Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Ladislav Vitouš

Bc. Ladislav Vitouš

PPC specialista a online marketér

Bc. Ladislav Vitouš
Bc. Ladislav Vitouš - logo

Pojďme spolu nakopnout vaše podnikání na internetu. Pomůžu vám vytěžit vše, co internet nabízí, a najít přímou cestu k vašim zákazníkům. Jsem online marketér s vášní pro PPC a analytiku. Žiju pro výkon a dobře vyladěné kampaně považuji za svá umělecká díla.

Postarám se o online prezentaci e-shopů, živnostníků, malých i větších firem. Mé služby pokrývají vše od nastavení analytiky webových stránek, přes audity online kanálů, až po správu PPC kampaní na Googlu, Seznamu, Facebooku a zbožových vyhledávačích (např. Heuréce, Zboží.cz). Pokud víte, co chcete nabídnout a komu, najdu ty správné nástroje a cesty, jak dosáhnout vašich cílů. Reklamu dokážu precizně zacílit a nebojím se využít sílu známostí na sociálních sítích.

S online marketingem jsem začínal už ve třetí třídě, kdy jsem nakódoval svou první stránku v odporně zelené barvě a dvěma slovy: „Hello world“. Moc mě to nebavilo, tak jsem ji hned zase smazal. Od té doby uplynulo hodně vody, ale zapálení pro nové věci a láska k online marketingu mě neopustila. Mám za sebou desítky realizovaných projektů a více než 5 let praxe ve firmách i agentuře.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Středočeský kraj

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Ladislav Vitouš
Králodvorská 16
Praha
110 00
Mobil:725 560 284
Email:info@vitousladislav.cz
Web:www.vitousladislav.cz
Facebook:Facebook ladislav.vitous.page
LinkedIn:LinkedIn ladislavvitous
Twitter:Twitter ppctypek
Messenger:Facebook Messenger ladislav.vitous
Účet:1022826369 / 6100
:04389085 (plátce DPH)
DIČ:CZ8905200733

Doporučení z první ruky

S Ladislavem je výborná spolupráce, je velmi samostatnou jednotkou. Zároveň přináší své nápady pro zlepšení a „nečeká, až mu někdo řekne“. Je svědomitý a ve své práci opravdu profesionální. Spolupráci s ním mohu jedině doporučit.
Daniela Součková
Marketing Lead ve společnosti Music City

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS