Ing. Ladislav Kos

SEO konzultant

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR + Slovensko

Jako online marketér se specializací na SEO nabízím své služby optimalizace webů pro vyhledávače. Postarám se o to, aby byl váš web nebo e-shop na internetu viditelnější a z organického vyhledávání přilákal více zainteresovaných zákazníků.

Mám zkušenosti s prací na malých i korporátních webech, s weby vstupujícími na trh, i se zavedenými weby, které potřebují „nakopnout“.

  • Provádím analýzy – analýzy klíčových slov, SEO analýzy, webová analytika
  • Nastavuji dlouhodobé strategie – SEO strategie, obsahové strategie, strategie linkbuildingu
  • Optimalizuji weby pro internetové vyhledávače – po obsahové i technické stránce; získám pro weby kvalitní a relevantní zpětné odkazy
  • Efektivně komunikuji s copywritery a vývojáři

Zakládám si na práci s daty, které poví vše. Nepracuji šablonovitě, umím se přizpůsobit situaci a obchodnímu záměru konkrétního klienta. Pokud SEO není jediný vhodný kanál pro dosažení klientových cílů, rád doporučím další vhodné marketingové nástroje, včetně schopných kolegů či agentur.

Odborně 5 let rostu v agentuře eVisions Advertising, kde se starám o klienty všech velikostí a oborů – energetiky, pojišťovnictví, financí, automotive a technologií. Souběžně s tím se na volné noze starám o vlastní klienty.

Hodinová sazba: 950 Kč. Nejsem plátce DPH.

Profesní historie:

  • Od roku 2022 – SEO specialista na volné noze, malé a střední firmy napříč mnoha obory (energetika, finance, wellness), spolupráce s vývojářskými firmami.
  • Od roku 2018 – seniorní SEO konzultant v agentuře eVisions Advertising
  • 2010–2018 – projektový manažer ve společnosti CZI: optimalizace klientských webů, projekty Saferinternet, MojeReputace atd.
Ing. Ladislav Kos

Kontakty

Ing. Ladislav Kos
Jažlovická 1319/30
Praha 4
149 00
Mobil:732 168 903
Email:seo@ladislavkos.com
LinkedIn:kosladislav
Twitter:KosLadislav
IČ:07399839 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S Láďou spolupracujeme od roku 2020, pomáhá našemu webu www.waldera.cz s navýšením návštěv z Googlu a Seznamu. Za dobu naší spolupráce nás posunul na hlavní byznysová klíčová slova do TOP5 výsledků vyhledávání a především znásobil konverze a s nimi spojené tržby eshopu. Oceňuji jeho komunikaci a systematickou práci.

Marek Řebíček

ředitel Waldera s.r.o.