Doporučení z první ruky

Ing. Kateřina Tygl — marketingová konzultantka, specialistka na online marketing, lektorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Petra Gregušová, DiS.

S Katkou jsem měla několik osobních konzultací marketingu a spolupracuji s ní na jejím projektu coby grafička. Je znát, že má rozhled a zkušenosti. A také skvělé nápady ;-). Vřele ji mohu doporučit jako marketingovou a byznys poradkyni. Prošla jsem i on-line kurzem „Marketingová výzva“. Má skvělý koncept. Naučí vás totiž především marketingově přemýšlet. S ohledem na vlastní podnikání a na základě konkrétních informací. Je nabitý i praktickými tipy a úkoly, ukáže vám možnosti marketingu. Dal mi rozhodně mnohem více, než když jsem jen někde pochytávala různé tipy a rady.

Petra Gregušová, DiS.
grafička se specializací na branding a logotvorbu

S Kateřinou jsem spolupracovala více než půl roku na kampani pro podporu mobilní aplikace. Její profesionální a odpovědný přístup, myšlení od strategické roviny až po nejmenší detaily, kreativní nápady a schopnost analyzovat stav a navrhnout další kroky, to vše nepochybně přispělo ke dvěma úspěšným vlnám kampaně. Pokud se ještě někdy naskytne příležitost, rozhodně spolupráci s Katkou zopakuji.

Naděžda Legerská
Content Marketing Manager @ AXA

Katku určitě doporučuji. V Marketingové výzvě mi otevřela oči nejen co se týče mých webových stránek, ale i zapálila jiskru, jak nad prezentací svých služeb přemýšlet, jak se nebát a prostě jít s kůží na trh. Dříve jsem všechno kolem svého byznysu tak nějak plácal na koleně. Teď už vím, že jsou mnohem lepší způsoby. Pokud máte otevřenou mysl, nebojíte se konstruktivní kritiky a prostě chcete váš byznys posunout správným směrem, tak je pro vás marketingová výzva jako dělaná.

Stanislav Beran
fotograf

Na Katku jsme se obrátili s prosbou o marketingovou analýzu našich hned několika propojených seznamovacích projektů, se kterou nám nebyl nikdo schopný příliš poradit. Nejenže nám poskytla perfektní řešení rychle, ale hlavně s pro nás zcela ideálním rozpočtem (logicky malým:). Kateřinu mohu opravdu jenom doporučit a osobně se na ni v budoucnu jistě znovu obrátím.

Kristýna Mertlová
ředitelka a zakladatelka Seznamovací agentury Date2k

Marketingová výzva mě posunula k zákazníkům. K prodeji. K mé vlastní spokojenosti. Před výzvou jsem vůbec neměla chuť cokoli marketingově tvořit. Věděla jsem, že je to opravdu důležité, ale nevěděla jsem, za jaký konec to uchopit. Kurz provází od základů po aktuální témata. Nejprve zhlédnete teorii, kterou když si převedete do svého podnikání, máte možnost okamžité zpětné vazby, doporučení. Je na vás, kolik si toho z výzvy odnesete. Když poctivě a aktivně plníte úkoly, Katka vám tu vynaloženou energii vrátí svojí radou a posunutím vašeho businessu.

Martina Trmalová
www.darujtohrou.cz

Ráda bych doporučila online kurz „Marketingová výzva“ Kateřiny Tygl. Moc mi to pomohlo v podnikání. Kateřina je velmi příjemná a vše nám vysvětlila velmi srozumitelně. Byla nám neustále k dispozici, odpovídala na otázky a vždy poskytla perfektní řešení. Jsem moc ráda, že jsem poznala tak inspirativní ženu.

Viktorie Rojtová
učitelka módy & stylistka

Ráda bych doporučila online kurz Marketingová výzva Katky Tygl. Právě jsem jsem jej dokončila a jsem nadšená. Praktickými informacemi nabitý obsah za více než dobrou cenu. Katka nás provedla krok za krokem velmi srozumitelně a prakticky vším, co potřebuji jako podnikatelka, která se stará o marketing svého byznysu, vědět. Byla nám neustále k dispozici, odpovídala na záludné dotazy a dávala zpětnou vazbu na úkoly, které jsme v rámci výzvy měly možnost plnit. Už teď jsem díky němu změnila mnoho věcí a k obsahu kurzu se budu i dále průběžně vracet a čerpat z něho. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit.

Monika Tomíčková
zakladatelka a majitelka nakladatelství Zlatý květ

S Katkou jsem prošla Marketingovou výzvou, kterou pořádala. Myslím, že je odbornice na svém místě. I když jsem vystudovala marketing, tak jsem potřebovala některé znalosti oprášit, aktualizovat a hlavně dostat do praxe. Katka má všeobecný přehled, umí poradit a je přátelská. Rozhodně doporučuji spolupráci s ní.

Hana Janulíková
manažerka obchodu

S Kateřinou jsem se potkala u jednoho mentorského stolu na konferenci Equal Pay Day na jaře 2019. Tou dobou jsem hledala marketingového specialistu pro naši společnost ERGO Working Space. Opět zafungovala intuice a já požádala Kateřinu o spolupráci. Nyní máme za sebou už několikaměsíční práci na firemní prezentaci a já vím, že jsem si nemohla vybrat lépe. Sdílíme společné hodnoty a to je pro spolupráci z mého pohledu to nejdůležitější. Že je Kateřina profesionál, doplňuji už jen na okraj :-) Mohu ji doporučit každému, kdo hledá zkušeného, vstřícného a spolehlivého partnera pro marketing.

Šárka Daňková
Ergo Working Space

Je málo dobrých marketérů, stratégů a kreativců v jedné osobě. Kateřina je jedním z nich. Vážím si její práce a nasazení, které do ní dává. Navíc stíhá pořádat zajímavé konference a já ji neskutečně fandím.

Gabriela Bernatová
e-commerce manažer ve společnosti Prague Airport