Doporučení z první ruky

Ing. Klára Recmanová — produktová a lifestylová fotografka, tvůrkyně kreativního obsahu


Zobrazuji všech 7 doporučení

S Klárkou jsem měla možnost spolupracovat v rámci několika focení pro mé klienty (Iridog, Avion a další) a mohu jedině doporučit. Oceňuji především to, že je na ni absolutní spolehnutí, dodrží vše domluvené - termín, načasování i dodání upravených výstupů. Svou práci dělá s nadšením a na výsledcích to je rozhodně znát.

Kristýna Jurášková
spoluzakladatelka We Are Signature s.r.o.
www.wearesignature.cz

Spolupráci s Klárou rozhodně doporučuji. Dokáže skvěle nacítit atmosféru fotografií, které potřebujeme a její výstupy jsou zkrátka překrásné. Navíc se s ní skvěle pracuje a komunikace je naprosto špičková. Cením především pohotovost a schopnost vyhovět jakýmkoliv požadavkům. Jde vidět, že jí láska ke svému řemeslu nechybí.

Monika Cupalová
Social Media Specialist
www.scalio.cz

Se spoluprací s Klárou jsem velmi spokojená. A to velice. Komunikace je na úrovni, vždy rychlá, příjemná. Líbí se mi, že můžu zasahovat do procesu, cokoliv říct, jako třeba doporučení pro příští focení a není problém. Takže za mě velice příjemná spolupráce. Konkrétně se mi také líbí, že se snaží zachovat styl focení, který se mi líbí, ale přesto se snaží k fotkám přistupovat u každého produktu - kabelky jinak.

Eva Krause
majitelka Královny kabelek a jazykové školy Academy EvE Uherské Hradistě
www.academyeve.cz
Tomáš Hrabec

Klárku jsem oslovil pro mé 2 webové klienty, kde jsme potřebovali firemní fotky, aby jsme zvýšili důvěryhodnost webu a dali stránkám osobnost. S práci jsem byl spokojen jak já, tak hlavně klienti, kteří fotografie využívají i dále ve svých materiálech a prezentacích. I přesto, že je z Ostravy, nebyl problém fotit u klienta v Praze.

Tomáš Hrabec
webový grafik a UX designér

Spolupráce s Klárkou není jen o profesionálním výsledku. Kromě skvěle odvedené práce je čas strávený s ní úžasný zážitek. Fantastická ukázka talentu, individuálního přístupu a komunikace na vysoké úrovni.

Eva Gladkovová
překladatelka, korektorka, copywriterka
www.linkedin.com/in/eva-gladkovov%C3%A1-…

Neskutečně ochotná Klárka se vždy dokáže nacítit na mé potřeby a vkus. Je milá, komunikativní a přátelská.

Monika Kosířová
autorka projektu doladeno.cz
www.doladeno.cz
Ing. Dominik Švarc

S Klárou se mi spolupracovalo úžasně. Potřeboval jsem profi fotky na svůj web. Klára vybrala lokaci, nastínila mi, jak mé fotky můžou vypadat a obstarala vše, co bylo potřeba. Obecně moc nemám rád focení, ale v téhle spolupráci to šlo tak nějak samo, vše bylo přirozené a na výsledných fotografiích je to znát. Děkuji Kláře za její profesionální a milý přístup.

Ing. Dominik Švarc
tvůrce kvalitních webů a e-shopů