Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Ladislav Vitouš

Bc. Ladislav Vitouš

PPC specialista a online marketér

Bc. Ladislav Vitouš

Pojďme spolu nakopnout vaše podnikání na internetu. Pomůžu vám vytěžit vše, co internet nabízí, a najít přímou cestu k vašim zákazníkům. Jsem online marketér s vášní pro PPC, SEO a webdesign. Žiju pro výkon a dobře vyladěné kampaně považuji za svá umělecká díla.

Postarám se o online prezentaci e-shopů, živnostníků a malých firem. Mé služby pokrývají vše od nastavení webové stránky přes měření její výkonnosti až po správu PPC kampaní na Googlu, Seznamu, Facebooku a zbožových vyhledávačích (např. Heuréce, Zboží.cz). Pokud víte, co chcete nabídnout a komu, najdu ty správné nástroje a cesty, jak dosáhnout vašich cílů. Reklamu dokážu precizně zacílit a nebojím se využít sílu známostí na sociálních sítích.

S online marketingem jsem začínal už ve třetí třídě, kdy jsem nakódoval svou první stránku v odporně zelené barvě a dvěma slovy: „Hello world“. Moc mě to nebavilo, tak jsem ji hned zase smazal. Od té doby uplynulo hodně vody, ale zapálení pro nové věci a láska k online marketingu mě neopustila. Mám za sebou desítky realizovaných projektů a 5 let praxe ve firmách i agentuře.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Středočeský kraj

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Ladislav Vitouš
U Družstva práce 1473/70
Praha 4
140 00
Mobil:725 560 284
Email:ladislav@nacare.cz
Web:www.vitousladislav.cz
Twitter:Twitter ppctypek
LinkedIn:LinkedIn ladislavvitous
Účet:1022826369 / 6100
:04389085

Doporučení z první ruky

Pana Vitouše můžu jedině doporučit. Je spolehlivý, dodržuje termíny a svoji práci dělá vždy na 100 %. Navíc má velmi příznivé ceny.
Pavla Šimůnková
terapeutka Bachovy květové terapie

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS