Kateřina Močáryová

marketingový univerzál se zaměřením na employer branding a HR marketing

Status: nepřijímám nyní zakázky Místo: Ostrava Působnost: osobně Ostrava a Moravskoslezský kraj, online a po domluvě celá ČR

Jako marketingový profesionál s přesahem do HR pomáhám klientům být více vidět. Specializuji se na HR marketing a employer branding, díky čemuž vám dokážu vybudovat armádu loajálních zaměstnanců, kteří se za vás budou bít.

Poskytuji majitelům, ředitelům firem a jejich HR oddělením konzultace a externí pomoc při nastavování těchto strategií. Pokud hledáte partnera, který vám pomůže získat nejtalentovanější zaměstnance, spojme se. Umím konzultovat a realizovat unikátní marketingové projekty, které vám pomohou dosáhnout cíle a být o dva kroky před konkurencí. Mou největší devízou je, že mám mezioborový přesah a vím, jak na to – nezůstávám jen u teorie.

V jakých oblastech vám mohu být nápomocná?

 • Marketing a komunikace – Pomůžu vám od budování firemních či osobních značek až po zastřešení témat jako firemní kultura, DEI a ESG.
 • Employer branding a HR marketing – Mám za sebou strategie a exekuce úspěšných projektů a kampaní.
 • Příběh značky – Vymyslím originální příběh vaší značky a vybuduji váš brand pro digitální i offline prostředí.
 • Socialní média – Zabývám se také content marketingem a multimediálním obsahem na LinkedIn, Twitter, Facebook, Instagram a Tik Tok.
 • Kariérní stránky a osobní či firemní weby – Umím nastavit a konzultovat unikátní stránky a weby, které zaujmou.
 • Interní a externí komunikace, PR – Poskytuji podporu v PR a komunikaci, která opravdu vynikne.
 • Marketingové inovace – Zabývám se marketingovými inovacemi, které vylepší vaši značku a umožní vám růst.
 • Expertní konzultace – Pokud si nevíte rady a chcete nasměrovat, poskytnu externí marketingové konzultace pro HR oddělení nebo majitele a ředitele společnosti.

Informace o mně:

Své rozsáhlé a intenzivní zkušenosti ve výrobním a technologickém prostředí jsem získala jak praxí, tak formálním studiem marketingových komunikací. Pravidelně se vzdělávám a trendy nejen sleduji, ale i udávám. Přednášela jsem na témata jako employer branding, komunikace a HR marketing. Působila jsem rovněž jako marketingový mentor.

Ve své práci vidím smysl a vášeň, protože jsem kreativní člověk s obchodním myšlením, který dokáže propojit znalosti s technologickým světem. Vytvořila a realizovala jsem například komplexní marketingovou kampaň, kde se mi podařilo získat a oslovit 500 specializovaných kandidátů do společnosti v době největší krize – a to během pouhých tří měsíců.

Zakládám si na příjemné komunikaci, profesionalitě a dívám se na marketing komplexně s velkou dávkou kreativity. Neobejdu se každý den bez dobré kávy. Natáčím také podcast Marketingová hrana, kde si zvu zajímavé osobnosti.

Vybrané reference:

 • Vítkovice Steel – marketing, brand building, interní i externí komunikace, správa sociálních sítí a tvorba obsahu, employer branding a HR marketing
 • Pragma – marketing, HR a branding
 • Česko.Digital
Kateřina Močáryová
Logo či doplňková grafika

Kontakty


Doporučení
z první ruky

Kateřina je komunikačně velmi zdatná osobnost s dobrými interpersonálními vztahy. Líbí se mi její odhodlanost, styl práce, kreativita a nadšení pro oblast HR marketingu. Jsem ráda, že jsme kolegyně ve VS.

Barbora Jungmannová

HR Business Partner & Internal Coach at VÍTKOVICE STEEL a.s.