Doporučení z první ruky

Ladislav Záruba — vývojář webových aplikací, mobilních aplikací a jiných softwarových řešení, analytik, konzultant


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Na pana Ladislava Zárubu jsem se obrátil s požadavkem na vytvoření aplikace pro Android tablet, která klientovi umožní přehrát uložená instruktážní videa a zobrazit určité textové informace. Požadavek byl, aby uživatel nemohl po spuštění aplikaci ukončit ani nic jiného s tabletem dělat (nemohl aplikaci opustit, ukončit, restartovat tablet apod.). S identickým požadavkem jsem oslovil 8 programátorů, všichni mne ujistili, že něco takového v žádném případě nelze a nikdy nepůjde. Pan Záruba aplikaci vytvořil v domluveném čase a funguje přesně tak, jak bylo požadováno. Komunikace naprosto bezproblémová, vše proběhlo i dopadlo na jedničku. Mohu jen doporučit!

Jan Polák
jednatel společnosti
polacisko@gmail.com

S panem Zárubou spolupracuji již více než rok a po celou dobu považuji spolupráci za vysoce nadstandardní. Odevzdaná práce je na profesionální úrovni a vždy zohledňuje současné trendy, což je pro naši práci zcela zásadní. Pan Záruba velmi rychle reaguje na podměty a komunikace s ním je opravdu efektivní. Musím vyzdvihnout i dodržovaní termínů, jeho ochotu, vstřícnost a invenci při spolupráci na projektu. Pana Zárubu vřele doporučuji.

Martin Balda
jednatel
www.ceacorp.eu

Pan Ladislav Záruba pro mne vytvořil webovou aplikaci na sledování speciálních komunikačních zařízení umístěných na destrukčním stroji. Práce byla provedena v dohodnutém čase a na profesionální úrovni. Oceňuji u něj mimo jiné bezproblémovou komunikaci a vstřícnost. Přestože v průběhu realizace jsem měl dodatečné požadavky na aplikaci, vyřešil je k mé plné spokojenosti a s minimálním navýšení ceny. Pana Zárubu mohu jen doporučit.

Ing. Vladimír Slavík
majitel firmy
elslav.cz