Ing. Klára Recmanová

produktová a lifestylová fotografka, tvůrkyně kreativního obsahu

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR; osobně hlavně Ostravsko, ale po dohodě dojedu kamkoliv po ČR

Jsem kreativní holka s hlavou plnou nápadů a foťákem v ruce. Fotím, píšu, spravuju sociální sítě a pořád něco zkouším a vymýšlím. Těším se, až pomohu právě vám posunout projekt zase o kus dál a budu moci předat i své další zkušenosti, ať už s nahráváním podcastů, tvořením krátkých produktových videí atd. Vizuální svět médií mě neskutečně baví!

S čím vám mohu vytrhnout trh z paty:

  • Produktové fotografie – Fotím produkty a služby pro weby, e-shopy nebo třeba sociální sítě. Vždy daný produkt vystihnu, udržím styl a tonalitu vaší značky a vytvořím jedinečné fotografie pro nejrůznější využití.
  • Lifestylové fotografie – Portréty, fotky týmu nebo třeba ze života vaší značky. Umím vystihnout správný okamžik a vytvořit tak foto příběh o vás a vaší značce.
  • Tvorba obsahu – Tápete v tom, co pořád na ty sítě přidávat? Nasměruju vás na ta správná témata nebo budu přímo pravidelně vytvářet vymazlený obsah pro vaše sociální sítě, který se vašim sledujícím dostane pod kůži. Ve finále budete mít kolem sebe komunitu, která vás bude milovat.
  • Správa sociálních sítí – Společně uchopíme a dotvoříme vaši obsahovou strategii, dosáhneme předem vytyčených cílů, vytvořím pro vás grafické šablony pro snadnější publikování, pomůžu s community managementem (odpovídáním na komentáře/zprávy, invites atd.).
  • Kreativa – Pokud potřebujete vymyslet a realizovat zajímavou kampaň nebo nasměrovat na zajímavý obsah. Jsem chrlič nápadů a umím nejen přijít se zajímavými řešeními, ale rovnou je i realizovat.

A kromě toho miluju fotit lásku (v jakékoliv podobě), pro love stories portfolio mrkněte na můj web.

Co mám za sebou?

Cenné zkušenosti jsem sbírala jako tvůrce obsahu v marketingové agentuře Dva Mluvčí, kde jsem pracovala pro klienty jako Futurum Ostrava, Hempz, Víno&Destiláty, Pasta Romana Restaurace, Ryneček a další. Také jsem působila v agentuře Proud jako produktová fotografka obsahu pro První havířovský minipivovar. V rámci studentského projektu Business Gate jsem fotila produktovky pro firmy Artex, Denza či Karvinské gofry. Aktuálně pomáhám značce Doladěno.cz uchopit branding za správný konec.

Víc hlav víc ví (a umí)

S kolegou Dominikem Švarcem jsme vytvořili projekt Medialy, který propojuje jeho um (tvorbu webu) a mé fotografické nadání. Mezi naše klienty již patřily např. společnosti: Czech Energy, E-bankrot, Jazyková škola Evy Krause, Fajnapizza.cz či Zastavárna Pikaso.

Ing. Klára Recmanová

Kontakty

Ing. Klára Recmanová
Mánesova 1138/1a
Havířov (Moravskoslezský kraj)
736 01
Mobil:725 685 094
Email:klara@medialy.cz
Web:klararecmanova.cz
Facebook:klara.recmanova
Instagram:klararecmanova
IČ:29383439
DIČ:CZ29383439

Doporučení
z první ruky

Klárku jsem oslovil pro mé 2 webové klienty, kde jsme potřebovali firemní fotky, aby jsme zvýšili důvěryhodnost webu a dali stránkám osobnost. S práci jsem byl spokojen jak já, tak hlavně klienti, kteří fotografie využívají i dále ve svých materiálech a prezentacích. I přesto, že je z Ostravy, nebyl problém fotit u klienta v Praze.

Tomáš Hrabec
Tomáš Hrabec

webový grafik a UX designér