Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Krystyna Berki > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Krystyna Berki — lektorka a překladatelka polštiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Krystyna Berki:
Jsem tak rád, že jsem našel učitelku jako je Krystyna! Je velmi profesionální a je také velmi přátelská. Asi za 3 měsíce individuálních lekcí jsem se naučil základně komunikovat v polštině. Po roce učení se s Krystýnou už nemám problém v polštině mluvit, číst ani psát. Lekce nejsou nikdy nudné a to je jedno z nejdůležitějších. Krystynu můžu všem jen doporučit!

Michal V.

Paní Berki bych doporučil všem zájemcům o studium polštiny. Začínal jsem jako úplný začátečník a po pár letech jsem schopen vézt obchodní jednání v polštině. Vyhovuje mi také její flexibilní časové možnosti.

Michal Novotný

obchodní zástupce
777 857 287
Paní Krystyna je opravdovým profesionálem, který má neuvěřitelnou trpělivost. Každou hodinu má vždy pěkně připravenou a vždy dokáže překvapit něčím novým, což mne zaujalo. Lekce s Krystynou mohu velice doporučit. Je dosti flexibilní, takže i když kvůli práci hodně cestuji, vždy se mi přizpůsobila a umožnila mi např. online lekce, online testy apod. Dlouho jsem hledala lektora se specializací na právní polštinu, kterou paní Krystyna ovládá. Právní polštinu si kvůli mně speciálně studovala a to mne na ní naprosto nadchlo.

Kateřina S.

právník
Mohu jen doporučit. Naše soukromé hodiny polštiny probíhají po Skype, jsou vždy plné informací, které se vztahují přímo k mému oboru, ve kterém právě potřebuji komunikovat v polštině. Již za dva měsíce jsem dokázala rozumět mluvenému polskému slovu a za tři měsíce zvládám již komunikovat v základních pojmech, frázích v polštině (my se s paní Krystynou specializujeme na komunikaci v polštině především na oblast kosmetiky, protože to je moje zaměstnání a potřebuji právě komunikovat s polskými zákazníky). Ztratila jsem ostych mluvit v polštině, sama jsem byla překvapená, jak rychle jsem se díky paní Krystyně, do výuky polštiny dostala. A hlavně mě to baví a to je také důležité.

Simona Žáková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS