Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Ladislav Vitouš

Bc. Ladislav Vitouš

PPC specialista a online marketér

Bc. Ladislav Vitouš

Pojďme spolu nakopnout vaše podnikání na internetu. Pomůžu vám vytěžit vše, co internet nabízí, a najít přímou cestu k vašim zákazníkům. Jsem online marketér s vášní pro PPC a analytiku. Žiju pro výkon a dobře vyladěné kampaně považuji za svá umělecká díla.

Postarám se o online prezentaci e-shopů, živnostníků, malých i větších firem. Mé služby pokrývají vše od nastavení analytiky webových stránek, přes audity online kanálů, až po správu PPC kampaní na Googlu, Seznamu, Facebooku a zbožových vyhledávačích (např. Heuréce, Zboží.cz). Pokud víte, co chcete nabídnout a komu, najdu ty správné nástroje a cesty, jak dosáhnout vašich cílů. Reklamu dokážu precizně zacílit a nebojím se využít sílu známostí na sociálních sítích.

S online marketingem jsem začínal už ve třetí třídě, kdy jsem nakódoval svou první stránku v odporně zelené barvě a dvěma slovy: „Hello world“. Moc mě to nebavilo, tak jsem ji hned zase smazal. Od té doby uplynulo hodně vody, ale zapálení pro nové věci a láska k online marketingu mě neopustila. Mám za sebou desítky realizovaných projektů a více než 5 let praxe ve firmách i agentuře.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Středočeský kraj

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Ladislav Vitouš
Budovcova 1346
Poděbrady (Středočeský kraj)
290 01
Mobil:725 560 284
Email:ladislav@nacare.cz
Web:www.vitousladislav.cz
Twitter:Twitter ppctypek
LinkedIn:LinkedIn ladislavvitous
Účet:1022826369 / 6100
:04389085 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Ľubomír Takáč
S Láďou držím kontakt již delší dobu a neměl jsem s ním žádnou zkušenost, která by nebyla více než dobrá. Ke své práci se staví profesionálně a z jeho výsledků je vidět, že se ve své oblasti vyzná. Komunikace a časová přesnost je víc jak nadprůměrná. V oblasti marketingu a reklamních kampaní je specialista. Osvědčil se mi také jako dobrý copywriter a webový konzultant pro marketingový účel. Jedním slovem - doporučuji.
webový a grafický designér

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS