Ing. Ladislav Kos

SEO konzultant

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR + Slovensko

Nabízím svou mnohaletou zkušenost v oblasti SEO (optimalizace webů pro vyhledávače). Postarám se, aby byl váš web na internetu viditelnější ve vyhledávačích a z organického vyhledávání získal více relevantních návštěv. Mám zkušenosti s prací na malých webech i na webech korporátů, s novými weby vstupujícími na web i se zavedenými weby, které potřebují novou šťávu.

  • Audity webu – Pokud to web potřebuje (v drtivé míře to weby klientů potřebovaly), provedu audit technického SEO a audit obsahového SEO.
  • SEO strategie na míru – SEO strategie určí, kudy se v rámci SEO vydat, na co se primárně zaměřit, definuje měřitelné cíle dlouhodobé spolupráce. SEO strategii provádím v rovinách technického SEO, obsahové strategie (publikační plán) a strategie linkbuildingu.
  • Analýza klíčových slov – Pokud nemáte pro váš web analýzu klíčových slov, je to jako byste se vydali do neznámých hor bez mapy, a čekali, že po cestě potkáte horskou chatu s bufetem a ještě se v klidu za světla vrátíte do základního tábora. Stejně tak to platí, pokud máte starou mapu, která neobsahuje všechny cesty a není aktuální. Analýza klíčových slov je sice nákladnější, ale velmi užitečný dokument, ke kterému se budeme v rámci marketingových aktivit často vracet a který se vám mnohonásobně vyplatí.
  • Dlouhodobá spolupráce před vidinou rychlého řešení – Nejsem z těch, kteří klientům slibují výsledky do tří měsíců, během kterých zvládnou vše. SEO je běh na dlouhou trať. Moje spolupráce s klienty trvají u těch aktuálních i dva tři roky a neplánujeme končit. S jídlem roste chuť, když jsou vidět výsledky a rostoucí trend, proč nechtít být ještě lepší. Modelová spolupráce vypadá tak, že v první fázi zalepíme díry, kudy teče do lodi (technické SEO), souběžně s tím začneme dlouhodobě pracovat na obsahové stránce webu a na relevanci webu zvenčí (zpětné odkazy). Klientům šetřím peníze – stále více využívám pro rutinní a opakující se práce umělou inteligenci, v rámci linkbuildingu minimalizuji náklady na externí získávání zpětných odkazů v souvislosti s tím, jak se v poslední době zpřísňuje postoj Googlu k linkbuildingu. KPI na počet odkazů ode mě nečekejte. Prioritu má kvalita odkazu a jeho přirozenost.
  • Školím SEO ve firmách – Nabízím komplexní školení v oblasti SEO, které zahrnuje jak základní principy optimalizace pro vyhledávače, tak pokročilé strategie a techniky. Školím i dílčí SEO disciplíny, jako je např. linkbuilding.
  • Efektivně komunikuji s copywritery a vývojáři.

Zakládám si na práci s daty, které odhalí vše. Intenzivně komunikuji. Každý měsíc se s klientem spojím a objasňuji mu, jaké kroky jsem dělal a jak se tyto kroky projeví na výsledcích. K automatickému reportování využívám Loker Studio. Nepracuji šablonovitě, umím se přizpůsobit situaci a obchodnímu záměru konkrétního klienta. Pokud SEO není jediný vhodný kanál pro dosažení klientových cílů, rád doporučím další vhodné cesty, včetně schopných kolegů na volné noze či agentur.

Na volné noze jsem již 5. rokem, za tu dobu jsem pomohl více jak 20 klientům z různých oborů. Část klientů mě našla právě zde na portále Na volné noze, část klientů mě doporučila mezi sebou. Své zkušenosti jsem nabíral téměř 6 let v agentuře eVisions Advertising, kde jsem se staral o desítky webů všech velikostí z oborů energetiky, pojišťovnictví, financí, automotive a technologií.

Hodinová sazba: 1.250 Kč. Nejsem plátce DPH.

Jak jsem pomohl svým klientům

Zlepšení pozic klíčových slov u webu waldera.cz Zlepšení visibility (pozic klíčových slov) u webu sfos.cz Nárůst visibility (počtu klíčvých slov) u klienta magaziny.cz Nárůst organické návštěvnosti a zlepšení pozic klíčových slov u webu profirmy.benefit-plus.cz

Profesní historie:

  • Od roku 2020 – SEO specialista na volné noze pro malé a střední firmy napříč mnoha obory (energetika, finance, IT, wellness), spolupráce se startupy.
  • Od roku 2018 – seniorní SEO konzultant v agentuře eVisions Advertising
  • 2010–2018 – projektový manažer ve společnosti CZI: optimalizace klientských webů, projekty Saferinternet, MojeReputace atd.
Ing. Ladislav Kos

Kontakty

Ing. Ladislav Kos
Jažlovická 1319/30
Praha 4
149 00
Mobil:732 168 903
Email:seo@ladislavkos.com
LinkedIn:kosladislav
X (Twitter):KosLadislav
IČ:07399839 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S Ladislavem spolupracuje naše firma přes rok. Za tuto dobu zaznamenal náš web a e-shop díky správné SEO optimalizaci výrazný posun ve vyhledávačích. Daří se tak plnit plány a cíle, které jsme si nastavili. Děkuji a doporučuji!

Ing. Marek Vohradský

marketingový ředitel HANSCRAFT, s.r.o.