Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Tygl

Ing. Kateřina Tygl

specialistka na online marketing, marketingová mentorka a byznys poradkyně, lektorka

Ing. Kateřina Tygl
Ing. Kateřina Tygl - logo

Konzultuji marketingové strategie, vnáším do vašeho marketingu řád a umím poradit menším podnikatelům a volnonožcům.

Společně projdeme současné nastavení vašeho marketingu a já najdu místa, kde to vázne. Následně zpracuji plán a jasné kroky co dál, aby váš marketing přinášel obchodní výsledky. Vše v souladu s vaší značkou a pěkně autenticky.

Marketingu a budování online projektů se věnuji od roku 2011. Mám zahraniční zkušenosti z firem jako L’Oréal či Digimind, ale i z vlastního digitálního podnikání.

Stavím na datech, reálných zkušenostech, vymýšlím kreativní a funkční řešení.

Co vám mohu nabídnout?

 • Zvu vás do 21denní Marketingové výzvy – Učím lidi myslet marketingově ve své 21denní online akademii Marketingovavyzva.cz. Proč? Aby uměli dobře komunikovat se svými zákazníky, prodávat jim a hlavně, aby nevyhazovali peníze z okna.
 • Zkonzultuji marketingová řešení – Ztrácíte se ve všech těch možnostech marketingu na internetu, nebo nevíte jakou cestu zvolit? Možná taky jen potřebujete zkonzultovat, jak to děláte nyní a zda je to správně. Pomůžu vám dát správný směr.
 • Vytvořím vám marketingovou strategii – Postavím marketingovou strategii, která vám přinese zákazníky. Umím najít chytrá marketingová řešení vedoucí k jasným výsledkům. Zvládám pracovat i s malým rozpočtem.
 • Proškolím vás v oblasti marketingu – Pořádám kurzy online marketingu, ale ráda vám připravím školení na míru vašim potřebám.
 • Mohu vás mentorovat – Říkám tomu marketingový výcvik. Předám vám své know-how z digitálního marketingu. Nabízím dlouhodobou spolupráci založenou na systematickém zlepšování marketingových výsledků firmy.
 • Rozjedu váš byznys online – Najdeme spolu cestu, jak překlopit váš byznys do online světa. Prakticky a funkčně. Vše na pevných základech.
 • Byznys poradenství pro menší podnikání, aby lépe rostlo – Poradím, jak budovat více opěrných noh vašeho podnikání. Vymyslíme spolu směr, který by vás možná nenapadl. Projdeme spolu procesy a nastavíme nástroje, aby ušetřily čas.

Školení online marketingu:

Školení online marketinguŠkolení online marketingu pro Business ForumŠkolení online marketinguPřednáška o online marketingu pro Holky z marketinguŠkolení online marketingu

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celý svět, osobně zejména Praha a širší okolí

Kategorie katalogu:

Zkušenosti v oboru:

 • Online prostředí a marketingu se věnuji od roku 2011. Prošla jsem firmami jako je L’Oréal či Digimind (francouzská obdoba Social Bakers), kde jsem z Paříže vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii a Maroku.
 • Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde jsem byla spoluzakladatelkou a ředitelkou celé agentury.
 • Pomohla jsem desítkám firem a lidem na volné noze vymyslet a nastartovat novou opěrnou nohu jejich podnikání v těchto oborech: copywriting, zahradní architektura, zprostředkování chův, IT konzultace, nábor zaměstnanců v IT, eshop s drobným zbožím a další.

Stavěla jsem online projekty i vytvářela sezónní kampaně:

 • Uvedení nového produktu na celosvětový trh pro Digimind – Několikaměsíční práce uvedení nového softwaru do mnoha zemí jako je USA, Německo, Francie, Velké Británie a Singapur. Od stanovení tónu komunikace přes vizualizaci a tvorbu webových stránek až po placené kampaně a spolupráci s novináři.
 • Letní kampaň pro Ahmad Tea – Celková strategie kampaně pro nový produkt. Návrh a realizace landing page za účelem sběru kontaktů a zvýšení prodeje. Příprava tvorby chatbota.
 • Dlouhodobá online strategie pro Tieto Czech – Již od roku 2016 pomáhám s online strategií pro jednotlivé projekty. Je to např. Vyvojaremkdekoliv.cz nebo měsíc dopředu vyprodaná konference DevOps Summit, které jsem kompletně nastavovala online strategii.
 • Placený obsah pro Vltava Labe Media – Kompletní příprava několikaměsíčního projektu zpoplatnění online obsahu pro vydavatelství. Vedení projektu a následné úspěšné předání.
 • Start online předplatného časopisu Finmag – Nastartování prodeje tištěného a digitálního předplatné časopisu. Celkové nastavení strategie a příprava prodejní stránky.
 • Akviziční kampaň pro pojišťovnu AXA – Kreativní řešení a příprava kampaně s cílem získat kontakty na určitou cílovou skupinu a podpora zviditelnění aplikace. Vznikla úplně nová microsite, která nasbírala několik tisíc kontaktů a zajistila obrovskou viditelnost pro společnost.
 • Sociální sítě a sběr B2B kontaktů pro Hothot radiátory – Příprava strategie na sociálních sítích pro designové radiátory a také marketingová kampaň mířená na B2B, tedy architekty.
 • A mnohé další…

Kontaktní informace

Ing. Kateřina Tygl
Hřebíkova 10
Praha 12
143 00
Mobil:725 376 441
Email:katerinatygl@gmail.com
Web:katerinatygl.cz
Instagram:Instagram katerinatygl
LinkedIn:LinkedIn katerinatygl
Twitter:Twitter katerinatygl

Doporučení z první ruky

Zúčastnila jsem se jednodenního kurzu on-line marketingu pro podnikatele, freelancery a ty z nás, co chceme mít větší dopad. Kurz jsem si moc užila. Od rána až do 17 hod. jsem každou minutu dostávala cenný podnět, učila se něco nového. A hlavně jsem to každou chvíli prakticky trénovala, musela ze sebe vydat i méně příjemná poznání, že to, co mám teď nastavené, není úplně to nejlepší. Pro mě byl ten kurz cenný v tom, že Katka vše podpořila fakty, čísly, analýzami. Vysvětlila mi, z čeho její tvrzení pochází, ukázala mi nepřeberné možnosti na ověřování klíčových slov a jiných detailů, které jsem doposud velkoryse přehlížela, ale teď konečně chápu, proč hrají tak významnou roli. Mně ten kurz dal hlavně pochopení, proč mám jednotlivé věci dělat. Také kdy je mám dělat a že mám dělat vše hezky krůček po krůčků. Co bylo pro mě možná na celém kurzu to nejzajímavější, že na to, jak to bylo věcné a nabité informacemi, Katka ke všemu měla z mého pohledu velmi lidský přístup a srozumitelný jazyk. Vlastně i všechny její předchozí rady pro můj online marketing byly pro mne srozumitelné, uchopitelné, mám stále všude poznámky. A vím, že to je jen o mně, zda a kdy se do všeho pustím.
Lenka Mrázová
podnikatelská koučka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS