Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kateřina Petríková

Mgr. Kateřina Petríková

copywriterka, obsahová marketérka a konzultantka, lektorka copywritingu

Mgr. Kateřina Petríková

Dejme světu jen slova, která stojí za sepsání.

Jsem vystudovaná novinářka na volné noze a více než 12 let mě živí tvorba textů, které žijí. Zabývám se především oblastí cestovního ruchu, sportu, outdooru a zdravého životního stylu, ale blízká mi jsou i témata udržitelnosti, designu a stavebnictví.

Téměř 10 let jsem byla šéfredaktorkou webu HedvabnaStezka.cz, spolupracovala jsem na festivalech ObzoryExpediční kamera, tvořila texty pro lifestyle magazín Travel Life či Svět outdooru, Německou turistickou centrálu nebo web Ostravainfo.cz. Workshopy copywritingu jsem pořádala pro Kraj blanických rytířů, Destinační společnost pro TO Krkonoše, Centrálu cestovního ruchu Olomouckého kraje a další.

  • Copywriting a redakční práce – Textuji weby, provádím editace a korektury češtiny, vymýšlím redakční strategie obsahu, připravuji tiskové zprávy, zpracovávám reportáže a rozhovory, kreativně píšu pro online/offline magazíny či blogy.
  • Obsahový marketing a konzultace – Podpořte svůj podnikatelský projekt kvalitním a promyšleným obsahem. Navrhnu vhodnou strategii a pomůžu s její realizací.
  • Školení a workshopy – Copywriting a přípravu textů (především pro oblast cestovního ruchu) vyučuji po celé republice. Školení pořádám na míru a tak, aby bylo co nejvíce praktické a jeho výstupy jste mohli ihned využít.

Texty určené pro digitální média vždy zpracovávám s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače. SEO a linkbuilding jsou také přirozenou součástí mých školení a konzultací.

Procestovala jsem přes 50 zemí světa, miluji nocování pod stanem a každý okamžik strávený venku pod širým nebem. Jsem praktikující jogínkou a lektorkou, příležitostnou ultra běžkyní, sportovní lezkyní se strachem z výšek a každodenní výletnicí a vyznavačkou myšlenky Štěstí píše bílou.

Ukázky práce:

Estonsko – článek pro magazín Travel LifeČlánek pro magazín Travel Life | EstonskoEtiopie – článek pro magazín Travel LifeČlánek pro magazín Travel Life | EtiopieKrkonoše – článek pro magazín Travel Life
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

  • Travelbakers – realizace školení a přednášek na téma obsahového marketingu v cestovním ruchu pro mnohé klienty
  • Ostravainfo.cz – konzultace a školení na téma přípravy textů o atraktivitách v regionu
  • Kraj Blanických rytířů – školení copywritingu v cestovním ruchu
  • Svět outdooru – pomoc s vytvářením kampaní pro klienty, tvorbou obsahu pro TRAVEL LIFE či HedvabnaStezka.cz a podílení se na organizaci festivalu Obzory
  • Olomoucký kraj – konzultace textů na turistickém webu i v mobilní aplikaci
  • Olsakovi.cz – textace kategorií eshopu, pomoc s přípravou obsahu pro inzerci

Kontaktní informace

Mgr. Kateřina Petríková
Komenského 241
Židlochovice (Jihomoravský kraj)
667 01
Mobil:721 466 419
Email:kat.smolova@gmail.com
Web:www.katerinapetrikova.cz
Účet:670100 – 2210699410 / 6210 (mBank)
:01552686

Doporučení z první ruky

Školení s Katkou splnilo očekávání. Ze školení si všichni odnesli zajímavé tipy jak vylepšit tiskové zprávy, newslettery, komunikaci na sociálních sítích a mnoho dalšího. Účastníci školení ocenili, že lektorka poskytla svůj kontakt k dalším konzultacím a případným dotazům.
Tereza Kubištová
Kraj Blanických rytířů

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS