Doporučení z první ruky

Mgr. Krystyna Berki — lektorka a překladatelka polštiny


Zobrazuji všech 10 doporučení

Paní Krystyna se umí výborně přizpůsobit – najde vhodná témata a způsoby, jak polský jazyk vyučovat efektivně a záživně. Na hodinách jsme si užili taky hodně legrace. Je vnímavá a při výuce benefituje ze svých dlouholetých zkušeností.

Petr Fabricky
Development Manager

Chodila jsem k paní Krystýně na lekce polštiny dva roky a byla jsem vždy s lekcemi velmi spokojená. Lekce byly systematicky strukturované, vždy jsme zvládly jak mluvení, tak gramatiku a poslech a ještě nějaká cvičení. Lekce jsou zábavné a hodně jsme se s lektorkou nasmály. Paní Krystyna má silnou energii, a tak hodiny nejsou ani nudné, ani utahané a díky tomu se člověk daleko lépe soustředí. Jakmile jsem uměla základy, mluvily jsme během hodiny vždy Polski a když jsem něčemu náhodou nerozuměla, tak jsme si to vždy vysvětlily. Během dvou let (nejprve 1,5 hod jednou za dva týdny a poslední půl rok 1,5 hod týdně) jsem udělala obrovský pokrok a z ničeho jsem schopná se teď v Polsku domluvit na čem potřebuji. Samozřejmě je potřeba, aby se člověk na polštinu podíval i mimo lekce ale to jde opravdu snadno, jelikož paní Krystyna používá velmi pokrokové a zábavné metody, které vám zpřístupní i mimo lekce. Vřele doporučuji na polštinu chodit k ní :)!

Eliška Fischerová
Sales Manager Czech Republic, Poland and DACH region Scott Bader Co. Ltd

Měli jsme tu čest, že nás učila paní Krystynka. Jednalo se o výuku/kurz k práci. Paní učitelka byla ten hlavní důvod, proč jsem pokračoval dál ve výuce a učil se i doma po práci… Vždy připravená, vše mělo systém, rodilá mluvčí, perfektní čeština! A navíc miluje učení studentů, ať mladých, tak i nás mladíků nad 40 let… 🙂 Dávám 5+1 hvězdiček.

Jan Nevřivý
strojvedoucí, ČD Cargo

Doporučuji lekce polštiny u lektorky Krystyny Berki. Online lekce byly vždy dobře vedeny, probíraná témata byla zajímavá a relevantní. Lektorka používá moderní nástroje k výuce, např. Google Classroom, e-polish.eu a další.

Martina Životková
Internal Audit Manager, Skanska AB

Lekce paní Krystyny jsou zábavné a různorodé. Líbí se mi, že se dokáže velmi dobře přizpůsobit přání klienta a vytvořit lekci na míru – podle toho, co přesně se potřebujete naučit. Výuka je kombinací mluvení, doplňování, psaní, poslechu, hraní her, vysvětlení probírané látky a rozhodně není jednotvárná. Paní Krystyna je velmi zběhlá v on-line prostředí, takže je celá vyučovací hodina využita na maximum a nedochází ke zdlouhavým technickým prodlevám. Mluví výborně česky, což jsem ocenila vždy, když jsem hůř rozuměla probíranému tématu. Velmi si vážím i osobního lidského přístupu a legrace, kterou jsme na lekcích zažily 🙂 Polština je mým čtvrtým jazykem, který se učím, zažila jsem spoustu učitelů a lektorů a paní Krystyna je jednoznačně jednou z nejlepších. Vřele doporučuji!

Lucie Koďousková
odborný pracovník pracoviště ekologické výchovy KRNAP

Paní Krystyna je opravdovým profesionálem, který má neuvěřitelnou trpělivost. Každou hodinu má vždy pěkně připravenou a vždy dokáže překvapit něčím novým, což mě zaujalo. Lekce s Krystynou mohu velice doporučit. Je dosti flexibilní, takže i když kvůli práci hodně cestuji, vždy se mi přizpůsobila a umožnila mi např. online lekce, online testy apod. Dlouho jsem hledala lektora se specializací na právní polštinu, kterou paní Krystyna ovládá. Právní polštinu si kvůli mně speciálně studovala, a to mě na ní naprosto nadchlo.

Kateřina Selníková
advokátka, AK Selníková

Velmi trpělivá a příjemná paní učitelka. Chtěla jsem se doučit hlavně polskou gramatiku a také písemné vyjadřování – její lekce vše splnily. Vždy měla dokonale připravené učivo na daný den a to si myslím, že jsem ji celkem potrápila svými specifickými požadavky 😁 Lekce opravdu na míru a vtipný, lidský přístup. Mnohokrát jí děkuji a určitě bych doporučila 😁👍 Bardzo dziękuję, Pani Krystyno 😉

Alena Hurtová
koordinátorka, Reprofit International Ostrava

Krystyna Berki je nejlepší učitelka, jakou jsem kdy potkal :)

Jakub Orlík
Ing. ve společnosti TÜV SÜD

Navštěvovat Krystyniny kurzy bylo pro mě potěšením. Paní Krystyna je výborná lektorka, velmi zodpovědná, rychle reaguje na zprávy. Vyzařuje z ní pozitivní energie, kterou si člověka okamžitě získá, a komunikace s ní probíhá tak přirozeně… Lekce u paní Krystyny jsem si vybrala, abych si procvičila komunikaci v polštině - jazyku rozumím a mám základy gramatiky, ale neměla jsem žádnou praxi. Paní Krystyna byla tou nejlepší volbou. Všem ji doporučuji, a to i slovenským studentům, paní Krystyna rozumí slovensky perfektně. Získáte také užitečné jazykové materiály. Doporučuji ji tisíckrát!

Katarína Džunková
lingvistka, slovenská básnířka, prozaička, překladatelka a příležitostná publicistka

Paní Krystyna se přizpůsobuje studentovi v průběhu každé hodiny tak, aby student dosáhl co nejlepšího výsledku. Musím zpětně zhodnotit, že po neintenzivní půlroční spolupráci, kdy jsem byl polštinou „nepolíben“, se dokáži v Polsku domluvit na základní úrovni a to i po více jak roku po lekcích. Za mě se jedná o pokrok a výsledek, který jsem za těch pár hodin nečekal.

Michal Zaydlar
Bidfood CZ