Kateřina Močáryová

marketingový univerzál se zaměřením na employer branding a HR marketing

Status: k vašim službám Působnost: osobně Ostrava a Moravskoslezský kraj, online a po domluvě celá ČR

Pomáhám firmám a jednotlivcům být více vidět.

Jako marketingový univerzál pomáhám klientům s veškerými propagačními aktivitami. Specializuji se na HR marketing a employer branding, díky čemuž vám dokážu vybudovat armádu loajálních zaměstnanců, kteří se za vás budou bít.

Navrhuji a vytvářím multimediální obsah pro sociální média. Umím také realizovat unikátní marketingové projekty, které vám pomohou dosáhnout cíle a být o dva kroky před konkurencí. Mou největší devízou je mezioborový přesah a bohaté zkušenosti z praxe. Nezůstávám jen u teorie, ale opravdu vím, jak na to.

V jakých oblastech vám mohu být nápomocná?

  • Marketing a komunikace – pomůžu vám od budování firemních či osobních značek až po zastřešení témat jako firemní kultura, DEI a ESG.
  • Employer branding a HR marketing – mám za sebou strategie a exekuce úspěšných projektů a kampaní.
  • Příběh značky – vymyslím originální příběh vaší značky a vybuduji váš brand pro digitální i offline prostředí.
  • Socialní média – dělám content marketing, grafiku a multimediální obsah na LinkedIn, Facebook, Instagram a Tik Tok.
  • Kariérní stránky a osobní či firemní weby – umím nastavit a konzultovat unikátní stránky a weby, které zaujmou.
  • Interní a externí komunikace, PR – poskytuji podporu v PR a komunikaci, která opravdu vynikne.
  • Marketingové inovace – zabývám se marketingovými inovacemi, které vylepší vaši značku a umožní vám růst.

Informace o mně:

Své rozsáhlé a intenzivní zkušenosti ve výrobním a technologickém prostředí jsem získala jak praxí, tak formálním studiem marketingových komunikací. Pravidelně se vzdělávám a trendy nejen sleduji, ale i udávám. Přednášela jsem na témata jako employer branding, komunikace a HR marketing. Působila jsem rovněž jako marketingový mentor.

Ve své práci vidím smysl a vášeň, protože jsem kreativní člověk s obchodním myšlením, který dokáže propojit znalosti s technologickým světem. Vytvořila a realizovala jsem například komplexní marketingovou kampaň, kde se mi podařilo získat a oslovit 500 specializovaných kandidátů do společnosti v době největší krize – a to během pouhých tří měsíců.

Zakládám si na příjemné komunikaci, profesionalitě a dívám se na marketing komplexně s velkou dávkou kreativity. Neobejdu se každý den bez dobré kávy. Více se o mně dozvíte v podcastovém rozhovoru.

Vybrané reference:

  • Vítkovice Steel – marketing, brand building, interní i externí komunikace, správa sociálních sítí a tvorba obsahu, employer branding a HR marketing
  • Pragma – marketing, HR a branding
  • Česko.Digital
Kateřina Močáryová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Kateřina Močáryová
Bohumínská 440/48
Ostrava
710 00
Mobil:733 507 507
Email:katerina@mocaryova.cz
Web:mocaryova.cz
LinkedIn:katerina-mocaryova

Doporučení
z první ruky

Práce pro těžký průmysl si může vybírat svou daň v kreativitě při přístupu k trhu. Z tohoto hlediska jsem vždy oceňoval Kateřinin netradiční pohled na technické věci, který mi často pomáhal překonat profesní slepotu. Vždy byla připravena hledat nové způsoby propagace tak staromódního materiálu, jako je ocel... Z jejích kvalit bych vyzdvihl schopnost efektivně pracovat se sociálními médii; její dovednosti při tvorbě (multi)mediálního obsahu bych si dokonce dovolil označit za výjimečné. Neváhám ji doporučit pro práci v mezinárodním prostředí, kde by zcela jistě mohla zúročit svůj bohatý soubor zkušeností.

Tomáš Pogány

obchodní ředitel