probíhaly naše schůzky ve velmi příjemné atmosféře a vše nám bylo vždy naprosto srozumitelně vysvětleno.

Ivana Belaňová
Operational and Marketing Specialist at Eyen SE
eyen.se

Kateřina mi nejdříve reklamy nastavovala a poté mě je učila nastavovat. Je to profík s analytickým přístupem, který ví co dělá a umí svoji práci vyhodnotit dle čísel. Reklamy frčí jak namydlený blesk. Pro reklamu bych už nešla jinam :-)

Alexandra Staňková
SEO konzultantka pro podnikatelky
www.alexandrastankova.cz info@alexandrastankova.cz

Na spolupráci s Katkou si cením jejího profesionálního přístupu, rychlé komunikace a velkého přehledu znalostí v oboru. Vím, že se na ni mohu spolehnout a reklamy jsou tak v těch nejlepších rukou. Já se tak můžu s klidem soustředit na další zlepšování a vývoj Arthura. Kdykoliv je potřeba něco vyřešit, vždy reaguje pohotově. Nejednou se také ukázalo, že pokud mi něco doporučí, nešlápnu vedle, pokud dané doporučení budu následovat. Spolupráci mohu v každém případě doporučit.

Vladimír Ponechal
jednatel Vlapon innovation s.r.o. / mobilní aplikace Arthur
arthur.city
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

S Kateřinou spolupracuji více než rok a jsem velmi spokojená. Hravě si poradí se všemi technikáliemi. Oceňuji také, jak o propagaci na FB přemýšlí a přichází s novými nápady.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách