Doporučení z první ruky

Bc. Ladislav Vitouš — PPC specialista a online marketér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 18 doporučení

Láďa je nejen ohromný srdcař, ale zároveň stroj na peníze. Za mě je to člověk na pravém místě a svou práci ovládá naprosto bravurně. Nepotřebuje dělat kompromisy, aby vám pomohl dosáhnout kýženého obratu. Dokáže to i při zachování vaší vize, aniž byste z ní museli uhýbat. Není mu cizí ani copy a slova dokáže volit v souladu s vaší komunikační strategií. Láďu mohu doporučit každému, kdo nechce jen naklikat reklamy, ale hledá strategického partnera pro dlouhodobou spolupráci na růstu projektu.

Valina Kociánová
zakladatelka Samostatné dítě
www.samostatne-dite.cz

S Ladislavem je výborná spolupráce, je velmi samostatnou jednotkou. Zároveň přináší své nápady pro zlepšení a „nečeká, až mu někdo řekne“. Je svědomitý a ve své práci opravdu profesionální. Spolupráci s ním mohu jedině doporučit.

Daniela Součková
Marketing Lead ve společnosti Music City

Láďa mě nejdříve zaujal na semináři PPC restart 2021. Pak jsem ho pozval, aby náš tým posunul o kus dál, protože jsme byli zaseknutý. Největší výhoda Ládi je, že dělá školení na míru. Vysvětlí srozumitelně, kde jsou nedostatky a na co se zaměřit, takže strávený čas je 100% využitý a přesně šitý na míru vaší situaci. Žádná omáčka okolo, pouze věcné informace, které mají vyšší cenu, než zlato. S další spoluprací do budoucna určitě počítám, Láďu doporučuji na 100 %.

Matěj Kusý
nejprofici.cz

S Láďou jsem spolupracoval na projektech holdingové společnosti. Na více než 10 projektech jsem poznal jeho kvality v oblasti analytiky, technického nastavování kampaní i měření a správy PPC kampaní. PPC kampaně Láďa spravuje na velmi profesionální úrovni a s ohledem na možnosti rozpočtu. Určitě si však nejvíce cením lidského přístupu a férovosti, kterou spolupráce provází. Když k tomu přidáte zkušenosti s nastavením PPC kampaní, je spolupráce jasnou volbou. Těším se na další projekty, u kterých se setkáme.

Samuel Hornek
poradce a projektový manažer online projektů
samuel-hornek.cz heroik88@gmail.com 737 913 277

Spolupráce s Láďou je bezproblémová. Dříve u nás pracoval jako zaměstnanec a po několika letech opět rádi využíváme jeho služeb externě.

Ing. Michal Netolický
marketingový manažer ve společnosti Trigema a.s.
trigema.cz

Spolupráce s panem Vitoušem byla výborná. Můžu na 100 % doporučit. Jeho práce dává smysl a dokáže ji skvěle podat. Řešili jsem spolu PPC kampaně e-shopu www.czechmania.cz a opravdu jsem udělal poměrně velký progres za dobu spolupráce.

Jaroslav Šrámek
grafik a majitel e-shopu
www.czechmania.cz

Láďa je opravdu profesionál, který vás nezahltí tím co neznáte, ale krok za krokem vás provede tím, co je podstatné a postupně vám pomůže znalosti vylepšovat. Využil jsem jej na konzultace, protože PPC znám, ale potřeboval jsem pomoci s přechodem k praxi. A jsem si jist, že lepší volbu jsem udělat nemohl. Mohu jej za sebe jednoznačně doporučit.

Zdeněk Lom

Se službami pana Vitouše jsem spokojen. Práci odvádí včas, pružně komunikuje a dodržuje dohodnuté termíny.

Pavel Bureš
majitel eshopu Smartum.cz
smartum.cz

S Láďou držím kontakt již delší dobu a neměl jsem s ním žádnou zkušenost, která by nebyla více než dobrá. Ke své práci se staví profesionálně a z jeho výsledků je vidět, že se ve své oblasti vyzná. Komunikace a časová přesnost je víc jak nadprůměrná. V oblasti marketingu a reklamních kampaní je specialista. Osvědčil se mi také jako dobrý copywriter a webový konzultant pro marketingový účel. Jedním slovem - doporučuji.

Ľubomír Takáč
webový a grafický designér
www.lubomirtakac.com

Spolupráci hodnotím celkově pozitivně. Lze se s vámi v pohodě dohodnout tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. Cením si také toho, že máte přesah i do dalších marketingových disciplín a ne jen čistě PPC.

Kamil Prouza
marketingový specialista a zakladatel eshopu NášBatoh.cz