Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Ladislav Vitouš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Ladislav Vitouš — PPC specialista a online marketér

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Bc. Ladislav Vitouš:
Spolupráce s Láďou je bezproblémová. Dříve u nás pracoval jako zaměstnanec a po několika letech opět rádi využíváme jeho služeb externě.

Ing. Michal Netolický

marketingový manažer ve společnosti Trigema a.s.
trigema.cz
S Ladislavem je výborná spolupráce, je velmi samostatnou jednotkou. Zároveň přináší své nápady pro zlepšení a „nečeká, až mu někdo řekne“. Je svědomitý a ve své práci opravdu profesionální. Spolupráci s ním mohu jedině doporučit.

Daniela Součková

Marketing Lead ve společnosti Music City
Spolupráce s panem Vitoušem byla výborná. Můžu na 100 % doporučit. Jeho práce dává smysl a dokáže ji skvěle podat. Řešili jsem spolu PPC kampaně e-shopu www.czechmania.cz a opravdu jsem udělal poměrně velký progres za dobu spolupráce.

Jaroslav Šrámek

grafik a majitel e-shopu
www.czechmania.cz
S Láďou jsem spolupracoval na projektech holdingové společnosti. Na více než 10 projektech jsem poznal jeho kvality v oblasti analytiky, technického nastavování kampaní i měření a správy PPC kampaní. PPC kampaně Láďa spravuje na velmi profesionální úrovni a s ohledem na možnosti rozpočtu. Určitě si však nejvíce cením lidského přístupu a férovosti, kterou spolupráce provází. Když k tomu přidáte zkušenosti s nastavením PPC kampaní, je spolupráce jasnou volbou. Těším se na další projekty, u kterých se setkáme.

Samuel Hornek

poradce a projektový manažer online projektů
samuel-hornek.cz ~ heroik88@gmail.com ~ 737 913 277
Láďa je opravdu profesionál, který vás nezahltí tím co neznáte, ale krok za krokem vás provede tím, co je podstatné a postupně vám pomůže znalosti vylepšovat. Využil jsem jej na konzultace, protože PPC znám, ale potřeboval jsem pomoci s přechodem k praxi. A jsem si jist, že lepší volbu jsem udělat nemohl. Mohu jej za sebe jednoznačně doporučit.

Zdeněk Lom

Se službami pana Vitouše jsem spokojen. Práci odvádí včas, pružně komunikuje a dodržuje dohodnuté termíny.

Pavel Bureš

majitel eshopu Smartum.cz
smartum.cz
Ľubomír Takáč
S Láďou držím kontakt již delší dobu a neměl jsem s ním žádnou zkušenost, která by nebyla více než dobrá. Ke své práci se staví profesionálně a z jeho výsledků je vidět, že se ve své oblasti vyzná. Komunikace a časová přesnost je víc jak nadprůměrná. V oblasti marketingu a reklamních kampaní je specialista. Osvědčil se mi také jako dobrý copywriter a webový konzultant pro marketingový účel. Jedním slovem - doporučuji.

Ľubomír Takáč

webový a grafický designér
Mohu doporučit L. Vitouše jako spolehlivého a dobře komunikujícího kolegu s vhledem do marketingu.

Jakub Jelínek

vývojář
Webisti.cz ~ jakub@webisti.cz
Pana Vitouše můžu jedině doporučit. Je spolehlivý, dodržuje termíny a svoji práci dělá vždy na 100 %. Navíc má velmi příznivé ceny.

Pavla Šimůnková

terapeutka Bachovy květové terapie
dejsibacha.cz ~ pavla@dejsibacha.cz
Spolupráci hodnotím celkově pozitivně. Lze se s vámi v pohodě dohodnout tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. Cením si také toho, že máte přesah i do dalších marketingových disciplín a ne jen čistě PPC.

Kamil Prouza

marketingový specialista a zakladatel eshopu NášBatoh.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS