Doporučení z první ruky

Mgr. Kateřina Petríková — copywriterka, obsahová marketérka a konzultantka, lektorka copywritingu


Zobrazuji všech 8 doporučení

Mgr. Pavel Pichler

Platforma Travelbakers spolupracuje s Katkou posledních 6 let a velmi oceňujeme zejména její zkušenosti z praxe, které předává na našich školeních účastníkům. Vždy přináší informace o nejnovějších trendech, inovacích a dokáže najít unikátnost každého projektu a s ní dobře pracovat.

Mgr. Pavel Pichler
tvůrce cestovního ruchu a eventů

Kateřina Petríková je velmi spolehlivá a kreativní copywriterka. Tvoří zajímavý obsah, pokaždé dokáže najít a vystihnout jádro věci. Baví mě její přesah do cestovatelských a ekologických témat. Vždy splní, co slíbí, a je s ní skvělá komunikace.

Petra Pacáková
Drevostavitel.cz

Hlavním cílem školení byla konzultace na téma copywriting a především návrh řešení textů pro mobilní aplikaci. Školení splnilo veškeré naše očekávání a bylo pro nás velmi přínosné. Ocenili jsme možnost zodpovězení konkrétních dotazů. Jednoduše řečeno? Školení v nás vzbudilo chuť psát jinak a lépe. Moc děkujeme a všem doporučujeme.

Iva Glacová
Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu

Katka pro Centrálu cestovního ruchu Olomouckého kraje a pro zástupce oblastních destinačních managamentů připravila školení zaměřené na úpravu textů na turistickém portále ok-tourism.cz. Bylo zaměřeno na specifické požadavky webových textů oproti tištěným médiím a principy SEO copywritingu. Školení bylo velkým přínosem pro všechny zúčastněné.

Radka Poučová
Centrála cestovního ruchu Olomouckého kraje, s.r.o.

Katku Petríkovou jsem oslovil po dobré zkušenosti s její redakční prací, aby nám pomohla zrevidovat texty na webu www.visitostrava.eu a upravit je tak, aby byly přehlednější pro čtenáře a úspěšnější ve vyhledávačích. Zároveň jsme se domluvili na organizaci školení tvůrčího psaní a optimalizace pro kolegy. Samotné školení nás v mnohém posunulo o pořádný kus dopředu a kolegy namotivovalo do další práce. Modelové texty nám slouží jako dobrý příklad při tvorbě nových, atraktivnějších článků.

Jiří Šimon
ředitel informačních center a destinačního managementu Ostrava

Školení s Katkou splnilo očekávání. Ze školení si všichni odnesli zajímavé tipy jak vylepšit tiskové zprávy, newslettery, komunikaci na sociálních sítích a mnoho dalšího. Účastníci školení ocenili, že lektorka poskytla svůj kontakt k dalším konzultacím a případným dotazům.

Tereza Kubištová
Kraj Blanických rytířů

Moc děkuji za profesionální a lidský přístup. Po předchozích ne zcela pozitivních zkušenostech jsem u Vás našla přesně to, co jsem hledala a potřebovala. Cením si nejen toho, že jste velmi přesně zachytila podstatu mé představy a vložila ji do textu, ale navíc jsem měla velmi intenzivní pocit, že Vás vaše práce baví. Ještě jednou děkuji za Váš otevřený a profesionální přístup.

PhDr. Lenka Poláková
zakladatelka mediačního centra Olomouc, BrainPlay.cz
BrainPlay.cz

Děkujeme za skvělý seminář, na který nám přišla spousta pochvalných referencí od pozvaných účastníků. Nesmírně si vážíme profesionálů, kteří jsou nejen ochotní, ale také schopní předat své znalosti a zkušenosti ostatním. Moc chválíme Katčin svěží projev, interaktivitu a strukturu prezentace.

Denisa Králíková
Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu