Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Tygl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Kateřina Tygl — specialistka na online marketing, marketingová mentorka a byznys poradkyně, lektorka

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Ing. Kateřina Tygl:
S Kateřinou jsem spolupracovala více než půl roku na kampani pro podporu mobilní aplikace. Její profesionální a odpovědný přístup, myšlení od strategické roviny až po nejmenší detaily, kreativní nápady a schopnost analyzovat stav a navrhnout další kroky, to vše nepochybně přispělo ke dvěma úspěšným vlnám kampaně. Pokud se ještě někdy naskytne příležitost, rozhodně spolupráci s Katkou zopakuji.

Naděžda Legerská

Content Marketing Manager @ AXA
Katku určitě doporučuji. V Marketingové výzvě mi otevřela oči nejen co se týče mých webových stránek, ale i zapálila jiskru, jak nad prezentací svých služeb přemýšlet, jak se nebát a prostě jít s kůží na trh. Dříve jsem všechno kolem svého byznysu tak nějak plácal na koleně. Teď už vím, že jsou mnohem lepší způsoby. Pokud máte otevřenou mysl, nebojíte se konstruktivní kritiky a prostě chcete váš byznys posunout správným směrem, tak je pro vás marketingová výzva jako dělaná.

Stanislav Beran

fotograf
Na Katku jsme se obrátili s prosbou o marketingovou analýzu našich hned několika propojených seznamovacích projektů, se kterou nám nebyl nikdo schopný příliš poradit. Nejenže nám poskytla perfektní řešení rychle, ale hlavně s pro nás zcela ideálním rozpočtem (logicky malým:). Kateřinu mohu opravdu jenom doporučit a osobně se na ni v budoucnu jistě znovu obrátím.

Kristýna Mertlová

ředitelka a zakladatelka Seznamovací agentury Date2k
Marketingová výzva mě posunula k zákazníkům. K prodeji. K mé vlastní spokojenosti. Před výzvou jsem vůbec neměla chuť cokoli marketingově tvořit. Věděla jsem, že je to opravdu důležité, ale nevěděla jsem, za jaký konec to uchopit. Kurz provází od základů po aktuální témata. Nejprve zhlédnete teorii, kterou když si převedete do svého podnikání, máte možnost okamžité zpětné vazby, doporučení. Je na vás, kolik si toho z výzvy odnesete. Když poctivě a aktivně plníte úkoly, Katka vám tu vynaloženou energii vrátí svojí radou a posunutím vašeho businessu.

Martina Trmalová

www.darujtohrou.cz
Ráda bych doporučila online kurz „Marketingová výzva“ Kateřiny Tygl. Moc mi to pomohlo v podnikání. Kateřina je velmi příjemná a vše nám vysvětlila velmi srozumitelně. Byla nám neustále k dispozici, odpovídala na otázky a vždy poskytla perfektní řešení. Jsem moc ráda, že jsem poznala tak inspirativní ženu.

Viktorie Rojtová

učitelka módy & stylistka
Ráda bych doporučila online kurz Marketingová výzva Katky Tygl. Právě jsem jsem jej dokončila a jsem nadšená. Praktickými informacemi nabitý obsah za více než dobrou cenu. Katka nás provedla krok za krokem velmi srozumitelně a prakticky vším, co potřebuji jako podnikatelka, která se stará o marketing svého byznysu, vědět. Byla nám neustále k dispozici, odpovídala na záludné dotazy a dávala zpětnou vazbu na úkoly, které jsme v rámci výzvy měly možnost plnit. Už teď jsem díky němu změnila mnoho věcí a k obsahu kurzu se budu i dále průběžně vracet a čerpat z něho. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit.

Monika Tomíčková

zakladatelka a majitelka nakladatelství Zlatý květ
S Katkou jsem prošla Marketingovou výzvou, kterou pořádala. Myslím, že je odbornice na svém místě. I když jsem vystudovala marketing, tak jsem potřebovala některé znalosti oprášit, aktualizovat a hlavně dostat do praxe. Katka má všeobecný přehled, umí poradit a je přátelská. Rozhodně doporučuji spolupráci s ní.

Hana Janulíková

manažerka obchodu
S Kateřinou jsem se potkala u jednoho mentorského stolu na konferenci Equal Pay Day na jaře 2019. Tou dobou jsem hledala marketingového specialistu pro naši společnost ERGO Working Space. Opět zafungovala intuice a já požádala Kateřinu o spolupráci. Nyní máme za sebou už několikaměsíční práci na firemní prezentaci a já vím, že jsem si nemohla vybrat lépe. Sdílíme společné hodnoty a to je pro spolupráci z mého pohledu to nejdůležitější. Že je Kateřina profesionál, doplňuji už jen na okraj :-) Mohu ji doporučit každému, kdo hledá zkušeného, vstřícného a spolehlivého partnera pro marketing.

Šárka Daňková

Ergo Working Space
Je málo dobrých marketérů, stratégů a kreativců v jedné osobě. Kateřina je jedním z nich. Vážím si její práce a nasazení, které do ní dává. Navíc stíhá pořádat zajímavé konference a já ji neskutečně fandím.

Gabriela Bernatová

e-commerce manažer ve společnosti Prague Airport
Zúčastnila jsem se jednodenního kurzu on-line marketingu pro podnikatele, freelancery a ty z nás, co chceme mít větší dopad. Kurz jsem si moc užila. Od rána až do 17 hod. jsem každou minutu dostávala cenný podnět, učila se něco nového. A hlavně jsem to každou chvíli prakticky trénovala, musela ze sebe vydat i méně příjemná poznání, že to, co mám teď nastavené, není úplně to nejlepší. Pro mě byl ten kurz cenný v tom, že Katka vše podpořila fakty, čísly, analýzami. Vysvětlila mi, z čeho její tvrzení pochází, ukázala mi nepřeberné možnosti na ověřování klíčových slov a jiných detailů, které jsem doposud velkoryse přehlížela, ale teď konečně chápu, proč hrají tak významnou roli. Mně ten kurz dal hlavně pochopení, proč mám jednotlivé věci dělat. Také kdy je mám dělat a že mám dělat vše hezky krůček po krůčků. Co bylo pro mě možná na celém kurzu to nejzajímavější, že na to, jak to bylo věcné a nabité informacemi, Katka ke všemu měla z mého pohledu velmi lidský přístup a srozumitelný jazyk. Vlastně i všechny její předchozí rady pro můj online marketing byly pro mne srozumitelné, uchopitelné, mám stále všude poznámky. A vím, že to je jen o mně, zda a kdy se do všeho pustím.

Lenka Mrázová

podnikatelská koučka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS