Doporučení z první ruky

Ing. Kateřina Zímová — krajinná ekoložka a nezávislá konzultantka v oblasti životního prostředí


Zobrazuji č. 21-29 z celkem 29 doporučení

Kateřina provádí konzultace k pozemkovým úpravám. Práci poskytuje na úrovni.

Jan Balcar
předseda MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s.
balcar@kjh.cz

Kateřina je velmi komunikativní a dokáže se velmi rychle zorientovat v problematice. Má proaktivní přístup k nastalým situacím. Ve spolupráci pokračujeme i nadále.

Šárka Kobzová
manažerka projektu PROBIO a.s.

Kateřina mě oslovila v rámci spolupráce mezi KPZ Cooland a Domácím květinářstvím. S Katkou je radost spolupracovat. S prací jsem byla velmi spokojená.

Barbara Chutná
Domácí květinářství

Kateřina u nás přednášela prezentaci v rámci cyklu Zahrada (nejen) pro Starou školu a aktivit Semínkovna a CooLAND. Nejvyšší spokojenost.

Anna Lupienska
Stará škola, z.s., řízení a fundraising
anna.lupienska@gmail.com

Točily jsme spolu reportáž o krajině. Byla jsem velmi spokojená. Katka je velmi flexibilní, profesionální, nápaditá a rychlá. Vyhovovala mi přátelská komunikace a kreativní nápady Katky.

Eva Lammelová
publicistka a dokumentaristka v České televizi
eva.lammelova@gmail.com

Kateřina pro nás zpracovává odborné studie. S prací a její realizací jsem byl vždy spokojen a bylo to pro mne zajímavé setkání.

Jiří Siřiště
vedoucí odboru ekologie ve společnosti Severočeské doly, a.s.

Paní Kateřinu jsem si našla pro její odbornost a skvělé reference. Vypracovala pro nás krajinářskou studii a posouzení budoucího projektu na našem pozemku a vedla naše nejisté kroky začátečníků. Velice si vážím jak jejího osobního přístupu, časové flexibility, tak i profesionálně odvedené práce. V neposlední řadě mi paní Kateřina vyhovuje i lidsky a já pevně věřím, že se budeme i nadále setkávat.

Tereza Hečková

Vstřícná odbornice, profesionální přístup. Vřele doporučuji.

Pavel Fabian
pavel_fabian@centrum.cz 732 939 825

Kateřina Zímová je profesionální a přitom zapálená žena, která miluje svou práci a hodně jí obětuje. Sama se nabídla, že nám pomůže bez nároku na odměnu s ochranou cenného území blízko Lysé nad Labem, které má charakter mokřadu. Během krátké doby vypracovala několikastránkový materiál, který přesvědčivě dotčenou oblast hodnotí a doporučuje kroky, které povedou k jejímu zachování a rozvoji.

Martin Tužinský
Lysá nás spojuje
www.lysanasspojuje.cz info.lysanadlabem@gmail.com