Bc. Ladislav Vitouš

PPC specialista a online marketér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobně Praha a Středočeský kraj

Pojďme spolu nakopnout vaše podnikání na internetu. Pomůžu vám vytěžit vše, co internet nabízí, a najít přímou cestu k vašim zákazníkům. Jsem online marketér s vášní pro PPC a analytiku. Žiju pro výkon a dobře vyladěné kampaně považuji za svá umělecká díla.

Postarám se o online prezentaci e-shopů, živnostníků, malých i větších firem. Mé služby pokrývají vše od nastavení analytiky webových stránek, přes audity online kanálů, až po správu PPC kampaní na Googlu, Seznamu, Facebooku a zbožových vyhledávačích (např. Heuréce, Zboží.cz). Pokud víte, co chcete nabídnout a komu, najdu ty správné nástroje a cesty, jak dosáhnout vašich cílů. Reklamu dokážu precizně zacílit a nebojím se využít sílu známostí na sociálních sítích.

S online marketingem jsem začínal už ve třetí třídě, kdy jsem nakódoval svou první stránku v odporně zelené barvě a dvěma slovy: „Hello world“. Moc mě to nebavilo, tak jsem ji hned zase smazal. Od té doby uplynulo hodně vody, ale zapálení pro nové věci a láska k online marketingu mě neopustila. Mám za sebou desítky realizovaných projektů a více než 5 let praxe ve firmách i agentuře.

Bc. Ladislav Vitouš
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Ladislav Vitouš
Králodvorská 16
Praha
110 00
Mobil:725 560 284
Email:info@vitousladislav.cz
Web:www.vitousladislav.cz
Facebook:ladislav.vitous.page
LinkedIn:ladislavvitous
Twitter:ppctypek
YouTube:UCjQSR8r335e4JhT2sGVaA
Messenger:ladislav.vitous
Účet:1022826369/5500 (Raiffeisen)
IČ:04389085 (plátce DPH)
DIČ:CZ8905200733

Doporučení
z první ruky

Láďa je nejen ohromný srdcař, ale zároveň stroj na peníze. Za mě je to člověk na pravém místě a svou práci ovládá naprosto bravurně. Nepotřebuje dělat kompromisy, aby vám pomohl dosáhnout kýženého obratu. Dokáže to i při zachování vaší vize, aniž byste z ní museli uhýbat. Není mu cizí ani copy a slova dokáže volit v souladu s vaší komunikační strategií. Láďu mohu doporučit každému, kdo nechce jen naklikat reklamy, ale hledá strategického partnera pro dlouhodobou spolupráci na růstu projektu.

Valina Kociánová

zakladatelka Samostatné dítě