Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Zímová > Fotogalerie > Přírodovědný průzkum

Přírodovědný průzkum

Přírodovědný průzkum provádím často na místech, která jsou ovlivněná lidskou činností anebo je zde záměr nových aktivit. Kromě rostlinných a živočišných druhů zde nalézám i způsoby, jak jejich život skloubit s lidskou aktivitou.

Zobrazuji položku č. 1 z celkem 13 položek v této galerii:

Přírodovědný průzkum
« Poslední Přírodovědný průzkum  (náhled aktuálně zobrazené položky)Lektorování exkurzí v terénu  (zobrazit v plné velikosti)Biologický dozor  (zobrazit v plné velikosti)EIA – posouzení vlivů na životní prostředí  (zobrazit v plné velikosti)Environmentální design  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Kateřina Zímová

Ing. Kateřina Zímová

služby se soudním nebo úředním oprávněním
krajinná ekoložka a nezávislá konzultantka v oblasti životního prostředí — Nezávislé poradenství a vzdělávací programy v oborech ochrana přírody a životní prostředí. Biologické průzkumy, migrační studie, hodnocení krajinného rázu, komplexní analýzy krajiny, projekty na podporu stability krajiny, znalecké posudky, hodnocení EIA.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 29 doporučení
Mobil: 605 505 529 ~ Email: kontakt@katerinazimova.cz ~ Web: www.katerinazimova.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Ing. Kateřina Zímová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS