Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Tygl

Ing. Kateřina Tygl

specialistka na online marketing, marketingová mentorka a byznys poradkyně, lektorka

Ing. Kateřina Tygl
Ing. Kateřina Tygl - logo

Konzultuji marketingové strategie, vnáším do vašeho marketingu řád a umím poradit menším podnikatelům a volnonožcům.

Společně projdeme současné nastavení vašeho marketingu a já najdu místa, kde to vázne. Následně zpracuji plán a jasné kroky co dál, aby váš marketing přinášel obchodní výsledky. Vše v souladu s vaší značkou a pěkně autenticky.

Marketingu a budování online projektů se věnuji od roku 2011. Mám zahraniční zkušenosti z firem jako L’Oréal či Digimind, ale i z vlastního digitálního podnikání.

Stavím na datech, reálných zkušenostech, vymýšlím kreativní a funkční řešení.

Co vám mohu nabídnout?

 • Zvu vás do 21denní Marketingové výzvy – Učím lidi myslet marketingově ve své 21denní online akademii Marketingovavyzva.cz. Proč? Aby uměli dobře komunikovat se svými zákazníky, prodávat jim a hlavně, aby nevyhazovali peníze z okna.
 • Zkonzultuji marketingová řešení – Ztrácíte se ve všech těch možnostech marketingu na internetu, nebo nevíte jakou cestu zvolit? Možná taky jen potřebujete zkonzultovat, jak to děláte nyní a zda je to správně. Pomůžu vám dát správný směr.
 • Vytvořím vám marketingovou strategii – Postavím marketingovou strategii, která vám přinese zákazníky. Umím najít chytrá marketingová řešení vedoucí k jasným výsledkům. Zvládám pracovat i s malým rozpočtem.
 • Proškolím vás v oblasti marketingu – Pořádám kurzy online marketingu, ale ráda vám připravím školení na míru vašim potřebám.
 • Mohu vás mentorovat – Říkám tomu marketingový výcvik. Předám vám své know-how z digitálního marketingu. Nabízím dlouhodobou spolupráci založenou na systematickém zlepšování marketingových výsledků firmy.
 • Rozjedu váš byznys online – Najdeme spolu cestu, jak překlopit váš byznys do online světa. Prakticky a funkčně. Vše na pevných základech.
 • Byznys poradenství pro menší podnikání, aby lépe rostlo – Poradím, jak budovat více opěrných noh vašeho podnikání. Vymyslíme spolu směr, který by vás možná nenapadl. Projdeme spolu procesy a nastavíme nástroje, aby ušetřily čas.

Školení online marketingu:

Školení online marketinguŠkolení online marketingu pro Business ForumŠkolení online marketinguPřednáška o online marketingu pro Holky z marketinguŠkolení online marketingu

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celý svět, osobně zejména Praha a širší okolí

Kategorie katalogu:

Zkušenosti v oboru:

 • Online prostředí a marketingu se věnuji od roku 2011. Prošla jsem firmami jako je L’Oréal či Digimind (francouzská obdoba Social Bakers), kde jsem z Paříže vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii a Maroku.
 • Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde jsem byla spoluzakladatelkou a ředitelkou celé agentury.
 • Pomohla jsem desítkám firem a lidem na volné noze vymyslet a nastartovat novou opěrnou nohu jejich podnikání v těchto oborech: copywriting, zahradní architektura, zprostředkování chův, IT konzultace, nábor zaměstnanců v IT, eshop s drobným zbožím a další.

Stavěla jsem online projekty i vytvářela sezónní kampaně:

 • Uvedení nového produktu na celosvětový trh pro Digimind – Několikaměsíční práce uvedení nového softwaru do mnoha zemí jako je USA, Německo, Francie, Velké Británie a Singapur. Od stanovení tónu komunikace přes vizualizaci a tvorbu webových stránek až po placené kampaně a spolupráci s novináři.
 • Letní kampaň pro Ahmad Tea – Celková strategie kampaně pro nový produkt. Návrh a realizace landing page za účelem sběru kontaktů a zvýšení prodeje. Příprava tvorby chatbota.
 • Dlouhodobá online strategie pro Tieto Czech – Již od roku 2016 pomáhám s online strategií pro jednotlivé projekty. Je to např. Vyvojaremkdekoliv.cz nebo měsíc dopředu vyprodaná konference DevOps Summit, které jsem kompletně nastavovala online strategii.
 • Placený obsah pro Vltava Labe Media – Kompletní příprava několikaměsíčního projektu zpoplatnění online obsahu pro vydavatelství. Vedení projektu a následné úspěšné předání.
 • Start online předplatného časopisu Finmag – Nastartování prodeje tištěného a digitálního předplatné časopisu. Celkové nastavení strategie a příprava prodejní stránky.
 • Akviziční kampaň pro pojišťovnu AXA – Kreativní řešení a příprava kampaně s cílem získat kontakty na určitou cílovou skupinu a podpora zviditelnění aplikace. Vznikla úplně nová microsite, která nasbírala několik tisíc kontaktů a zajistila obrovskou viditelnost pro společnost.
 • Sociální sítě a sběr B2B kontaktů pro Hothot radiátory – Příprava strategie na sociálních sítích pro designové radiátory a také marketingová kampaň mířená na B2B, tedy architekty.
 • A mnohé další…

Kontaktní informace

Ing. Kateřina Tygl
Hřebíkova 10
Praha 12
143 00
Mobil:725 376 441
Email:katerinatygl@gmail.com
Web:katerinatygl.cz
Instagram:Instagram katerinatygl
LinkedIn:LinkedIn katerinatygl
Twitter:Twitter katerinatygl

Doporučení z první ruky

Petra Gregušová, DiS.
S Katkou jsem měla několik osobních konzultací marketingu a spolupracuji s ní na jejím projektu coby grafička. Je znát, že má rozhled a zkušenosti. A také skvělé nápady ;-). Vřele ji mohu doporučit jako marketingovou a byznys poradkyni. Prošla jsem i on-line kurzem „Marketingová výzva“. Má skvělý koncept. Naučí vás totiž především marketingově přemýšlet. S ohledem na vlastní podnikání a na základě konkrétních informací. Je nabitý i praktickými tipy a úkoly, ukáže vám možnosti marketingu. Dal mi rozhodně mnohem více, než když jsem jen někde pochytávala různé tipy a rady.
grafická designérka a art directorka

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS