Doporučení z první ruky

Ing. Ladislav Kos — SEO konzultant


Zobrazuji všech 7 doporučení

Ladislav pro nás provedl SEO audit webu a pomohl nám s nastavením SEO strategie na dlouhodobé období. Oceňujeme jeho odborné znalosti, které nám pomohly s nastavením správného směru v oblasti online marketingu.

Renata Telínová
předsedkyně představenstva
scanservice.cz

S Láďou spolupracujeme od roku 2020, pomáhá našemu webu www.waldera.cz s navýšením návštěv z Googlu a Seznamu. Za dobu naší spolupráce nás posunul na hlavní byznysová klíčová slova do TOP5 výsledků vyhledávání a především znásobil konverze a s nimi spojené tržby eshopu. Oceňuji jeho komunikaci a systematickou práci.

Marek Řebíček
ředitel Waldera s.r.o.
www.waldera.cz

S Láďou spolupracujeme od začátku roku 2021. Pomáhá nám s českou mutací našeho e-shopu s elektroinstalačním materiálem, aby měl lepší viditelnost ve vyhledávačích (SEO). Za první rok spolupráce zlepšil pozice webu na několik klíčových slov v Google i Seznam, a zvýšil neplacenou návštěvnost o 150 %. Oceňujeme jeho přístup k práci – komunikaci, plánování a přesné reporty.

Imro Petro
Sfos.cz
www.sfos.cz

S Ladislavem spolupracuje naše firma přes rok. Za tuto dobu zaznamenal náš web a e-shop díky správné SEO optimalizaci výrazný posun ve vyhledávačích. Daří se tak plnit plány a cíle, které jsme si nastavili. Děkuji a doporučuji!

Ing. Marek Vohradský
marketingový ředitel HANSCRAFT, s.r.o.
hanscraft.cz

Láďa mi pomáhá získávat s webem lepší pozici na trhu masérských služeb. Začali jsme s webem od nuly, nyní, po několika měsících, se zobrazuji na důležité fráze na zajímavých místech ve vyhledávačích (lymfatická masáž praha apod.) a získávám první klienty, kteří přišli přes vyhledávače.

Julie Čechotovská
masérka, terapeutka
www.masaze-julie.cz jcecho18@gmail.com 603 266 802

S Láďou jsem absolvovala školení základů SEO a linkbuildingu. Z nabytých poznatků čerpám u svých klientů, u kterých jsem rozšířila stávající spolupráci a pro jejich weby získávám neplacenou návštěvnost.

Martina Pořízková
marketingová specialistka na volné noze
mar.porizkova@gmail.com 727 956 091

Absolvovala jsem kurz linkbuildingu, který pan Ladislav připravil přímo na míru. S odborným přístupem mi vysvětlil principy efektivního linkbuildingu a použil konkrétní praktické příklady, které mi pomohly lépe porozumět tématu. Pan Ladislav se také zaměřil na důležitost kvality odkazů před jejich kvantitou a ukázal mi, jak vyhledávat příležitosti pro budování hodnotných odkazů.

Mariia Bohdanets