Doporučení z první ruky

Ing. Kateřina Merleová — specialistka na reklamu na sociálních sítích a marketingová konzultantka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

S Kateřinou spolupracuji více než rok a jsem velmi spokojená. Hravě si poradí se všemi technikáliemi. Oceňuji také, jak o propagaci na FB přemýšlí a přichází s novými nápady.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
marketingová čarodějnice

Na spolupráci s Katkou si cením jejího profesionálního přístupu, rychlé komunikace a velkého přehledu znalostí v oboru. Vím, že se na ni mohu spolehnout a reklamy jsou tak v těch nejlepších rukou. Já se tak můžu s klidem soustředit na další zlepšování a vývoj Arthura. Kdykoliv je potřeba něco vyřešit, vždy reaguje pohotově. Nejednou se také ukázalo, že pokud mi něco doporučí, nešlápnu vedle, pokud dané doporučení budu následovat. Spolupráci mohu v každém případě doporučit.

Vladimír Ponechal
jednatel Vlapon innovation s.r.o. / mobilní aplikace Arthur
arthur.city

Práce s Katkou je opravdu skvělá jak na profesionální, tak i na osobní úrovni. Pomáhá mi od začátku založení mojí značky s reklamami na sociální sítě. Její odborné znalosti a vědomosti jsou jedním z důvodů, proč se Luna Baby posunuje kupředu takovou rychlostí. Rozhodně ji mohu upřímně doporučit. | Služba: Tvorba a správa reklam

Pavla Keilová
Luna Baby
www.lunababy.cz

Kateřinu jsem oslovil s prosbou, zda by náš tým nepodpořila jako online marketérka s cílem zvýšit povědomí o naší firmě, o klinických studiích a podpořit kampaně pro nábor pacientů. Již velmi záhy pro startu spolupráce se Kateřina ukázala být skutečným profesionálem a neocenitelnou součástí našeho týmu. Její schopnost přinášet inovativní a účinné marketingové strategie byla vždy nad naše očekávání. Kateřina je neustále v obraze s nejnovějšími trendy a technikami v oblasti online marketingu. Její znalosti jsou základem pro náš úspěch. Její pečlivost a důkladnost při plánování a provádění kampaní jsou předpokladem dobrých výsledků. Kateřina je také skvělým týmovým hráčem. Její komunikační schopnosti, nadhled a pozitivní přístup jsou neocenitelné a vytvářejí příjemnou pracovní atmosféru.

Radek Špatenka
CEO společnosti Clinical Research Center
www.crc-cz.com

Profesionální spolupráce. Vše vždy v termínu a dle domluvy. Doporučuji.

Tomáš Cirkl
majitel e-shopu Toret.cz
toret.cz info@toret.cz

S Kateřinou spolupracuji v oblasti správy reklam na sociálních sítích pro svého klienta podnikajícího v oblasti gastronomie. Spolupráce funguje bezchybně. Kateřina má dokonalý přehled o technické stránce věci a novinkách v oboru, je velmi pečlivá a spolehlivá, dokáže řešit kritické situace (např. při zablokování profilu) a má kreativní nápady na zlepšení v oblasti tvorby contentu. Je trpělivá, ochotná i opakovaně vysvětlit, co je potřeba a velice obdivuji její přístup k samostudiu. Spolupráci s Kateřinou můžu jen doporučit.

Janette Turňová
marketingová konzultantka firmy ViaCulinaria s.r.o., provozovatel restaurací Vapiano v ČR
vapiano.cz

S Kateřinou jsme spolupracovali (především) na FB kampaních pro náš MBA program, který cílí na velmi specifickou cílovou skupinu (privátních lékařů). Kateřina pro nás připravila/nastavila potřebné „filtry“ i pomohla doladit vizuál a strukturu kampaně. Vynaložené prostředky se nám vrátily ve zřetelných výsledcích (nových studentech). A přesně to jsme chtěli! :)

Tomáš Košumberský
CEO společnosti Zdravotnický vzdělávací institut
www.omba.cz kosumbersky@dentalcare.cz

S Katkou spolupracuji přes rok a nejvíc hodnotím, že je velmi pohodová a taky proaktivní. Termíny nastavení a nachystání reklamy byly vždy s předstihem. Takže pokud jste trochu nestíhači podobně jako já, s Katkou nehrozí, že byste termín nestihli, protože to pohlídá za vás. Mohu vřele doporučit.

Martina Komínková
lektorka online kurzů pro hudební pedagogy a flétnistka
www.martinakominkova.cz martinakominkova@gmail.com

S Katkou spolupracujeme rok a půl na správě a zejména propagaci zpráv a profilů na sociálních sítích. Nejvíce oceňuji Katčinu spolehlivost. Řeklo by se standardní vlastnost, ale dát věc někomu do ruky a moct na ni zapomenout dnes bohužel není běžné. Katka má ale i přidanou hodnotu. Málokdy jen vezme zadání, jak je. Většinou klade doplňující dotazy a snaží se výsledný efekt vylepšit, i když by nutně nemusela. Tohoto proklientského přístupu si velmi cením. Občas nám pomůže i čistě konzultantsky, má kreativní myšlení a zajímavé úhly pohledu. Spolupráci s Katkou tedy můžu jen doporučit. Služby: Tvorba a správa reklam, jednorázová kampaň na Facebooku (Meta) nebo Instagramu, konzultace.

Ondřej Tesař
Managing Partner
www.epicpr.cz

Kateřina umí všechno, co jako podnikatelka potřebuji. Perfektně se vyzná v technikáliích spojených s kampaněmi na sociálních sítích, má strategické uvažování a kreativní buňky. Navíc je naprosto spolehlivá a moc milá. Co si víc přát? | Služba: Tvorba a správa reklam, plánování obsahu.

Mgr. Olga Pohl
designérka obsahu a autorka online kurzu Copyvýzva
www.olgapohl.cz texty@olgapohl.cz 608 535 312