Doporučení z první ruky

Kateřina Močáryová — marketingový univerzál se zaměřením na employer branding a HR marketing


Zobrazuji všech 5 doporučení

Katku jsem začala více vnímat ještě před tím, než jsem se připojila k HR týmu Vítkovice Steel. Prakticky to byla jedna z mála ostravských „osobností“, o jejíž práci v HR Employee Brandingu bylo slyšet až za hranici Moravskoslezského kraje. Katka dokáže kreativně, svědomitě a zapáleně uchopit každý pracovní úkol, nebojí se invencí a jde za hranice své komfortní zóny, což je pro člověka v tomto oboru víc než žádoucí.

Daniela Anna Švástová
Employee Experience Designer

Práce pro těžký průmysl si může vybírat svou daň v kreativitě při přístupu k trhu. Z tohoto hlediska jsem vždy oceňoval Kateřinin netradiční pohled na technické věci, který mi často pomáhal překonat profesní slepotu. Vždy byla připravena hledat nové způsoby propagace tak staromódního materiálu, jako je ocel... Z jejích kvalit bych vyzdvihl schopnost efektivně pracovat se sociálními médii; její dovednosti při tvorbě (multi)mediálního obsahu bych si dokonce dovolil označit za výjimečné. Neváhám ji doporučit pro práci v mezinárodním prostředí, kde by zcela jistě mohla zúročit svůj bohatý soubor zkušeností.

Tomáš Pogány
obchodní ředitel

Kateřina je komunikačně velmi zdatná osobnost s dobrými interpersonálními vztahy. Líbí se mi její odhodlanost, styl práce, kreativita a nadšení pro oblast HR marketingu. Jsem ráda, že jsme kolegyně ve VS.

Barbora Jungmannová
HR Business Partner & Internal Coach at VÍTKOVICE STEEL a.s.

Kateřina mi byla v Pragmě milou kolegyní. Ve firmě velmi rychle vyrostla a bleskově se vypracovala na vyšší pozici, a to opravdu zaslouženě. Neustále přichází s novými nápady, jak zlepšit výsledky své práce, práci jako celek. Ale co je obdivuhodné - nikdy nepřestává pracovat i na sobě a svém osobním rozvoji. :)

Lucie Hegerová
asistentka dispečera ve společnosti Marius Pedersen

Kateřina je komunikačně mimořádně nadaná a velmi schopná HR recruiterka. Práci odvádí nadstandardní je-li vedena s respektem, který si její práce zasluhuje. Její hlavní přednost vidím v tom, že aktivně hledá nové cesty a způsoby náboru zaměstnanců i ve svém volném čase. Díky tomu převyšuje ostatní kolegy. Spolupráce s Kateřinou je pro mne skvělou zkušeností, protože jedná se zápalem sobě vlastním a je evidentní, že do každé činnosti vkládá velký kus sebe.

Sandra Braunerová
HR Generalistka se smyslem pro humor